Toommi
28.06.08,10:30
som študent a mám problémy s potením rúk a nôh a dosť mi to vadí, skúsil som aj šalviový čaj, ale zatiaľ mi to nepomohlo, viete mi poradiť ešte nejakú možnosť, ktorá by mi pomohla??? dá sa šalvia používať aj do kúpeľa proti poteniu?? za radu vopred ďakujem
alaya1
28.06.08,09:03
myslim si, ze treba najs pricinu potenia, ak este ie je znama, a pokusit sa odstranit tu pricinu, moja dcera ma problemy s potenim ruk a noh v skole, ked je v strese, nic s tym neurobim, lebo nevie ten stres eliminovat, tak cakame, kym dokonci skolu, stres pomynie, potenie tiez.Urcite by som ale navstivila lekara a poradila sa..
arizona
28.06.08,12:20
Proti poteniu bežne pomáha šalviový čaj.Píšeš, že nepomáha. .
Skús najskôr zo svojho šatníka vylúčiť všetko oblečenie s prímesou "umeliny" a obliekaj si tričká a prádlo iba z čistej bavlny. Rôzne tričká z čínskych obchodov sú vyrábané z umelých materiálov,ktoré v horúčavách nesajú pot.
Ak nepomôže ani to, treba navštíviť lekára,môže ísť o iný problém.
motylik7
28.06.08,18:03
Takáto téma tu bola nedávno pretriasaná. Popozeraj, bolo tam plno múdrych rád.
Toommi
03.07.08,16:35
Ďakujem za radu, bol som u lekára a poradil mi prípravok, ktorýý by mi mal pomôcť, skúsil som , uvidím, či mi pomôže, musím počkať, 7-10 dní, kým začne účinkovať, ale aj tak ďakujem.
Toommi
03.07.08,16:37
bol som u lekára poradil mi na to prípravok, uvidím, či mi to pomôže....ale ďakujem za radu.
kitky
04.07.08,12:16
bol som u lekára poradil mi na to prípravok, uvidím, či mi to pomôže....ale ďakujem za radu.


Kup si v lekarni DRICLOR. Je ucinny.
pasuliatko
06.07.08,18:22
som študent a mám problémy s potením rúk a nôh a dosť mi to vadí, skúsil som aj šalviový čaj, ale zatiaľ mi to nepomohlo, viete mi poradiť ešte nejakú možnosť, ktorá by mi pomohla??? dá sa šalvia používať aj do kúpeľa proti poteniu?? za radu vopred ďakujem

skús zájsť lekárke,môže ti odporučiť injekcie čo sú dosť drahé ale zbavia ťa potenia navždy;)
kitky
09.07.08,09:14
skús zájsť lekárke,môže ti odporučiť injekcie čo sú dosť drahé ale zbavia ťa potenia navždy;)

To co si napisala nie je pravda! Su to botoxove injekcie a posobia maximalne 9 - 12 mesiacov.
pasuliatko
10.07.08,08:32
To co si napisala nie je pravda! Su to botoxove injekcie a posobia maximalne 9 - 12 mesiacov.

to o čom hovorím ja je pravda bolo to nastálo videla som to v telke jak to tej babe robili a povedali jej,že už nikdy s tým problémy mať nebude:---
kitky
10.07.08,08:59
to o čom hovorím ja je pravda bolo to nastálo videla som to v telke jak to tej babe robili a povedali jej,že už nikdy s tým problémy mať nebude:---

ked myslis ;)
pasuliatko
10.07.08,10:29
ked myslis ;)

nemyslim viem čo som videla:---
BXLmiami
10.07.08,10:53
Vidieť si videla,ale s počúvaním si zrejme mala problémy.Injekcie učinkuju pár mesiacov a potom ich treba opakovať.A kým ti nedojdu peniaze na opakovanie Botoxu,tak je to účinné.
Toommi
17.07.08,16:36
jj,....díkk za raduu......skúúsil som ho , pomáha mi to , ale nie celkom.....p akej dobe to potenie zmizne úplne??? alebo to neodstráni úplne???
pasuliatko
17.07.08,17:23
Vidieť si videla,ale s počúvaním si zrejme mala problémy.Injekcie učinkuju pár mesiacov a potom ich treba opakovať.A kým ti nedojdu peniaze na opakovanie Botoxu,tak je to účinné.

