AntekaK
16.04.05,13:29
Môže sa niekto so mnou podeliť o svoje skúsenosti, ako uchováva účtovné doklady. Ide mi hlavne o pokladničné doklady z registračných pokladní.
Ako mám uchovávať doklady čitateľné 5 rokov alebo viac, keď už po pár
mesiacoch sa nedajú čítať, tiež cestovné lístky pri cestovných príkazoch.
Uzná voľaká kontrola taký doklad?
Pekný víkend.:rolleyes:
DanielaSL
16.04.05,13:22
Ja si ich prefotím na kopírke a pripnem ku sebe aj originál aj to presvietené. Viem , že kontroly robia problémy , keď sa to nedá prečítať.
Heni
16.04.05,20:05
aj ja to kopírujem... keďže niektoré po mesiaci už dávno nevidno, tak sa to snažím v takých týždňových intervaloch okopčiť, nazbiera sa z toho veru pekná kôpka (dokladov i peňazí za fotenie...):mad:
Paula
16.04.05,20:09
Aj keď existuje názor, že kontrola nemusí kópiu uznať, kopírujem. Ešte mi za roky, rokúce kontrola nič nevytkla :)
Manual
16.04.05,20:14
aj ja to kopírujem... keďže niektoré po mesiaci už dávno nevidno, tak sa to snažím v takých týždňových intervaloch okopčiť, nazbiera sa z toho veru pekná kôpka (dokladov i peňazí za fotenie...):mad:Mám tomu rozumieť tak, že bločky čo máte z ERP si všetky kopírujete ? A tie potom aj s originálom pripínate k VPD ?
A keď ich mám za mesiac 150 kusov tak 150 kopií ?
Pekný večer...
babenko1
16.04.05,20:25
Mám tomu rozumieť tak, že bločky čo máte z ERP si všetky kopírujete ? A tie potom aj s originálom pripínate k VPD ?
A keď ich mám za mesiac 150 kusov tak 150 kopií ?
Pekný večer...na A4 sa ich zmestí :-)
Paula
16.04.05,20:28
kopírujem len tie smiešne, čo túžia byť v teple a tme. Občas aj tie, kde takmer nič nevidno, lebo ich autori šetria na farbe do pokladne.
Heni
16.04.05,20:30
Mám tomu rozumieť tak, že bločky čo máte z ERP si všetky kopírujete ? A tie potom aj s originálom pripínate k VPD ?
A keď ich mám za mesiac 150 kusov tak 150 kopií ?
Pekný večer...
...do kopírky poukladáme na husto tie bločky z ERP na formát A3 (príp. ak sú roztriedené, tak na viac strán A4) a okopčí sa. Postriháš a pripneš. Ak sú roztriedené a na jednej A4 mám samé "jednodruhové", tak na to spravím súhrnný VPD, a nemusím strihať...
dúfam, že sem niekto hodí nejaký zlepšovák ;)
Manual
16.04.05,20:34
kopírujem len tie smiešne, čo túžia byť v teple a tme. Občas aj tie, kde takmer nič nevidno, lebo ich autori šetria na farbe do pokladne.Dievčatá, tak toto by ma ani vo sne nenapadlo. Vy vždy dáte nejakého chrobáka do hlavy. Dajme si typ kolko ludí to robí napr. zo 100 opýtaných ???
Pekný večer...
petra:-)
17.04.05,06:42
Dievčatá, tak toto by ma ani vo sne nenapadlo. Vy vždy dáte nejakého chrobáka do hlavy. Dajme si typ kolko ludí to robí napr. zo 100 opýtaných ???
Pekný večer...

Aj ja bloky z ERP kopírujem, a pre istotu všetky, nie len tie na termopapieri. Môj typ je: 80 ľudí zo 100 opýtaných :D
AntekaK
18.04.05,10:10
No mňa tiež nenapadlo takéto riešenie, keď som zadala otázku.
Doteraz som si bloky nekopírovala, nepoznala som takého "krásne riešenie", no teraz budem o tom uvažovať. Ďakujem za radu, majte sa pekne.:-))
Zita5
18.04.05,10:33
A čo spravíte , ak Vám za dva roky blok z RP zmizne , bude nečitateľný a kópia oxeroxovaná sa nebude mať s čím pri daňovej kontrole porovnať . Hm...
Janca
18.04.05,10:38
Zitka5 ako to robiš Ty?
Zita5
18.04.05,10:51
Veď práve Janča , já skenujem len doklady , ktoré sú málo viditeľné . Mám práve obavu , že čo s tým , ak sa nebude dať po pár rokoch odkontrolovať s originálom . Veď mohli by v tom spraviť poriadok , lebo neviem ako mám zaručiť čitateľnosť dokladu z RP . Skutočne som z toho zúfalá . Minule som sa hrabala v roku 2000 a tam som si zazrela jeden doklad malo to byť 200,- Sk a je to maximálne vyprašivené a práve ten som neskenovala . A ty Janča čo s tým robíš , prosím Ťa napíš ako sa snažíš uchovať maximálnu čitateľnosť takých dokladov .
Janca
18.04.05,10:59
Mám vytipované tiež doklady, ktoré okopírujem, lebo viem, že nie za pár rokov ale mesiacov či dní je to o ničom. Ale ako hovoríš, ťažko sa bude dokazovať, že vyblednuté pri tej kopii je originál, taktiež ako obťahovanie originál dokladu, čo som zavrhla, už keď mi to bolo doporučené.
Podľa mňa by snáď pomohlo len zalievanie do folie, aj to neviem, neviem, ešte s tým nemám skúsenosti, ale ťažko by šéfstvo do toho investovalo.
Podľa mňa DU si takto necháva čiernu dieru, že keď už nič iné Ti nenájdu, tak nečitateľný doklad. Verím tomu, že ľudia sa búria, ale dokiaľ nevydá DR SR oficiálne stanovisko ako posudzovať tieto doklady, budeme sa len dohadovať a vymýšľať a hľadať originálne riešenia, ktoré sa časom tak udomácnia, že ich bude rešpektovať aj DÚ. Neviem, neviem, či by mi uznali to zaliatie originál dokladu. Tak asi tak.
Zita5
18.04.05,11:17
Janča u mňa hlavne preferujú doklady z tankovania PHM a je ich nemálo . Podľa mňa tiež by DÚ prijať dáke opatrenie , pretože skutočne je to horúca téma a zbytočné problémy účtovníkov a celej podnikateľskej obce . O tom zaliatí si čítala moje myšlienky , ale to by bolo veľmi drahé .
Janca
18.04.05,11:21
VIEŠ (ako by povedala Mojsejová a už to chytajú aj hráči v dome), ale potom by nám nestačili šanóny, lebo hrúbka dokladov by sa zvýšila, VIEŠ ....
Zita5
18.04.05,11:50
To je super . viem .../vieš /
ANNA
18.04.05,12:17
Robím to podobne ako mnohé s Vás. Na A4 pricvakujem viac bločkov, ktoré opečiatkujem tak, aby pečiatka prekryla viac dokladov a až potom fotím. Je vidieť podľa pečiatky. Ale priznám sa, že som videla odporúčanie, kde musí byť kópia potvrdená dodávateľom-vystavovateľom bločku. Osobne si to neviem predstaviť v praxi ako obehávam firmy.
AntekaK
08.07.05,07:58
Ahojte poraďáci!

Môže mi niekto prosím povedať, aký je daňový doklad na úhradu poplatku za účasť na školení. Príde nám z pošty ponuka na školenie, dole je návratka, tú vypíšeme a prihlásime sa. Môže sa platiť v hotovosti alebo prevodom z účtu. Prevodom z účtu sa zaplatí vopred, aby sme na školenie mohli priniesť fotokópiu bankového výpisu na preukázanie úhrady. Aký doklad si doložím k banke? Ďakujem.
Zita5
08.07.05,08:03
Ahojte poraďáci!

