Lesa
01.07.08,12:57
Som tu len krátko, ale kedze vidim(alebo skor predpokladam), ze vo vacsine vsetci "vysedavame" cele dni za PC - som uctovnik zivnostnik - odporucam vsetkym na sedenie z mojho pohladu "maly zazrak":-) Kupila som si ju na nete pohodlne z domu a mala som ju uz o 3 dni doma....A odvtedy sa bez nej doslova nikam nesadnem. Mam ju asi mesiac a moj chrbatik je z nej nadseny, prestal ma boliet. No zo zaciatku som mala trosku akoby svalovku - ja nie som velmi na cvicenie a podobne neprijemnosti, hm...ale teraz mi uz len pomaha. Chvilku si na nej sedim aktívne(konecne som fyzicky aktivna a nenamaham sa:-), som hrozna, viem.... - vraj tak ako na fitlopte, lebo je to take nestabilne, stale sa hybem a potom, ked uz ma to nebavi, tak si ju otocim na druhu stranu a to je zase take pohodlne a prijemne, moj chrbtik je rovny, nedovoli sa mu hrbit a ja nemusim sa stale sledovat, ako sedim.

Splna vsetko potrebne za myslim ze prijatelnu cenu - prakticke - da to to vyuzit doma aj v praci(kamaratka robi na recepcii, nosi si to do prace - robi 12 hod. a vyuziva to aj doma, hlavne pri PC), ma to jednoznacne ucinny vysledny efekt, kvalitny material (prijemna akokeby guma,ale taka ina,taka pevna a nesmyklava, je to plnene vzduchom), posluzi to vela rokov, si myslim - to su moje dojmy a osobna skusenost. (inak je tam kopec dobrych veci, ale postupne, lebo neda sa vsetko naraz, su trosku nakladnejsie, ale je to kvalita a myslim si, ze zdravie mame iba jedno)

Nemozem tu dat uplny nazov stranky, nakolko nemam dostatocny pocet prispevkov, ale ked si date v google. sk vyhladavat dynamicku podlozku Plus Sissel, tak Vam ju zobrazi hned. Neuplny nazov stranky je pomocky.sk.