hej?nehovor ja počujem dobre mimotemy
kitky
20.07.08,14:27
jj,....díkk za raduu......skúúsil som ho , pomáha mi to , ale nie celkom.....p akej dobe to potenie zmizne úplne??? alebo to neodstráni úplne???

ak reagujes na mna...neviem. pouzivam ho obcas, ked potrebujem mat istotu.inak nie.ale je dobre ho mat poruke.:)





tu je navod.
Návod na použitie.
Skôr než Driclor® použijete:
1. Presvedčite sa , či časti kože, na ktorú budete Driclor® nanášať sú perfektne suché.
Nepoužívajte ho na poranenú alebo podráždenú kožu!
2. Nekúpte, nesprchujte a neumývajte postihnuté miesta bezprostredne pred použitím Dricloru.
Používajte minimálne 1 hodinu po kúpeli, sprche alebo umytí.
3. Nepoužívajte depilačné krémy a nehoľte si podpazušie najmenej 24 hodín pred a po použití Dricloru.

Ako a kedy Driclor používať ?
1. Použitie si naplánujte ako poslednú činnosť pred spaním, keď ste už úplne v kľude.
2. Pred použitím Dricloru sa presvedčite, či je pokožka na miestach kam ho použijete úplne suchá.
3. Nasledujúci deň ráno umyte a osušte ošetrené miesta. DRICLOR počas dňa znovu nepoužívajte!
4. Driclor používajte zo začiatku každý večer, pokým pozorujete potenie počas dňa. Za určitú dobu môžete zistiť, že Vám postačuje použiť prípravok dvakrát do týždňa, neskôr jedenkrát v týždni resp. aj menej často.
ginate
11.09.08,22:09
pasuliatko:
botoxové injekcie neodstránia potenie navždy...to jedine operácia, vykonaná laparoskopicky. to si veľmi mýliš.
peter mindzi
04.10.08,21:49
to vobec neje pravda len bavlnu neobliekaj,..jak si oblecies bavlnene tricko a spotis sa v nom ani na radiatore ti do rana nevyschne,..nos veci ako sportovci ,,tie ako climacool,..pretoze toto vyschne do minuty ak sa aj spotis na chvilu sa otocis chrbtom od spoluziakov a ked sa otocis naspat tak nikto si nic nevsimne,..bavlna rychlo saje pot ale strasne dlho trva kym znova vyschne,.. sportovci bavlnu nepoznaju,.. .-),.a noc bielu na tej nevidno aj keby bola poliata vodou
miseles
28.10.08,09:07
Možem aj ja potvrdiť skvelé učinky Dricloru.Neverila som, že mi niečo pomože na zvýšené potenie a bola som prekvapena... No so všetkým s mierou, obsahuje veľké množstvo alluminia.
motylik7
28.10.08,11:45
Odstrániť nepríjemné dôsledky potenia je do istej únosnej miery možno potrebné. Určite však nie je dobré zaťažovať svoje telo prípadnými toxickými látkami. Lebo práve toxínov sa telo potením zbavuje. Takže takto si vlastne v začarovanom kruhu.
Mám s nepríjemným potením tiež skúsenosti, a to z obdobia, keď som sa začala intenzívne detoxikovať. Potila som sa ako somár v kufri. Ale keď už som bola zbavená toxínov, prestal aj problém s potením.
pasuliatko
29.04.09,15:14
patko211
07.06.11,17:21
Zdravim, taktiez mam problemy s potenim a bolo mi poradene vyskusat, teda pre muzov Balea men deospray. Mozne je ho kupit v DM drogerii a zatial som s nim spokojny. :)