Monika78
30.06.08,13:43
Dobrý deň,
chcem poprosiť o radu skúsenejších kolegov. Máme zamestnankyňu, ktorá dosiahla dôchodkový vek 16.9.2008. Bola oboznámená, že akonáhle dosiahne dôchodkový vek už sa s ňou nepočíta. Chcem poprosiť o odsúhlasenie či uvažujem správne, robím to prvý krát.
1. Ukončíme PP dohodou podľa § 60 ZP dňom 16.9.2008 iniciatívou z jej strany?
2. Dňa 16.9.2008 ešte musí odpracovať?
3. Nárok na odchodné má až po priznaní starobného dôchodku zo SP a musí mi priniesť rozhodnutie o priznaní a až potom jej ja môžem vyplatiť odchodné?
4. ELDZ jej dávam 17.9.2008?
5. Odhláška zo SP, ZP je 16.9.2008?

Veľmi pekne ďakujem za odpovede.
Zoltán Kovács
30.06.08,11:45
Dobrý deň,
chcem poprosiť o radu skúsenejších kolegov. Máme zamestnankyňu, ktorá dosiahla dôchodkový vek 16.9.2008. Bola oboznámená, že akonáhle dosiahne dôchodkový vek už sa s ňou nepočíta. Chcem poprosiť o odsúhlasenie či uvažujem správne, robím to prvý krát.
1. Ukončíme PP dohodou podľa § 60 ZP dňom 16.9.2008 iniciatívou z jej strany? Prečo z jej strany, keď ju nechcete zamestnávať vy?
2. Dňa 16.9.2008 ešte musí odpracovať? Áno.
3. Nárok na odchodné má až po priznaní starobného dôchodku zo SP a musí mi priniesť rozhodnutie o priznaní a až potom jej ja môžem vyplatiť odchodné? Áno
4. ELDZ jej dávam 17.9.2008? ELDZ jej nedávaš, lebo už neexistuje. Je ale ELDP a to sa posiela do SP.
5. Odhláška zo SP, ZP je 16.9.2008? Áno.

Veľmi pekne ďakujem za odpovede.

V citáte.....
VERONIKA6
30.06.08,11:46
Dobrý deň,
chcem poprosiť o radu skúsenejších kolegov. Máme zamestnankyňu, ktorá dosiahla dôchodkový vek 16.9.2008. Bola oboznámená, že akonáhle dosiahne dôchodkový vek už sa s ňou nepočíta. Chcem poprosiť o odsúhlasenie či uvažujem správne, robím to prvý krát.
1. Ukončíme PP dohodou podľa § 60 ZP dňom 16.9.2008 iniciatívou z jej strany?
2. Dňa 16.9.2008 ešte musí odpracovať?
3. Nárok na odchodné má až po priznaní starobného dôchodku zo SP a musí mi priniesť rozhodnutie o priznaní a až potom jej ja môžem vyplatiť odchodné?
4. ELDZ jej dávam 17.9.2008?
5. Odhláška zo SP, ZP je 16.9.2008?

Veľmi pekne ďakujem za odpovede.
Dôchodkyňou sa stáva od dňa dovřšenia, čiže od 16.9.2008, čiže ten pracovný pomer dohodou bude ukončený 15.9. a tým dňom aj ELDZ.
Monika78
30.06.08,11:49
Viem že my máme dať výpoveď lebo nemáme záujem ju zamestnávať aj naďalej, ale sformulovať dôvod rozviazania pracovného pomeru dohodou zo strany zamestnávateľa tak aby sa to potom nepoužilo v náš neprospech je dosť náročné a v podstate je to pre ňu jedno lebo ona vie že tu sa s ňou už neráta.
ELDP sa posiela do SP elektronicky? A s akým dátumom?
drobeceva
30.06.08,11:51
Len chcem pripomenúť, že dovŕšenie dôchodkového veku nie je dôvodom na ukončenie pracovného pomeru. To jedine, že sa so z-com dohodneme - dobrovoľne nasilu.
Zoltán Kovács
30.06.08,11:51
Viem že my máme dať výpoveď lebo nemáme záujem ju zamestnávať aj naďalej, ale sformulovať dôvod rozviazania pracovného pomeru dohodou zo strany zamestnávateľa tak aby sa to potom nepoužilo v náš neprospech je dosť náročné a v podstate je to pre ňu jedno lebo ona vie že tu sa s ňou už neráta.
ELDP sa posiela do SP elektronicky? A s akým dátumom?

