marh
30.06.08,20:16
Zdravim!

Mam taky väčši PROBLEM.
Vysťahovali nas z bytu pre nedoplatok 20000sk pred 2rokmi z družstevneho bytu,ktory sme nemali odkupený.Odmietli sme aj nahradný byt.Teraz nam ešte prišlo platiť po 2rokoch ten nedoplatok+exekutor+ine vydavky.Dokopy 105000SK.Penale tam bolo 2,5promile za deň.
Teraz neviem s čoho ďalšie vydavky platiť a aj predražene uroky.
Vyhodili nas a ešte nadoplatok vymahaju,veď ten byt predaju za 250000sk minimalne.Ešte teraz nas opäť okradaju.
Keby bol neplatič róm tak od neho nebudu nič vymahať.

Som zufali čo robiť. Len okradaju.Byt predaju a ešte im ich tych 20000sk chyba+ za 2roky+uroky teraz 105000sk
Asi sa obesim.


:(:(:(:(:(:(
mel
04.07.08,09:53
Poznám tiež taký prípad a museli uhradiť všetko do poslednej korunky.
Myslím, že by bolo rozumné,aby si si svoj dlh čo najskôr vyrovnala.
Ako bude utekať čas, bude sa Ti to len zbytočne nabalovať.
Pribudnú len ďalšie zbytočné úroky z omeškania.

Prajem Ti,aby si to zvládla, lebo život je krásny a nie je
len o peniazoch.
Zoltán Kovács
04.07.08,09:58
Zdravim!

Mam taky väčši PROBLEM.
Vysťahovali nas z bytu pre nedoplatok 20000sk pred 2rokmi z družstevneho bytu,ktory sme nemali odkupený.Odmietli sme aj nahradný byt.Teraz nam ešte prišlo platiť po 2rokoch ten nedoplatok+exekutor+ine vydavky.Dokopy 105000SK.Penale tam bolo 2,5promile za deň.
Teraz neviem s čoho ďalšie vydavky platiť a aj predražene uroky.
Vyhodili nas a ešte nadoplatok vymahaju,veď ten byt predaju za 250000sk minimalne.Ešte teraz nas opäť okradaju.
Keby bol neplatič róm tak od neho nebudu nič vymahať.

Som zufali čo robiť. Len okradaju.Byt predaju a ešte im ich tych 20000sk chyba+ za 2roky+uroky teraz 105000sk
Asi sa obesim.


:(:(:(:(:(:(


S týmto tvrdením sa neviem stotožniť. Verím, že ste v zúfalej situácii. Ale tá situácia určite nevznikla samo od seba. Určitý podiel máte na tom aj vy. To, že ten byt môžu predať aj za 250 tisíc, podľa mňa je irelevantná argumentácia na to, že vymáhajú dlh aj s úrokmi.

Určite by som sa snažil dohodnúť na nejakých splátkach.