kihon
30.06.08,09:57
Prosím pomôžte mi,mamMP3 prehrávač iRiver iFP-700 a neda sa mi pripojiť na počítač.Mam Win.XP.Normalne sa mi nainštaluje ,vypíše ,ze je pripravená k práci a zmizne....čo mám robiť????prosíííím....
pepo_p
30.06.08,13:29
Skús, či náhodou nechce použiť to isté písmeno jednotky ako už je použité (niekedy sa to stáva pri USB kľúčoch)
Píšem z hlavy, tak to skús dohľadať:
Ovládacie panely / nástroje na správu / správa počítača / disk management /
klikneš na disk (ten tvoj je označený ako vymeniteľný a bude asi posledný) a dáš zmeniť písmeno jednotky na nejaké nepoužité.

Možno ti to pomôže, nič iného ma nenapadá. :-)
Stevo5
30.06.08,13:49
Nepíšeš že prehrávač pripájaš cez USB, ale predpokladám to.

1.- Na USB porte ti inak funguje napr. USB kľúčik?

2.- Na tieto mp3-ky a telefóny niekedy nestačí nainštalovať softvér, niekedy je nutné doinštalovať aj podporu USB pre zariadenie. Neviem či je to aj tvoj prípad, dobre si pozri čo o tom píšu v manuáli, prípadne čo všetko máš na inštalačnom CD.
kihon
30.06.08,16:45
na USB mi funguje aj kľúčik aj druhy MP3 prehravač,len tento nie už som vyskušala všeličo,išla som aj podľa knižky krok za krokom a nič....Už som z toho na nervy...:-((((
kihon
30.06.08,16:48
Ďakujem,hned ako pridem z prace domov tak to vyskušam,dúfam,že to pomôže...
Katabaticky
01.07.08,00:16
keby si si precitala manual zistila by si ze tento prehravac nefunguje ako flash pamatovka a dostanes sa do neho cez WMP... :rolleyes:
kihon
01.07.08,10:21
prosim ťa a čo je WMP????
Braňo
01.07.08,10:31
Windows Media Player
Katabaticky
01.07.08,15:35
pardon budem menej pouzivat skratky ;)
kihon
01.07.08,16:16
dakujem,skúsim to a nevieš ako sa potom do neho sťahujú pesničky???Som nemožná na nič neviem prísť....
Katabaticky
02.07.08,10:39
neni si nemozna len to chce cas a trpezlivost :)

no pustis si WMP a potom pripojis prehravac
mal by sa ti bud otvorit dialog na pridanie noveho media alebo sa ti jednoducho ukaze vo WMP ako prenosne ulozisko ci jak to tam je :)

a tam uz by si mala mat moznost pridavat a odoberat pesnicky z neho a nan :)

ak nie tak to vecer pozriem este a napisem lepsi navod toto je z hlavy ;)