To je prada, ale ak vy nerátate s jej prácou, tak by to malo byť podľa §63 - nadbytočnosť s výpovednou lehotou a samozrejme s odstupným.
drobeceva
30.06.08,11:53
Viem že my máme dať výpoveď lebo nemáme záujem ju zamestnávať aj naďalej, ale sformulovať dôvod rozviazania pracovného pomeru dohodou zo strany zamestnávateľa tak aby sa to potom nepoužilo v náš neprospech je dosť náročné a v podstate je to pre ňu jedno lebo ona vie že tu sa s ňou už neráta.
ELDP sa posiela do SP elektronicky? A s akým dátumom?
ELDP sa neposiela elektronicky. Dáva sa dňom ukončenie PP. Doručí sa na príslušnú pobočku SP so sprievodným listom.
Monika78
30.06.08,11:57
Chceme sa vyhnúť výpovedi z org.dôvodov aj tým pádom s odstupným nakoľko sme neziskovka a sme radi že sa nám darí fungovať. A ona bola tu rok v podstate umelo držaná aby sme jej nepokazili príjem...
Stina
30.06.08,12:00
Dosiahnutie dôchodkového veku nie je dôvodom na rozviazanie PP. Teda ak by zamestnankyňa súhlasila spíšte dohodu, ak nie musíte jej dať výpoveď z rozumného dôvodu.
Žiadosť o dôchodok podá k 16.09.2008.
VERONIKA6
30.06.08,12:22
Chceme sa vyhnúť výpovedi z org.dôvodov aj tým pádom s odstupným nakoľko sme neziskovka a sme radi že sa nám darí fungovať. A ona bola tu rok v podstate umelo držaná aby sme jej nepokazili príjem...
No ale s touto výhovorkou by si určite nepochodila. Má nárok na odstupné alebo aj odchodné, podľa toho z akého dôvodu ten pracovný pomer bude skončený.
drobeceva
30.06.08,12:30
Chceme sa vyhnúť výpovedi z org.dôvodov aj tým pádom s odstupným nakoľko sme neziskovka a sme radi že sa nám darí fungovať. A ona bola tu rok v podstate umelo držaná aby sme jej nepokazili príjem...
Skúste sa dohodnúť, nech si ona požiada dohodou. Ak bude dohoda obojstranne podpísaná, nemôže Vás napadať. Ináč, ak ju nechcete, pripadá do úvahy výpoveď, ale so všetkými náležitosťami.
Monika78
18.08.08,09:19
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu a komplet navedenie skúsenejších.
Máme zamestnanca, ktorý dovŕšil 16.9.2008 starobný dôchodok a vlastne aj ukončil prac.pomer dohodou k 16.9.2008.
Chcem poprosiť aké podklady potrebuje od nás ako zamestnávateľa a my aké doklady od neho ako od zamestnanca?
Čo sa týka odchodného, vyplatíme mu ho keď si požiadal o skončenie prac.pomeru dohodou? Ide o prvé skončenie PP.
Pomôžte mi prosím. Ďakujem
Tweety
18.08.08,09:25
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu a komplet navedenie skúsenejších.
Máme zamestnanca, ktorý dovŕšil 16.9.2008 starobný dôchodok a vlastne aj ukončil prac.pomer dohodou k 16.9.2008.
Chcem poprosiť aké podklady potrebuje od nás ako zamestnávateľa a my aké doklady od neho ako od zamestnanca?
Čo sa týka odchodného, vyplatíme mu ho keď si požiadal o skončenie prac.pomeru dohodou? Ide o prvé skončenie PP.
Pomôžte mi prosím. Ďakujem
16.9.2008? tento dátum tohto roku ešte nebol.:)
Stina
18.08.08,09:25
Zamestnanec potrebuje od Vás pre podanie žiadosti o dôchodok ELDP.
Inak vystavuješ všetko ako pri skončení PP - výpoveď (dohoda)
zápočet rokov, odhlásenie SP (RLFO) a odhlásenie ZP.
VERONIKA6
18.08.08,09:29
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu a komplet navedenie skúsenejších.
Máme zamestnanca, ktorý dovŕšil 16.9.2008 starobný dôchodok a vlastne aj ukončil prac.pomer dohodou k 16.9.2008.
Chcem poprosiť aké podklady potrebuje od nás ako zamestnávateľa a my aké doklady od neho ako od zamestnanca?
Čo sa týka odchodného, vyplatíme mu ho keď si požiadal o skončenie prac.pomeru dohodou? Ide o prvé skončenie PP.
Pomôžte mi prosím. Ďakujem
Od zamestnanca nepotrebuješ žiadne doklady.
Monika78
18.08.08,09:29
A ja vlastne ukončujem PP k 16.9.2008 vrátane čiže odpracuje ešte 16.9.2008? a od 17.9.2008 by ma už ako čakateľ na starobný dôchodok nemusel zaujímať. Takže ja mu odovzdávam ELDZ na SP, zápočet a to by malo byť zo strany zamestnávateľa všetko?
Monika78
12.09.08,05:50
Dobrý deň,
chcem poprosiť o menšiu konzultáciu. Máme zamestnankyňu, ktorá 15.9.2008 dosiahla dôchodkový vek a týmto dňom končí PP aj napriek tomu že je v tento deň sviatok. Viem že nárok na odchodné má a ja jej ho vyplatím až keď mi donesie rozhodnutie zo soc.poisťovne že je starobný dôchodca ale teraz mi nie je jasno či má nárok aj na odstupné? Ja si myslím že nie, ale chcem si pre istotu aj u Vás milí kolegovia toto overiť.
Zoltán Kovács
12.09.08,05:53
Dobrý deň,
chcem poprosiť o menšiu konzultáciu. Máme zamestnankyňu, ktorá 15.9.2008 dosiahla dôchodkový vek a týmto dňom končí PP aj napriek tomu že je v tento deň sviatok. Viem že nárok na odchodné má a ja jej ho vyplatím až keď mi donesie rozhodnutie zo soc.poisťovne že je starobný dôchodca ale teraz mi nie je jasno či má nárok aj na odstupné? Ja si myslím že nie, ale chcem si pre istotu aj u Vás milí kolegovia toto overiť.

