priatelia
01.07.08,14:18
Dobrý deň!
Chcela by som sa spýtať:
Od 01.08.2008 budem evidovaná nezamestnaná. 02.07.2007 som nastúpila do zamestnania, kde budem pracovať až do 31.07.2008. Aká suma mi bude priznávaná počas mojej nezamestnanosti z ÚPSVaR? Svoj terajší plat sem pliesť nebudem, keďže asi percentuálna hodnota z neho by sa priznávala jedine v prípade, že by som bola pracovala v kuse minimálne 3 roky.
Ak sa mýlim ---- DAJTE MI PROSÍM VEDIEŤ. :confused:

Vopred veľmi pekne ďakujem.

Zuz.
Tweety
01.07.08,12:24
Dobrý deň!
Chcela by som sa spýtať:
Od 01.08.2008 budem evidovaná nezamestnaná. 02.07.2007 som nastúpila do zamestnania, kde budem pracovať až do 31.07.2008. Aká suma mi bude priznávaná počas mojej nezamestnanosti z ÚPSVaR? Svoj terajší plat sem pliesť nebudem, keďže asi percentuálna hodnota z neho by sa priznávala jedine v prípade, že by som bola pracovala v kuse minimálne 3 roky.
Ak sa mýlim ---- DAJTE MI PROSÍM VEDIEŤ. :confused:

Vopred veľmi pekne ďakujem.

Zuz.
Ak si v posledných 4 rokoch aspoň 3 roky nebola zamestnaná, resp. neplatila príspevok v nezamestnanosti, nárok na podporu nevznikne.
priatelia
02.07.08,07:31
Ak si v posledných 4 rokoch aspoň 3 roky nebola zamestnaná, resp. neplatila príspevok v nezamestnanosti, nárok na podporu nevznikne.
A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
Ďakujem.
Zuz.
Zoltán Kovács
02.07.08,07:32
A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
Ďakujem.
Zuz.

Nesplňaš podmienky na priznanie podpory v nezamestnanosti.
Tweety
02.07.08,07:44
A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
Ďakujem.
Zuz.
Nie,bohužiaľ na podporu nevzniká nárok.:) Viď môj prísp. č 2.
priatelia
02.07.08,08:00
OK rozumiem, hlavné, je že niektoré vrstvy sa majú čoraz lepšie bez ohľadu na štúdium a zamestnanie.
Ďakujem Vám obom.

Zuz.
Jara
02.07.08,08:07
Milá Zuz. a nieje to škoda, že máš VŠ a budeš evidovaná ako nezamestnaná? Skús niečo hľadať, alebo sa osamostatniť, veď inteligentných ľudí je všade málo. Neviem aké máš vzdelanie, ale pouvažuj nad nejakými príspevkami z ÚP a začni niečo robiť. Držím ti prsty /Prepáč, ale mňa osobne srdce bolí, keď VŠ ľudia sú nezamestnaní/
priatelia
02.07.08,10:01
Milá Zuz. a nieje to škoda, že máš VŠ a budeš evidovaná ako nezamestnaná? Skús niečo hľadať, alebo sa osamostatniť, veď inteligentných ľudí je všade málo. Neviem aké máš vzdelanie, ale pouvažuj nad nejakými príspevkami z ÚP a začni niečo robiť. Držím ti prsty /Prepáč, ale mňa osobne srdce bolí, keď VŠ ľudia sú nezamestnaní/
Ďakujem Jarka!
Vyštudovala som ekológiu, no bude to asi sranda - Ing. a nezamestnaná,ale stáva sa. Hej skúsim príspevok z ÚP, len za tú dobu kým budem nezamestnaná, som sa pokúšala dozvedieť, že či nedostanem niečo - teda aký budem mať príjem - napr. zo sociálnej.
Ďakujem.

Zuz.