Kjara L
30.06.08,13:57
Dobrý deň,

mohli by ste mi poradiť, kde nájdem platové tabuľky pre učiteľov? je rozdiel v platových podmienkach učiteľov ZŠ a učiteľov SŠ?
Ďakujem.
legolas
04.07.08,17:06
Dobrý deň,

mohli by ste mi poradiť, kde nájdem platové tabuľky pre učiteľov? je rozdiel v platových podmienkach učiteľov ZŠ a učiteľov SŠ?
Ďakujem.

Myslím, že by ich mal mať každý riaditeľ školy a mali by sa nachádzať aj u mzdovej účtovníčky , alebo pracovníčky ktorá robí personálnu prácu:confused:
polka
15.07.08,11:56
Dobrý deň,

mohli by ste mi poradiť, kde nájdem platové tabuľky pre učiteľov? je rozdiel v platových podmienkach učiteľov ZŠ a učiteľov SŠ?
Ďakujem.
Platové tabuľky platné od 1.1.2008 nájdeš v priložených súboroch.
BABYstar
15.07.08,17:15
Priznali nám 9.triedu ako učiteľky MŠ ale nám odpočítali z praxe 5 rokov.Máme informáciu ,že nám mali odpočítať len 3 roky z praxe.Viete nám poradiť,ktorá vzhláška,alebo zákon to upravil.Ďakujem
Denny30
13.11.08,19:01
Dobry den, chcela by som Vás poprosit o radu podla coho zistim do ktorej platovej triedy patrim.
Momentalne pracujem v MŠ mam stredne pedagogicke vzdelanie a vysoku skolu pedagogicku odbor specialna pedagogika. Prax odbornu nemam ziadnu. Citala som niekde, ze sa tam zapocitava aj materska dovolenka na ktorej som bola 3 roky. Momentalne ma zaradili do 9 triedy. Velmi pekne dakujem za odpoved.
silvia1
07.07.09,17:50
Dobrý deň,
akosi nerozumiem tým tabuľkám. Do ktorej sa mám pozrieť ako učiteľka základnej školy, ak učím od augusta 1993? Mám aj prvú kvalifikačnú skúšku?

Sú podľa rokov praxe dosť vysoké rozdiely v tabuľkách.
jaros5
07.07.09,18:12
Dobrý deň,
akosi nerozumiem tým tabuľkám. Do ktorej sa mám pozrieť ako učiteľka základnej školy, ak učím od augusta 1993? Mám aj prvú kvalifikačnú skúšku?

Sú podľa rokov praxe dosť vysoké rozdiely v tabuľkách.

Príspevok č. 3 je už rok starý;)
Tu si pozri platné od 1. januára 2009:
http://www.minedu.sk/data/USERDATA/OsobnyUrad/RPaIM/200901-Stupnice_PT.pdf

doplnenie:
k dnešnému dňu by si mala mať tarif. plat 661,50 Eur + príplatky ak má a dá riaditeľ a hlavne ak má za čo;)

od augusta tohoto roka zvýšenie na 667,- Eur + nenárokovatelné zložky platu
sakova
10.09.09,18:38
Dobrý deň,
učím na gymnáziu a chcem sa spýtať do akej platovej triedy patrím ked som zacala prave ucit a mam pedagogicke vzdelanie.

Dakujem
Trnkuch
12.09.09,20:23
Ahojte
chcela by som sa spytat, ako sa zapocitava prax. Oducila som 2 roky ako nekvalifikovana a koncim VS. Mam ponuknutu zmluvu. Neviem, ci mi uznaju roky a chcem byt pripravena.

Pocula som, ze si ucitelia mozu poziadat o pozicku, podmienkou je vek a odpracovne roky. Kde najdem blizsie info?

Dakujem za pomoc.