Emwa
25.06.08,19:14
Pekny den,
poradi niekto laikovi v technike ? Mam lcd tv monitor, niekedy / neviem prist na to, kedy/ sa jednoducho vypne, hlas je ok, ale obraz nie je. Trva to niekedy 10 minut, niekedy aj dve hodiny. Mozte mi aspon povedat, co tomu moze byt ?

vdaka
Jurho
26.06.08,07:06
Nemáš nastavené - v "Ovládasie panely / Správa napájania" - aby sa ti mnitor po urč. čase vypol........ to je jediné, čo ma napadá, inak to môže byť chyba kdesi v monitore, niečo sa prehrieva, abo.......
Chobot
26.06.08,07:22
Pekny den,
poradi niekto laikovi v technike ? Mam lcd tv monitor, niekedy / neviem prist na to, kedy/ sa jednoducho vypne, hlas je ok, ale obraz nie je. Trva to niekedy 10 minut, niekedy aj dve hodiny. Mozte mi aspon povedat, co tomu moze byt ?

vdaka

Vypína sa to, keď pozeráš TV, alebo keď ho používaš ako monitor alebo v oboch prípadoch? AK to je stále, tak to bude nejaká závada monitora. Pred návštevou servisu ešte skús nastaviť defaultné nastavenia výrobcu - bude to niekde v menu.
Emwa
26.06.08,14:21
Aby som pravdu povedala, momentalne ho pouzivam ako TV. Nemam odskusane, ci to robi aj ako PC.
Flymaster
26.06.08,15:35
Mozes to blizsie opisat? resp. aspon, co mas za model? Lebo sa vyskytli Samsungy (neviem presne, ktora rada to bola), ktore mali softverovu chybu a vypinali sa... predajcovia by mali byt o tom vyrozumeni a bud by ti mali vymenit kus za kus, alebo nahrat novy soft... takze jedine, co ti mozme poradit, je obratit sa na predajcu...
Emwa
27.06.08,12:57
Ide o typ Samsung SyncMaster 710 MP.
Fungoval ok., ale teraz.. no, blbne.
Fero11
27.06.08,15:32
prekontrolovat kable, btw ak je v zaruke , tak reklamovat