Môže mi niekto prosím povedať, aký je daňový doklad na úhradu poplatku za účasť na školení. Príde nám z pošty ponuka na školenie, dole je návratka, tú vypíšeme a prihlásime sa. Môže sa platiť v hotovosti alebo prevodom z účtu. Prevodom z účtu sa zaplatí vopred, aby sme na školenie mohli priniesť fotokópiu bankového výpisu na preukázanie úhrady. Aký doklad si doložím k banke? Ďakujem.
Máš dve možnosti :
1/ oslov školiacu firmu , aby Ti na úhradu PP bankou vystavila fa a zaslala
2/ na budúce radšej plať v hotovosti a dostaneš doklad hneď na ruku


Myslím , že nie je podmienka úhrady bankovým prevodom , stačí poslať len návratku s menom účastníka školenia a poplatok zaplatiť na mieste školenia .
bendži
08.07.05,08:14
Ani ja sa nestretávam so školeniami, kde by bola úhrada vopred podmienkou. A práve aby som mala doklad, väčšinou platím v hotovosti. No sú školiace spoločnosti, ktoré ti dajú faktúru, väčšinou to máš uvedené už na pozvánke...
uko
08.07.05,08:23
antakaK, nehnevaj sa, ale dala si otázku mimo témy... k tomu prefocovaniu dokladov: jedna účtovníčka má teóriu, že za ten bloček vlastne tak trochu zodpovedá aj ten kto vyrobil pokladňu, ktorou sa takéto bločky vystavujú. táto pokladňa musí mať certifikát a nech si za kvalitu bločkou naháňajú toho, kto výrobcovi ten certifikát dal. keďže si neviem predstaviť ako toto vysvetľujem kontrole, prikláňam sa k prefocovaniu a idem fotiť celú našu knihu pokladne lebo aj my vystavujeme také bločky:(
AntekaK
08.07.05,08:52
antakaK, nehnevaj sa, ale dala si otázku mimo témy... k tomu prefocovaniu dokladov: jedna účtovníčka má teóriu, že za ten bloček vlastne tak trochu zodpovedá aj ten kto vyrobil pokladňu, ktorou sa takéto bločky vystavujú. táto pokladňa musí mať certifikát a nech si za kvalitu bločkou naháňajú toho, kto výrobcovi ten certifikát dal. keďže si neviem predstaviť ako toto vysvetľujem kontrole, prikláňam sa k prefocovaniu a idem fotiť celú našu knihu pokladne lebo aj my vystavujeme také bločky:(
Ospravedlňujem sa, v prvom momente ma napadlo, že potrebuje poradiť ohľadom dokladov, tak som si zadala hľadať účtovné doklady a preto som otázku napísala tu. Prepáčte mi to.
:eek:
IvanaK
08.07.05,09:18
Možno trosku neobvyklá rada: ak knihu s blockami ulozite do chladnicky, tak text nevybledne - mam to odskusane:-)
AntekaK
08.07.05,09:22
No to by musela byť veľká chladnička.:)
uko
08.07.05,09:40
Možno trosku neobvyklá rada: ak knihu s blockami ulozite do chladnicky, tak text nevybledne - mam to odskusane:-):D príde kontrola a povie, že chce vidieť knihu pokladane. a ja im poviem: "Prepáčte, musím zájsť do chladničky" donesiem ju takú napáchnutú všetkým, čo vnej máme..... ale vážne, díky za radu. to je aj dobrý typ na chladničku ako ďaší daňový náklad.
IvanaK
08.07.05,09:46
skuste to dat do hrantikov na zeleninu, tam to je od vsetkych pachov aspon trosku izolovane:-) vy si myslite, ze si robim srandu, ale ono to fakt funguje, termopapier v chlade nevybledne...
Zita5
08.07.05,09:51
Já teraz nesrandujem:) ale aké obdobie to tam treba mať / koľko rokov/???Si predstav , že koľko sa musia také doklady archivovať ? Alebo to stačí jednorazovo zmraziť ?
Paula
08.07.05,09:53
Ďakujem za vylepšenie nálady. :)
IvanaK
08.07.05,09:58
toto je asi riesenie pre mensie firmy, ktore maju takych blockov menej,pre velke firmy by boli mozno riesenim pivnicne tmave priestory.
Bubika
08.07.05,11:12
Ďakujem za vylepšenie nálady. :)
tiez som sa fajne pobavila, i ked nam pri takej kontrole z prislusneho uradu veselo iste nebude.....tiez fotime a original si aj tak robi co chce....len bledne a bledne...je fakt, ze to aj tak potom nie je s cim porovnat.....
anna 07
01.01.06,11:26
Dobry den,
som zacinajuca uctovnicka, mam sice OA, ale este som to nikdy nerobila a iste viete, ze skola a prax-to je uplne nieco ine. Takze ked som sa dostala do firmy nasla som len kopu blockov a faktur a zmluv a pod. chcela by som radu a vlastne taky navod ak by bol niekto ochotny ako ma vyzerat spravne ulozenie dokladov (napr. v jednej zlozke budu vsetky pokladnicne doklady-PPD a zaroven nas VPD?, v druhej vsetky odoslane fa, v dalsej vsetky prijate fa zaradom podla datumov - alebo sa to ma este clenit nejako inak ? a dodacie listy mozu, alebo musia ostat pripnute k tym fakturam? a bude 1 zlozka kde budu vsetky bankove vypisy-a ma tam byt pri nich este nieco?.........

