sibanka
03.07.08,09:08
Ahojte. Kúpili sme si projekt z katalógu. Ale osadenie a napojenie na inžinierske siete si musíme dať ešte vyhotoviť konktrétne na náš pozemok. Koľko Vás to vyšlo, ked už ste mali projekt?
Braňo
03.07.08,07:18
Mňa 3500,- SKK
frogoo
03.07.08,07:46
nas 7500,- (trnava)
Adkah
04.07.08,06:06
Ahojte, mám jednu otázku. Má niekto skúsenosť s pripojeným el. energie? Konkrétne Žiadosť pre zákazníkov pripojených na NN napäťovú hladinu, vypĺňam ju ale keďže sa tomu nerozumiem, tak Vás prosím o pomoc. Neviem čo vyplniť v kolónke Maximálna rezervovaná kapacita Hlavný istič (v A) jednofázový alebo trojfázový? Budeme svietiť elektrinou a budeme mať elektrický sporák. Inak všetko na plyn.
Ďakujem
skvarki
04.07.08,06:24
Daj tam 25 A a trojfázový. To je standard pre to co pises.
ROMBOR
04.07.08,06:41
Ahojte, mám jednu otázku. Má niekto skúsenosť s pripojeným el. energie? Konkrétne Žiadosť pre zákazníkov pripojených na NN napäťovú hladinu, vypĺňam ju ale keďže sa tomu nerozumiem, tak Vás prosím o pomoc. Neviem čo vyplniť v kolónke Maximálna rezervovaná kapacita Hlavný istič (v A) jednofázový alebo trojfázový? Budeme svietiť elektrinou a budeme mať elektrický sporák. Inak všetko na plyn.
Ďakujem
Maximalnu rezervovanu kapacitu urcuje elektro-projekt (projektant) na zaklade vykonovej bilancie - pre RD je to zvacsa 20 - 25 A ... a samozrejme trojfazovy ... 1fazovy je uz len na chatky a podobne vykonovo nenarocne obydlia :D
Adkah
04.07.08,07:00
Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?
Adkah
08.07.08,05:54
Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?

Prosím iba ano, nie. Je to dôležité.
Karas Milan
08.07.08,17:16
Ďakujem veľmi pekne dosť ste mi pomohli ale zabudla som napísať, že je to prípojka na byt. Ovplyvňuje to nejako situáciu?


Nie.
Adkah
09.07.08,18:21
Nie.

Ó, vrela vďaka. Super. Som veľmi vďačná.
Macy32
05.02.09,11:40
Ahojte, my máme už schválené stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu aj s inžinierskymi sieťami. Tieto siete už máme osadené na pozemok (nemáme ich vybudované), ale potrebujeme ich posunúť asi o 1,5 m ďalej. Čo je k tomuto potrebné aby s tým na stavebnom úrade súhlasili? Treba nanovo žiadať plynárne, elektrárne a vodárne?