Jozef Mihál
17.04.05,12:55
Ak za bernú mincu vezmeme registráciu zakladateľa tejto stránky Richarda, tak 21.4.2005 má www.porada.sk (http://www.porada.sk) prvé narodeniny.

Srdečne blahoželám Richardovi, všetkým členom i návštevníkom Porady.
accad
17.04.05,11:32
Jožko, kam sa tak ponáhľaš s oslavami. Ale aj ja sa pridávam, hlavne k poďakovaniu Richardovi za myšlienku a jej realizáciu a všetkým, ktorí našli na PORADe svoju závislosť, nech tu nájdeme okrem pomoci aj priateľov.
veronica
17.04.05,11:33
Všetko najlepšie :)))))
ekin
17.04.05,12:27
to rýchle prebehlo!! v spomienkach mám našu kolísku na iných stránkach a naše prvé kroky tu...začali sme behať, padať...ale dvíhali sa a šli dalej...
Richard, bol to vynikajúci nápad a chcelo to hodne času..vďaka zaň... :)
RenataK
17.04.05,12:32
I ja sa pripájam ku gratulácii, je to super stránka. Ďakujem Rišo za, že toto všetko si pre nás pripravil. Pekný deň prajem všetkým.
bepo
17.04.05,12:51
Panenko skákavá,len 1 rok a už tak premakané.Richardov sqelý nápad a ochota nás všetkých ostatných deliť sa s ostanými o získané vedomosti a skúsenosti.

Všetkým ďakujem
eviketa
17.04.05,13:01
veruže sa pripájem aj ja k predčasnej gratulácii a ako píše bepo fakt veľká vďaka nielen "otcovi myšlienky" , ale všetkým, ktorí píšu a zapájajú sa, bez nich by to nebolo.
bef
17.04.05,13:59
Pripajam sa ku gatulaciam k vyrociu vzniku tak skvelej stranky a prajem zakladatelovi vsetko naj, naj. Odkedy som objavila Poradu som na nej denne a vzdy tu najdem vela zaujimavych informacii.
Najst v dnesnej dobe tolko fantastickych ludi, ochotnych pomoct a podelit sa zo skusenostami je obdivuhodne. Pozdravujem vsetkych a prajem krasny den. :)
Heni
17.04.05,16:13
veru, Richardovi sa za rok podarilo "vychovať" taaakéééé množstvo pozitívne závislých :p a ešte k tomu aj vďačných a spokojných "závislákov" ;)

tak vďaka :) :) :)
lenkak
17.04.05,16:59
Ďakujem Vám všetkým že existuje takéto fórum, mne to dalo strašne veľa, a som veľmi rada, že aj ja sa môžem pripájať k tejto diskusii, a že som si našla kopec informácii.
ALDA
17.04.05,20:01
Som iba začiatočníčka, ale vedomostí z Porady som získala aj za taký krátky
čas veľa, veľa.........a ešte som tu stretla dobrých ľudí, ktorí aj pri tom dnešnom zhone sa snažia pomôcť v komkoľvek okruhu,nielen odborne, ale aj človečensky a to je dnes veľká vzácnosť!!!

Ďakujem všetkým,ktorí mi už pomohli a hlavne Rišovi,ktorý to všetko vymyslel.

Veľa úspechov a trpezlivosti s nami.!!!!!
Jozef Mihál
21.04.05,05:32
Dobre počujem tie štuple od šampanského? Áno, dnes je tomu rok!
Zuzka
21.04.05,05:40
Gratulujem Richardovi k prvému výročiu a ostatným za priazeň. :):):)

Vivat Porada!
tibor
21.04.05,05:45
pripájam sa...a prajem veľa ďalších tvorivých nápadov.

ďalší faktor, ktorý mi oznamuje, že zasa som o rok starší...(:
luebchenko
21.04.05,06:07
Dobre počujem tie štuple od šampanského? Áno, dnes je tomu rok!
Jožko, to môže byť aj rachot tých kameňov, čo mnohým padajú zo serca keď si na porade vyriešia svoj problém :) Šampaň necháme na Krahule, nie? Ja nám všetkým prajem aby sme sa aj o takých 10-20 rokov na tejto adrese stále stretávali, podaktorí ovenčení titulmi "zaslúžilý Poradca", pod dozorom "Veľkého Tatu" Richarda (neboj, dovtedy vymyslíme dáke trefnejšie tituly :D ), stále v rovnakej pohode :).

