grušina
26.06.08,15:12
Dobrý deň,
prosím o radu, či je možné zo softvéru pohoda dostať príkaz na úhradu odvodov, hľadala som ale neviem ako sa k tomu dostať.

Vopred ďakujem za všetky rady a názory.
Monika C.
26.06.08,21:07
Príkaz sa robí tam kde máš faktúry úplne dole vypíšeš to ručne alebo dáš zaúčtovať mzdy a vytvorí sa ti to pri ostatných záväzkov a pridávaš do príkazov. Len musíš mať nastavené účty v nastaveniach na SP a DÚ a zdravotné poisťovne v personalistike úplne dole. Potom už ked si v príkaze na úhradu ideš do záznamu dáš záväzky a priamo ťa hodí do záväzkov skade vybereš čo chceš uhradiť. Ked dačo nie je jasné pýtaj sa. Pekný večer.
grušina
27.06.08,04:28
Ďakujem pekne za odpoveď, vyskúšam to a keď ešte niečo nepôjde tak sa budem pýtať.
ešte raz ďakujem
grušina
29.06.08,07:07
No už som to našla aj sa mi podarilo ten príkaz vytvoriť, ale potrebujem ten príkaz na úhradu aj vytlačiť, alebo aspoň uložiť v počítači. Ale v tlačových zostavách som nenašla že tlačiť príkaz na úhradu. Neviem či sa to dá..?
vopred ďakujem za radu
Monika C.
29.06.08,10:21
Keď máš vystavený príkaz na úhradu tak pod súborom druhé okienko celkom hore klikni sú tam tlačové zostavy a to vytlačíš. Keď nemáš tlačiareň dá sa exportovať do excelu. Ide to bez problémov. Prajem pekný deň.Nezabudni to uložiť lebo tlačové zostavy kým tam nemáš nič - nič ti neukáže.