Prosim keby mi niekto napisal ako to vyzera u neho kolko akyc zloziek ma a co vsetko ma byt s takej zlozke(moze byt v jednej cely rok, alebo sa to cleni podla mesiacov....?)

velmi dakujem uz vopred
Jana Acsová
01.01.06,11:44
Dobry den,
som zacinajuca uctovnicka, mam sice OA, ale este som to nikdy nerobila a iste viete, ze skola a prax-to je uplne nieco ine. Takze ked som sa dostala do firmy nasla som len kopu blockov a faktur a zmluv a pod. chcela by som radu a vlastne taky navod ak by bol niekto ochotny ako ma vyzerat spravne ulozenie dokladov (napr. v jednej zlozke budu vsetky pokladnicne doklady-PPD a zaroven nas VPD?, v druhej vsetky odoslane fa, v dalsej vsetky prijate fa zaradom podla datumov - alebo sa to ma este clenit nejako inak ? a dodacie listy mozu, alebo musia ostat pripnute k tym fakturam? a bude 1 zlozka kde budu vsetky bankove vypisy-a ma tam byt pri nich este nieco?.........

Prosim keby mi niekto napisal ako to vyzera u neho kolko akyc zloziek ma a co vsetko ma byt s takej zlozke(moze byt v jednej cely rok, alebo sa to cleni podla mesiacov....?)

velmi dakujem uz vopredSpôsob uloženia dokladov je prispôsobovaný rozsahu agendy, interným zvyklostiam osôb zapojených do obehu dokladov a potrebám účtovnej jednotky. Záleží aj na tom, koľko osôb sa na spomínanom obehu zúčastňuje. Napríklad, ak je samostatne spracovávaná agenda odbytu, spravidla za ňu zodpovedajú iné osoby ako účtovníčka a to najmä v prípade automatizovaného prepojenia operatívnej účtovnej evidencie. Pre začiatok doporučujem nasledovné:
1) doklady zaraďovať do zložiek (rýchloviazačov, šanónov a pod.) podľa interne pridelených čísel vzostupne,
2) doklady zaraďovať vecne vytriedené, t.j. samostatne:
- pokladňa,
- banka,
- došlé faktúry,
- odoslané faktúry,
- interné doklady.
3) založiť samostatnú zložku na sledovanie zmluvných vzťahov, t.j. samostatne zakladať zmluvy v členení na prijaté a uskutočnené dodávky.
4) založiť samostatné zložky na operatívne evidencie: majetok, sklad, mzdy a odvody a pod.