...Držme sa za ruky...
Jozef Mihál
21.04.05,06:20
buba
21.04.05,06:26
Všetko naj.... k výročiu. Dúfam , že sa tu budeme stretávať ešte veľa rôčkov.
Susan
21.04.05,06:35
Uz je tomu rok? Pripajam sa ku gratulacii a zelam vsetko najlepsie. Tato stranka je pre mna ako droga, kazde rano prve co pri kavicke urobim, je ze si otvorim tuto stranku:-)) Nic lepsie nemohlo vzniknut!!!
McMarti
21.04.05,06:58
Všetko dobré k 1.výročiu, nielen zakladatelovi ale aj tým čo prispievaju do tém na tejto stránke a za ich odbornosť podeliť sa aj s druhými. Nech nadalej pretrváva duch tejto webovskej stranky. ŽIvióoooo !!!!!!!
alena
21.04.05,07:24
Richard mal pred rokom naozaj skvely napad, patri mu vdaka, ako aj vsetkym, ktori do nej prispievaju svojimi dobrymi radami, ktore aj mne velmi pomohli. Vsetko naj ...
luebchenko
21.04.05,07:27
Inak ja som normáľno namäkko z toľkej ľudskosti a ochoty pomáhať.... ale my to aj s karkulkou, muškou a accad-editkou aj náležito oslávime :) a budeme v čase od 13-15 pri mojom ičku (dolu pod podpisom), takže môžte sa aspoň cez net pridať :)
vladan
21.04.05,07:30
ľubi, ty s tým Ičkom nedáš pokoj, čo? :eek: :D
vladan
21.04.05,07:34
Rada by som vyjadriť aj svoj názor na toto hniezdo poznania ... (rozumej Porada) ... veľmo sa mi tu páči, veľmo rada tu chodím a kukám a čítam ... Richard, ani nevieš ako sa teším, ako silno ťa v Krahuliach vystískam, že sa táto najsamsuperskejšia myšlienka zrodila práve v tvojej hlávke :D

... a na záver chcem poďakovať všetkým členom Porady za to, že na túto stránku vnášajú život :D
Evanka
21.04.05,07:43
Richard, pridávam sa k ostatným poraďákom a prajem ti všetko najlepšie k 1. narodeninám tvojho "dieťaťa". Vďaka za ten úžasný nápad. A vôbec - úžasní ste tu všetci.
Daniela
21.04.05,07:54
Občas mám taký pocit, ba až potrebu, že mám pracovať len toľko, aby som prežila. Som rada, že táto PORADA mi to umožňuje.(rozmýšľa za mňa, prinajmenšom si poviem, aha veď tam to nájdem) Ale nie, želám jej ešte aspoň toľko rokov, a takých správnych poraďakov a omnoho viac ako doteraz. Richard, bol to skvelý nápad. Richard na hrad ! ( môj hlas máš)
Beata
21.04.05,08:28
Tiež sa pripájam ku gratulantom. Bolo tu povedané naozaj všetko, takže ja už len vytiahnem to šampáňo z chladničky a pripijem si.
Ďakujem Richard za túto fantastickú stránku, ďakujem všetkým poraďákom za to, že sú. Našla som tu veľa skvelých ľudí!
marianna
21.04.05,08:33
Nebyť tejto "Porady" asi by som deň a noc trávila s hlavou v zákonoch, aj tak by som sa toho asi veľa nedozvedela, vzhľadom na výklady našich zákonov. Každým dňom tu vznikajú nové problémy, s ktorými sa ľudia pasujú a nevedia si rady. Je to super, že je nás toľko, ale aj smutné, že je toľko problémov čo svedčí o nie dobrých schopnostiach našich zákonodarcov, nejasnosti v zákonoch....... www.porada.sk (http://www.porada.sk) - sme šťastní, že ŤA máme.
Bionda
21.04.05,08:37
Hoci som len členom tuná iba kratučký čas, lebo mi nikto nepovedal, že kukni sa tam, riešila som všetko sama, ale dnes viem o čo som prichádzala a som rada, že som jednou s tejto veľkej bandy "šialencov", ktorí sa trápia a zároveň tešia účtovníctvom a vecami s tým spojenými a vďaka osobe, ktorá nás všetkých stmelila do Porady.
MirkaV
21.04.05,08:40
Happy birthday
Julča
21.04.05,08:40
Richard, tiež by som Ti chcela zablahoželať k 1. výročiu PORADY a poďakovať sa Ti za výbornú stránku, ktorá už mnohým pomohla.
Ďakujem.
Monika
21.04.05,09:20
Tiež sa pripájam ku gratulantom a prajem všetko najlepšie k prvým narodeninám našej PORADY a veľká vďaka patrí Richardovi a všetkým ochotným Poraďákom za každú radu.
Ďakujem všetkým veľmi pekne.
Monika
petra:-)
21.04.05,09:49
Všetko najlepšie :) a veľké ĎAKUJEM Richardovi a všetkým, ktorí robia Poradu tým, čím je :)
Biba
21.04.05,09:52
Ahojte všetci,

