luciaq
02.07.08,14:39
ahojte poradaci, potrebovala by som poradit. chystame sa na dovolenku do chorvatska so psom, ale nikde sa neviem presne dopatrat, ake vsetky ockovania a povolenia potrebujeme. psa mame cipovaneho, ale viac som okrem ockovania proti besnote nezistila. ak niekto mate skusenosti, budem vam velmi vdacna, ak mi v tomto pomozete. dakujem
Marína
02.07.08,14:12
Lubica3
02.07.08,14:25
Ahoj, aj my sme boli minulý rok v Chorvátsku so psom, má PET-pas, všetky bežné očkovania, netreba nič navyše, našli sme si apartmán, kde bol pes povolený, žiaden problém, znášal to úplne v pohode, ráno a večer klasicky poriadne vybehať, cez deň prespal. Krásnu dovolenku.
luciaq
03.07.08,05:58
dakujem za info. aj vam ostatnym prajem peknu dovolenku
nokia14
13.08.08,16:31
dobry den potrebujem pomoc pes mi krvaca z pipika a neviem z coho a este aj kriva na zadne nnohy neviete poradit co to moze byt
arizona
14.08.08,03:50
dobry den potrebujem pomoc pes mi krvaca z pipika a neviem z coho a este aj kriva na zadne nnohy neviete poradit co to moze byt
Naša hafanka začala krívať, keď mala asi rok.Veterinár povedal,že u niektorých väčších plemien je to bežné.Dal nám nejaký prípravok na spevnenie kostí. Odvtedy je dobre. Ale asi raz týždenne jej pre istotu dávam rybaciu konzervu. Len tak, na kosti;).
Ale určite navštív veterinára,aby si niečo nezanedbala.To krvácanie nie je sranda.