katka13122
26.06.08,20:50
bez mojho vedomia kamos preinstaloval windows a stratila som vsetky fotky,neda sa to nejako vytianut z disku???
diry
26.06.08,18:58
pokiaľ bol disk sformátovaný "pomaly" tak iba firma, ktorá sa tým zapodieva, pokiaľ "rýchlo", tak skús niektoré programy určené k obnove dát (cez Google), ale veľa šancí tomu nedávam. Skús pozrieť: http://www.porada.sk/t63746-vymazanie-udajov-z-pc.html
misco
29.06.08,07:13
Pokial je uz system preinstalovany tak o tom silne pochybujem, je to mozne ako pisal diry pokial je pouzity quick format...pri plnom formate sa data kompletne stratia po tom ako sa na disk nahra nieco nove.
AK by sa ti to aj podarilo tak si za to asi dost zaplatis lebo obycajny smrtelnik si to doma nespravi nakolko disk je potrebne vlozit do pocitaca s vysokym vypoctovym vykonom.
pepo_p
29.06.08,07:52
Skús si na nete nájsť program GetDataBack pre NTFS alebo FAT, podľa toho aký systém tam máš teraz.
Katabaticky
01.07.08,00:28
Pokial je uz system preinstalovany tak o tom silne pochybujem, je to mozne ako pisal diry pokial je pouzity quick format...pri plnom formate sa data kompletne stratia po tom ako sa na disk nahra nieco nove.
AK by sa ti to aj podarilo tak si za to asi dost zaplatis lebo obycajny smrtelnik si to doma nespravi nakolko disk je potrebne vlozit do pocitaca s vysokym vypoctovym vykonom.


neviem teda co povazujes za vysoky vypoctovy vykon ale obnova 250GB disku mi trva na desktope 38 hodin a pri quick 11 hodin co su casy pomerne znesitelne...