MirkaT
30.06.08,04:17
Ahojte, viete mi poradiť nejaký dobrý Photofilter, ktorý by som si mohla stiahnuť z internetu, bol by zdarma a bol by v slovenčine/čestine, aby som mohla upravovať nejaké fotky. Ďakujem
Katabaticky
01.07.08,00:21
nieco viac?
ake funkcie pozadujes a co vsetko by to malo vediet?

lebo podla tvojho popisu ti mozem odporucit aj malovanie vo windowsoch ;)
MirkaT
01.07.08,02:12
Ahoj, chcem upravovať fotky (obrázky), pridať rámik, vkladať text do obrázku s možnosťou editácie textu (tvar, nejaké efekty, farba, výplň...), prelínať obrázok (2 obrázky spojiť do jedného), fotomontáž (vystrihnutie nejakého objektu z jedného obrázku a jeho vloženie do druhého obrázku tak, aby nebolo vidieť zvyšky pôvodného pozadia okolo vystrihnutého objektu), editovať obrázok (otočiť ho, zrkadlovo zobraziť, meniť farbu, kontrast, jas, vkladanie bublín s textom....). Iné úpravy, ktoré by som chcela robiť ma zatiaľ nenapadajú, ale určite uvítam, aj ďalšie možnosti. Ešte som so žiadnym photofiltrom nepracovala, ani som nevidela ako sa s ním robí, tak nemám až takú predstavu, čo všetko sa s tým dá dokázať.
Fero11
01.07.08,10:01
mozno by bol dobry aj gimp :)
Katabaticky
01.07.08,15:32
jj presne gimp som jej chcel odporucit na taketo zakladne veci :)

sice budes zo zaciatku zmatena z neho ale to casom prejde :)
myslim ze na tvoje ucely je priam idealny :)

/// a este nehladas photofilter ale editor obrazkov v podstate :)
photofilter je o niecom inom ;)
kristiann14
01.07.08,21:21
dobri bi bol photofiltre studio 6.0 ten je zdarma
MirkaT
21.07.08,02:48
Ďakujem za všetky rady, stiahla som si Gimp a som s ním spokojná. Je to pre mňa niečo nové, tak musím skúšať a študovať, kým dôjdem s požadovanému výsledku, ale ide to.
Bumbo15193
21.07.08,05:48
Skus stranku stahuj.cz