Sato2
29.06.08,21:35
Dobry den,prosil by som o radu ohladom vrcania v byte.Cely den,v urcitych intervaloch je pocut vrcanie,alebo rezonovanie na celej strane,respektive sirke paneloveho domu(dve izby).Je to v urcitych intervaloch,napr.20 min vrci,15 min ticho.Neviem presne od kedy to robi,ale mam podozrenie,ze od kedy nam namontovali mobilny vysielac.Jedna sa o 7 poschodovy panelovy dom a ja byvam na 6 poschodi.Neviem ci to je pocut aj u inych susedov,kedze sa jedna o starsich ludi,ktory to nemusia registrovat.Nemate niekdo skusenosti,ci moze mobilny vysielac robit taketo problemy?Dakujem
Karas Milan
30.06.08,00:13
Ahoj Sato.

Hľadaj to ako lesný med = proti smeru šírenia.Keď panel vrčí , tak asi vibruje , vibrácie cítiš cez pevný predmet - hrnček , kosť ; postupuj smerom zosilňujúcich sa vibrácií t.j. k zdroju.

Ahoj
Ka Mil
Sato2
02.07.08,18:20
Dakujem za odpoved.Ono to tak zvlastne vibruje.V rohoch to pocut najviac,v strede izby vobec.Zda sa,ze to ide zhora.Neviete na koho by som sa mohol obratit?
anonym222
02.07.08,18:33
Neprerábal niekto vedľa vás kúpeľňu a rezonuje mu potrubie s vodou?
Milan.Žiška
02.07.08,18:53
Nemohlo by to byť nejaké chladiace zariadenie. Klimatizácia, chladničky alebo niečo podobné? Kompresory spôsobujú vibrácie len naurčitý čas a potom sa vypnú a celý postup sa opakuje.
Sato2
04.07.08,12:38
Myslel som na klimatizaciu a podobne.Od horneho suseda by to nemalo ist.Sme okrajovy byt,ale zda sa,ze od spodu to nejde.O tom,ze by niekto prerabal kupelnu neviem a potrubie v stupacke nerezonuje.Pocul som,ze mobilne vysielace maju elektroniku hermeticky uzavretu a kvoli tomu tam musi byt klimatizacia.Neviete nahodou o tom niekto nieco?