Otázou je akou formou rozväzujete pracovný pomer. Či dohodou (§60), výpoveď zo strany zamestnanca (§67) alebo výpoveĎ zo strany zamestnávateľa (§63). Odstupné je možné vyplatiť len v poslednom prípade.
Monika78
12.09.08,05:56
Jasné, už chápem. Rozviazanie PP dohodou-takže nie je o čom. ďakujem, už mám výpadky, lebo sa sústredím na to aby som jej niečo nepokazila.
janulinka
19.09.08,08:01
Prosím o radu, zamestnanec končí pracovný pomer dohodou zo zdravotných dôvodov a odchádza do predčasného starobného dôchodku. Má nárok na odchodné, podľa § 76, ale v akej výške? Ďakujem
londay
01.04.11,12:06
Dobrý deň,
oznamuje sa po novom na RLFO do SP dátum priznania starobného dôchodku ? Stále na to pozerám a vidím že to z nového tlačiva vypadlo :-) Ďakujem.
truch
01.04.11,12:15
Prosím o radu, zamestnanec končí pracovný pomer dohodou zo zdravotných dôvodov a odchádza do predčasného starobného dôchodku. Má nárok na odchodné, podľa § 76, ale v akej výške? Ďakujem

Ak sa jedná o prvý odchod dôchodcu zo zamestnania, má nárok na odchodné vo výške 1 mesačného platu. Od r.2011 treba urobiť z odchodného aj odvody!
Livia2
22.08.11,09:03
Ahojte,
prosím, vedeli by ste mi poradiť, či sa v roku 1999 z pracovného pomeru uzatvoreného so starobným dôchodcom platili všetky odvody do sociálnej poisťovne? A tiež aké odvody sa platili v roku 1999 v prípade dohody o vykonaní práce. Veľmi pekne ďakujem.
Barbara
22.08.11,09:15
rok 1999
Dohoda o vykonaní práce nezakladá účasť na nemocenskom poistení zamestnancov, teda osoby činné na základe nej nie sú povinné platiť nemocenské poistenie a dôchodkové zabezpečenie, pretože práce vykonávané na základe dohody o vykonaní práce nie sú činnosťou zakladajúcou účasť na nemocenskom poistení podľa § 14 ods. 2 zákona o Sociálnej poisťovni a podľa § 2 zákona č. 54/1956 Zb. o nemocenskom poistení zamestnancov.
Kedy je zamestnanec, samostatne zárobkovo činná osoba a spolupracujúca osoba z činnosti zúčastnená na nemocenskom poistení, sme písali v časti “Vznik a zánik poistného vzťahu”.
Zamestnanec, ktorý je činný na základe dohody o vykonaní práce, nie je nemocensky poistený – teda neplatí poistné, ale ani nemá nárok na dávky nemocenského poistenia.
Čo sa týka zdravotného poistenia, z právnej úpravy zákona o zdravotnom poistení nevyplýva povinnosť platiť zdravotné poistenie z príjmu z dohody o vykonaní práce. Tu si ale osoba, ktorá vykonáva prácu na základe dohody o vykonaní práce, musí uvedomiť, že ak je tzv. dobrovoľne nezamestnanou osobou, musí si zdravotné poistenie platiť sama.
Právna úprava v zákone o zamestnanosti nevymedzuje povinnosť z dohody o vykonaní práce platiť príspevok na poistenie v nezamestnanosti.
Na záver teda môžeme skonštatovať, že z dohody o vykonaní práce nevyplýva povinnosť platiť do fondov.

klik aj sem:
http://www.poradca.sk/SubPages/OtvorDokument/Clanok.aspx?idclanok=5547
Livia2
22.08.11,09:32
Ďakujem Barbara,

takže podľa linku, ktorý si priložila, tak v roku 1999 starobný dôchodca s uzatvorenou pracovnou zmluvou a príjmom viac ako 3000,-- Sk neplatil dôchodkové a poistenie v nezamestnanosti. Na sociálnej poisťovni mi ale tvrdia, že platiť mal ...