tiež sa pripájam ku Gratulácii, je to super, že sa môžeme niekam obrátiť v prípade problémov.

Happy birthday Porada, happy birthday Richard a spol., ktorú poradu prevádzkujete.

;)
Masl
21.04.05,10:18
Gratulujem k výročiu tak úžasnej stránky. Ak mám akýkoľvek problém tak sa sa dozviem čo potrebujem. Prajem aj naďalej takú návštevnosť stránky a mnoho nových poraďákov.
pozit
21.04.05,10:19
Gratulujem a prajem "našej Porade" ešte dlhý, dlhočizný život! Richard, díky za vynikajúci nápad a vám všetkým ostatným ďakujem za to, že vôbec existujete a ste ochotní pomôcť!
pozit
Ajuška
21.04.05,10:28
Som u Vás úplným nováčikom - je to len pár dní, čo som bola na Vás navigovaná. Už teraz cítim, že sa stávate mojou "súčasťou". Klobúk dolu pred Vami všetkými a prianie "dlhovekosti" je už priam samozrejmosťou. Vďaka že ste...
juko
21.04.05,11:01
Človeku sa ani veriť nechce, že už prešiel rok, čo si môžme navzájom konfrontovať názor na pálčivé témy z našej práce. Čo k tomu dodať. Iba toľko, aby nám to všetkým vydržalo čo najdlhšie.

VIVAT Richard, a vivat Jozef Mihál, bez ktorého by porada hádam ani nebola poradou.

:) :) :)
Viki
21.04.05,12:21
Ako ten čas letí...

Richard, Tebe patrí veľké ĎAKUJEM za ten skvelý nápad vytvoriť túto stránku.

Všetkým Vám ďakujem, že ste... že tvoríte PORADU... ste super... rada sem chodím...
PORADA prajem Ti len tých najsamlepších poraďákov :)
Viera
Richard
21.04.05,12:56
Jozef určil tento deň za výročie Porady, hoci uzrela svetlo sveta až začiatkom mája....
Keďže je to teda deň mojej registrácie, tak sa tomu nepriečim hihi...
Takže takto pred rokom som tuším vedel o Porade iba ja a moja priateľka. Teraz tu je mesačne cez 20000,- ľúdí.
Skvelé!!!!
Nápad spraviť poradu /teda ten názov vznikol neskôr ako nápad, pretože pôvodne som chcel uctovnictvo.sk - lenže pýtali za to cez 100tis. sk/ vznikol dávnejšie, ale až časom som nadobudol presvedčenie že by to mohlo aj reálne fungovať....

No a to čo tu je dnes predčilo moje očakávania.... a názov je ešte výstižnejší, než mal byť pôvodne...

Ja ďakujem všetkým a hlavne prispievajúcim členom Porady:
http://www.porada.sk/memberlist.php?&order=DESC&sort=posts&pp=30<r=

Povzbudzujem aj čitateľov, aby sa nebáli a okúsili čaro diskusie, pretože aktívny prístup teší ešte viac :-)

Internet posúva veľa vecí dopredu.... super

Do ďalšieho roka Porady prajem všetkým, aby im Porada mohla spríjemniť a zjednodušiť život.
Shaman
21.04.05,13:12
Ja len v krátkosti.

Vďaka Richard. Vďaka ostatní.
Vďaka za myšlienky, nápady, rady, názory, ochotu, pochopenie a ĽUDSKOSŤ.
jess
21.04.05,13:32
všetko tu už bolo povedané ... VEĽKÁ VĎAKA VŠETKÝM, ktorí sa pričiňujú k úspechu tejto porady