matulienkao
27.06.08,06:39
Prosím vás,vie mi niekto vysvetliť inzerát na prijatie do zamestnania???Nejaký Judr,príjme administratívnu pracovníčku v rozsahu §50,čo to znamená????:confused:
endrju
27.06.08,05:06
Prosím vás,vie mi niekto vysvetliť inzerát na prijatie do zamestnania???Nejaký Judr,príjme administratívnu pracovníčku v rozsahu §50,čo to znamená????:confused:
:eek: Autor inzeratu nedokaze odpovedat, co to znamena?
Braňo
27.06.08,05:28
Zdá sa mi, že chce zamestnať administratívnu silu na kratší pracovný úväzok, avšak presné vysvetlenie by mal podať autor.
Stefan2005
27.06.08,07:43
Samozrejme presnú definíciu podá iba zadávateľ inzerátu;
S §50 úzko súvisí §49 - to je ten kratší pracovný pomer, ale tu výslovne spomína § 50 Zamestnávateľ môže dohodnúť niekoľko pracovných pomerov s tým istým zamestnancom len na činnosti spočívajúce v prácach iného druhu; práva a povinnosti z týchto pracovných pomerov sa posudzujú samostatne.
Vychádza mi z toho, že asi potrebuje "univerzálnu" pracovnú silu na viacej druhov činností, napr. administratívnu silu, upratovačku, ... a chce to riešiť samostatne. Ale môžem sa mýliť...
zalobaba
27.06.08,07:52
Prosím vás,vie mi niekto vysvetliť inzerát na prijatie do zamestnania???Nejaký Judr,príjme administratívnu pracovníčku v rozsahu §50,čo to znamená????:confused:

JUDr. by mal uviesť či je to § 50 Zákonníka práce alebo 50 § Zákona o zamestnanosti - je to dosť podstatný rozdiel....:confused:
mladymuz
27.06.08,07:56
ked je to JUDr tak chce taku pracovnu silu, ktora sa už pred uchadzanim vie orientovať podľa paragrafov a vie si ich vyložiť spravne. Možno je to určita forma skušky
abel
27.06.08,08:08
ked je to JUDr tak chce taku pracovnu silu, ktora sa už pred uchadzanim vie orientovať podľa paragrafov a vie si ich vyložiť spravne. Možno je to určita forma skušky
BINGO, si prijatý. :):):) Toto už je zrejme vyššia škola inteligencie - chceš u mňa pracovať? Tak sa dovtíp, čo od teba chcem. :D
endrju
27.06.08,20:42
BINGO, si prijatý. :):):) Toto už je zrejme vyššia škola inteligencie - chceš u mňa pracovať? Tak sa dovtíp, čo od teba chcem. :D
"Zbožňujem" pracovné zadania vyjadrené dvomi slovami: "Urob to!" :rolleyes:
Bez akéhokoľvek predslovu alebo dodatku o predmete a termíne "urobenia". Možno prostredníctvom inzerátu spomenutého v prvom príspevku sa objavil podobný zamestnávateľ na obzore. :cool: