fefe22
29.06.08,19:24
Ahojte!
Minulý rok som si začal stavať dom a teraz moja priateľka si vymyslela krb do domu. Nemusela ma veľa prehovárať, lebo aj mne sa veľmi páčia. Už od detstva mám taký sen "pekný dom s krbom" :)
Veľakrát som prezeral na internete, ale nenašiel som ideálny pre nás! Až včera som sa stretol s mojim dobrým kamarátom, ktorý mi poradil, aby som sa pozrel na FriTom.net a vraj tam si nájdem pre nás ten naj...!

A moja otázka: pozná niekto z Vás spoločnosť FriTom, resp. či má niekto z Vás s nimi skúsenosti???

Vopred Vám dakujem za pomoc!
S pozdravom!
arizona
29.06.08,18:12
Túto firmu nepoznám.
http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=00000389911468dc9e63daaaa3c548b4b 2dd90f3be17f4950fd24dee9583c5bd4c73695295&V=A

Na nete nájdeš iba najbežnejšie fotky krbov,alebo stavebnice.Keď sa obrátiš na krbárov, ktorí sa krbom venujú zopár rokov, každý Ti ukáže svoje katalógy,kde má desiatky až stovky rôznych variácií. A tiež ti poradia kvalitnú krbovú vložku za rozumnú cenu, ktorá bude spĺňať tvoje požiadavky.Tie najkrajšie obrázky svojich prác si každý necháva pre seba.
Prečo to riešiť sériovo vyrábanou stavebnicou, keď môžeš mať krb "na mieru"?

Zamerať sa na jednu firmu,s jedným ponúkaným druhom krbu nie je veľmi správne.Keď chceš krb, ktorý ti má slúžiť mnoho rokov,obráť sa na odborníkov,ktorí majú skúsenosti a veľký výber.Nielen na nete, ale aj tu v porade nájdeš dosť odporúčaní.
Filip Glasa
30.06.08,07:14
vrelo doporučujem český http://kamna.astranet.cz/store/
Perfektné poradenstvo, diskusné fórum, veľký výber. Aj s dovozom (cez kuriéra) z ČR ma to vyšlo lacnejšie ako nákup priamo tu. Ale to dosť závisí od kurzu CZK.
Tommy27
30.06.08,07:39
Dobrý deň, Ahojte!

Mám skúsenosti s touto spoločnosťou. Kupoval som si od nich jednu krbovú vložku a kachle do pivnice. Čo sa mi páčilo, že mi dali 10 percentnú zľavu, keďže som zobral 2 produkty. Aj nejaká tá tisícka hore dole poteší. :---
Poradenstvo majú dosť dobre...ja som bol fakt spokojný, hneď mi dali kontakt na partnera, ktorý podľa ich slov je najlepší v okolí. V týchto slovám moc neverím, ale pán so mnou pobehal obchody a vybrali sme veci ktoré sa mi hodia a sú potrebné spolu. Keďže ho poznajú mal som hneď zľavu aj ja.
Asi to je všetko.

p.s. neviem prečo niektorí obchodujú radšej s firmami, živnostníkmi zo zahraničia....keby ste sa trošku poobzerali, doma máme tiež obchodníkov, ktorý pre Vás spravia všetko. Som obchodník tiež, len v iných veciach a tiež nemám rád keď niekto hľadá radšej zahraničie, lebo im verí viac.

Majte sa!
Filip Glasa
30.06.08,09:26
Tommy ja som si vtedy pri kúpe pobehal všetkých čo mali niečo dočinenia s krbmi v okolí. Mali slabý výber, vysoké ceny, hrozné poradenstvo a ešte horší prístup k zákazníkom. Preto som si kúpil v ČR za nižší peniaz ( hovorím o úplne totožných produktoch ). Mali lepšie dodacie doby, lepšiu komunikáciu, lepšie ceny, lepšie poradenstvo. To čo mi narozprávali "odborníci" doma, boli totálne kraviny.
re5809
21.07.08,03:11
Vrelo odporučam Firmu KOBOK s.r.o ktorá sa zaoberá vyrobov krbou
tulox
03.11.08,15:30
Taktiež odporúčam fy. Kobok, alebo Kotla.
Ak si zručný a staviaš si dom sám , určite si postavíš krb aj sám.
Kúpiš krbovú vložku, navrhneš dizajn, obmuruješ vložku , urobíš rozvody teplého vzduchu.....Ja som to tak robil, urobil som si aj kovovú vložku, ale samozrejme som si najprv preštudoval literatúru napr.Staviame pece a kozuby z edície Urob si sám z roku 1995. Chcel som len naznačiť , ze sa dá aj ináč , keď je človek zručný a má chuť.
Bionda
03.11.08,17:10
Dobré krb. vložky ponúka aj f. Blanzek z ČR.
hefi
04.11.08,12:01
Ahojte poraďáci - a nemá niekto z Vás skusennosti s prenosnými krbovými pieckami? Liatinovými alebo kachlicovými? Máme 3-izbový byt v staršej bytovke, minulý rok sme prerábali kúrenie a keďže tam máme nevyvložkované komíny rozmýšľame aj o takejto alternatíve kúrenia. Potrebovali by sme vykúriť vlastne len 2 miestnosti (obyvačka + spálňa) cca 100 m3. Poradíte dáku dobrú značku? Vopred ďakujem.
arizona
04.11.08,16:18
Ahojte poraďáci - a nemá niekto z Vás skusennosti s prenosnými krbovými pieckami? Liatinovými alebo kachlicovými? Máme 3-izbový byt v staršej bytovke, minulý rok sme prerábali kúrenie a keďže tam máme nevyvložkované komíny rozmýšľame aj o takejto alternatíve kúrenia. Potrebovali by sme vykúriť vlastne len 2 miestnosti (obyvačka + spálňa) cca 100 m3. Poradíte dáku dobrú značku? Vopred ďakujem.

Jotul. Nezaberú veľa miesta, ale vyhrejú dostatočne.Dlho držia teplo.Možno dokúpiť aj varnú platňu.
andrea-17
05.11.08,11:05
ja mozem odporucit pana Dusana Öriho z Kollarova, ktory mne osobne staval uz 6 krbov (fotky viem poslat).
Cena bola vzdy zaplatitelna (podla velkosti a ci sa jednalo o krb, alebo kachliak). Viem ze staval po celom zapadnom Slovensku a aj po strednom.
Telefon na neho je 0905338560
Vie zohnat aj krby z druhej ruky a aj stare rustikalne kachlice, aj prenosne kachliaciky.Ma v ponuke nadherne dvierka vo velmi peknych cenach.
jednoznacne mozem len odporucat.
salka
24.11.08,05:36
Ja by som mala záujem o tie fotky. Ďakujem.
qwerto
07.01.09,16:10
Aj ja.
deli.
15.01.09,11:48
ja tiez... potesili by nas.
robin78
16.01.09,06:00
pridavam sa, tiez mam zaujem
Galius
17.01.09,17:20
ja mozem odporucit pana Dusana Öriho z Kollarova, ktory mne osobne staval uz 6 krbov (fotky viem poslat).
Cena bola vzdy zaplatitelna (podla velkosti a ci sa jednalo o krb, alebo kachliak). Viem ze staval po celom zapadnom Slovensku a aj po strednom.
Telefon na neho je 0905338560
Vie zohnat aj krby z druhej ruky a aj stare rustikalne kachlice, aj prenosne kachliaciky.Ma v ponuke nadherne dvierka vo velmi peknych cenach.
jednoznacne mozem len odporucat.

Andrea. Môžem poprosiť o sľúbené fotky?! prilož ich tu, alebo pošli, alebo sa v sa dohodneme ss-kou. Ďíky
-----------------------
Julo
ludige
18.01.09,11:34
veru aj ja by som ich rad videl. Ak sa da posli prosim Ta.
wolfsvk
06.10.11,13:24
Nemám skúsenosti s danou spoločnosťou ... Ale pred samotným nákupom odporúčam preštudovať si rôzne informačné stránky ... napríklad http://krby-kachle.info/kachlove-krby/ ;)