Účtovné prípady je potrebné dokumentovať. V prípade, že si v systéme obehu a evidencie dokladov zavediete samostatný systém na sledovanie dodacích listov, môžu byť založené samostatne. Záleží od rozsahu. Stretávam sa však aj s pripínaním DL k faktúram, nakoľko tieto dokumentujú fakturované výkony - najmä v menších agendách. Rovnako prípadne skladové výdajky, či príjemky ... Je to na rozhodnutí účtovnej jednotky. Doporučujem však spracovať systém interných postupov vopred. Keď si nadefinujete základné požiadavky na evidenciu, ujasnia sa vám aj postupy, ktoré budete dodržiavať pri zakladaní účtovných dokladov.

A čo sa týka pokladničných dokladov. Samostatné zakladanie príjmov a výdajov doporučujem v prípade, že ich máte samostatne číslované. Ak číslujete pokladničné doklady vzostupne bez triedenia na príjem a výdaj, doporučujem zakladanie chronologicky v číselnom rade.
Jana Acsová
01.01.06,11:51
...chcela by som radu a vlastne taky navod ak by bol niekto ochotny ako ma vyzerat spravne ulozenie dokladov
Menšie evidencie je možné zakladať do jedného šanónu. Vhodné je zreteľne oddeliť agendy (pokladňa, banka, VF, DF, interné doklady) podľa vecnej príslušnosti.
Jana Acsová
01.01.06,11:54
Prosim keby mi niekto napisal ako to vyzera u neho kolko akyc zloziek ma a co vsetko ma byt s takej zlozke(moze byt v jednej cely rok, alebo sa to cleni podla mesiacov....?)
Je možné zakladať do zložky celý rok. Zreteľné oddelenie podľa mesiacov nie je nevyhnutné, ak však vyplynie táto potreba z interných požiadaviek (napr. za účelom kontroly, pre zaistenie prehľadnosti a pod.), je možné ju zaviesť. Opäť to závisí aj od rozsahu účtovníctva. Agendu DPH je potrebné viesť vždy podľa zdaňovacieho obdobia platiteľa.
anna 07
02.01.06,19:37
Naozaj Vam vsetkym dakujem za vycerpavajuce odpovede, pomohli mi. este raz dakujem :)
sara-ke
10.01.06,13:12
prosim vas kde a ako sa maju ukladat (k comu) prikazy na uhradu z banky a tie doklady z banky - prijemna ucet, alebo doklady z banky -vyber z uctu? ma to byt v zlozke kde su vypisy z banky? a aj tie vypisu su v samostatnej zlozke nic ine pri nich nie je? ako to ma byt spravne ulozene????? dik a aj nejako cislovane? alebo len podla datumu?

dik
liba2
10.01.06,15:23
prosim vas kde a ako sa maju ukladat (k comu) prikazy na uhradu z banky a tie doklady z banky - prijemna ucet, alebo doklady z banky -vyber z uctu? ma to byt v zlozke kde su vypisy z banky? a aj tie vypisu su v samostatnej zlozke nic ine pri nich nie je? ako to ma byt spravne ulozene????? dik a aj nejako cislovane? alebo len podla datumu?
dikŽiadnym predpisom nie je určený postup.
Príkazy na úhradu si prilož k výpisu z účtu (ale môžeš si ich zakladať aj osobitne v časovom slede).
Doklady o výbere hotovosti alebo vklade si založ k pokladničnému dokladu (ale tiež môžu zostať pri bankovom výpise).
Je to na tebe ako sa rozhodeš, ako to firme vyhovuje, len dôležité je aby sa rovnako robilo celý účtovný rok.