Slivia
18.04.05,15:36
Vedel by mi niekto poradiť? Máme založených niekoľko skladov. Na skladových kartách sú evidované výrobné čísla. Po presunoch sa mi stalo, že na skladovej karte je počet kusov 4, ale na výber mám len 3 výrobné čísla. Už sa trápim dve hodiny s hľadaním toho chýbajúceho. Vyskúšala som aj verifikáciu dát, ale tam to označilo ako duplicitný výdaj alebo príjem. Vopred ďakujem za radu.
ondrejvla
18.04.05,15:34
Vedel by mi niekto poradiť? Máme založených niekoľko skladov. Na skladových kartách sú evidované výrobné čísla. Po presunoch sa mi stalo, že na skladovej karte je počet kusov 4, ale na výber mám len 3 výrobné čísla. Už sa trápim dve hodiny s hľadaním toho chýbajúceho. Vyskúšala som aj verifikáciu dát, ale tam to označilo ako duplicitný výdaj alebo príjem. Vopred ďakujem za radu.
V akom SW robíš? skontroluj si presuny, či ti nevypadol jeden ks, skontroluj si, či si ho omylom nevydala pri nejakej OF, alebo do spotreby, musíš len škrtať! Ak nie, tak si to podľa druhu SW musíš opätovne zadať na skladovú kartu, teda ak som ťa dobre pochopila a jedná sa o presun po uzávierke.
Vlasta
Slivia
19.04.05,10:58
Ďakujem za odpoveď. Pracujem s Money S3. Čísla sa stratili pri bežných operáciách. Nie pri uzávierke. Jednoduchý výdaj a príjem. Čo s tým robiť. Kusy mám, výrobné čísla nie a tak nemôžem urobiť výdaj.

Silvia
Ľuba
19.04.05,11:03
Skús skontrolovať príjemky, či si tam na niektorej nezabudla nahrať to výrobné číslo.
Slivia
19.04.05,11:38
Skontrolovala som všetky príjemky, výdajky a prevodky a nikde nič. Príjem je a výdaj nie. Na skladovej karte ukazuje počet kusov napr. 4 a výrobné čísla mi k dispozícii dá len tri. Nie je možné tam to číslo nejako vložiť bez toho, aby som musela urobiť príjem? Lebo potom sa mi navýši aj počet kusov.