dusanpetras
03.07.08,09:16
Kúpil som topánky a nosil som ich asi 2 hodiny. Chcem ich vrátiť. pretože sú divné vadné, tlačia ... samé problémy. Na ne som však neprišiel počas 5 minútového testovania v predajni.

Mám právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí, keď vrátim topánky v pôvodnom obale, so všetkým príslušenstvom ? Sú však trošku obnosené.

Ďakujem.
legolas
03.07.08,11:52
Kúpil som topánky a nosil som ich asi 2 hodiny. Chcem ich vrátiť. pretože sú divné vadné, tlačia ... samé problémy. Na ne som však neprišiel počas 5 minútového testovania v predajni.

Mám právo na odstúpenie od zmluvy a vrátenie peňazí, keď vrátim topánky v pôvodnom obale, so všetkým príslušenstvom ? Sú však trošku obnosené.

Ďakujem.

Nemáš právo na vrátenie topánok, pretože nie sú poškodené /nemajú žiadnú výrobnú chybu/ To, že Ťa tlačia a sú divné Ti nikto reklamáciu neuzná.:(
dusanpetras
06.07.08,08:44
A neexistuje v Zakonniku klauzula, ktora hovori o vrateni tovaru bez udania dovodu do nejakej lehoty po kupe ?
motylik7
07.07.08,08:59
Možnosť odstúpiť od kúpno-predajnej zmluvy je iba v niektorých prípadoch, ktoré sa však netýkajú bežných kamenných obchodov. Predpokladám, že topánky sú práve z takého obchodu.
Ľudia si zvykli a považujú od istej doby za normálne vrátiť nepoužívaný spotrebný tovar, ale takéto niečo umožňujú iba veľké obchodné reťazce a je to na ich dobrej vôli, žiadny zákonník to nepredpisuje.
Tiež som mala problém s novými koženými topánkami (a neboli najlacnejšie), trvalo mi niekoľko mesiacov, kým som ich mohla začať nosiť bez leukoplastov. Za to naozaj nemôže byť zodpovedný obchodník. Riešením môže byť skúsiť topánky nosiť najprv doma po byte bez toho, že by vykazovali známky obnosenia a prípadne sa potom skúsiť dohodnúť s obchodníkom na výmene za iné.
legolas
09.07.08,11:24
Možnosť odstúpiť od kúpno-predajnej zmluvy je iba v niektorých prípadoch, ktoré sa však netýkajú bežných kamenných obchodov. Predpokladám, že topánky sú práve z takého obchodu.
Ľudia si zvykli a považujú od istej doby za normálne vrátiť nepoužívaný spotrebný tovar, ale takéto niečo umožňujú iba veľké obchodné reťazce a je to na ich dobrej vôli, žiadny zákonník to nepredpisuje.
Tiež som mala problém s novými koženými topánkami (a neboli najlacnejšie), trvalo mi niekoľko mesiacov, kým som ich mohla začať nosiť bez leukoplastov. Za to naozaj nemôže byť zodpovedný obchodník. Riešením môže byť skúsiť topánky nosiť najprv doma po byte bez toho, že by vykazovali známky obnosenia a prípadne sa potom skúsiť dohodnúť s obchodníkom na výmene za iné.

Pýtam sa, ako sa môžeš dohodnúť s obchodníkom na ich výmene keď nie sú poškodené/nemajú výrobnú chybu/? Pre nedávnom dávali v telke práve takéto prípady o vrátení obuvi. Jednoznačne tam bolo povedané: iba ak je to výrobná chyba a aj to sa musí posúdiť pri reklamácii priamo tam kde boli topánky vyrobené. Apropo, to by mohol urobiť každý. Je tu jedna možnosť a to taká, že Ty sa poznáš s obchodníkom, alebo sa nad Tebou zľutuje a tie topánky Ti vymení.:rolleyes:
motylik7
09.07.08,11:34
Je tu jedna možnosť a to taká, že Ty sa poznáš s obchodníkom, alebo sa nad Tebou zľutuje a tie topánky Ti vymení.:rolleyes:
Áno, je to tak. Je to o dohode medzi obchodníkom a zákazníkom. Iná možnosť asi nie je.