dana181
18.04.05,20:25
Dobrý večer,

som nová členka Porady, dnes prvý krát som na tejto stránke. Moja mama je stále zavesená na Porade, veľakrát som mala aj ja záujem sa pozrieť k vám.
Moje deti už ovládajú túto stránku, len ja som sa stále nemohla odhodlať zapojiť sa do diskusie.
Už dlšiu dobu vypomáham mojej mame s účtovníctvom, veľmi ma zaujíma, mám v nej dobrú učiteľku. Nie vždy kvôli zdraviu a problémami s ním si môžem dovoliť pozerať sa na PC, preto radšej robím pomocné práce. Ale verím, že raz všetko bude dobré, a ja sa tiež zapojím medzi vás.
Chcela by som tiež patriť do tejto veľkej rodiny, a získavať informácie, keď nebude mama doma aj od vás. Verím, že budete ochotní aj mne pomôcť.
Tak ešte raz vám prajem dobrý večer.
Dana
lenkak
18.04.05,18:30
Určite aj Tebe radi odpovieme, vitaj medzi nami Poraďákmi. Stačí sa len opýtať. Ahoj a nech sa Ti darí aj v zdraví. Pozdravuj maminu, s ňou dosť často komunikujem.
dana181
18.04.05,18:34
Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. Dana
lenkak
18.04.05,18:37
Určite, nič sa neobávaj, pokiaľ budem vedieť určite Ti odpoviem, keď nie, nájde sa niekto kto bude vedieť. Stačí sa len ozvať.
Muška
18.04.05,18:40
Ahoj Danka, vitaj v klube :) teda v rodine Poraďákov :)
petra:-)
18.04.05,18:44
Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. Dana

Mňa tiež k účtovníctvu priviedla mama, a môžem zodpovedne prehlásiť, že v tomto prípade sa nemusíš ničoho obávať, pretože mama je ten najtrpezlivejší učiteľ a "poradca". Nie je nič lepšie, ako začať v tejto brandži s dobrým zázemím. Takže neostáva iné, len zaželať skoré vyriešenie zdravotných problémov. A keby mama predsa len "stratila nervy" (z bločkov od viagri, lenivých mzdových účtovníčiek a lakomých strýkov), kľudne príď na Poradu, kto bude vedieť určite Ti poradí. Takže vitaj medzi nami na Porade :)
ondrejvla
18.04.05,18:50
Som rada, že ste privítali na tejto stránke aj moju dcéru, chcem aby aspoň trošku pracovala s PC, pokiaľ sa jej bude dať, a nebude mať problémy. Prinútila som ju, aby sa zapojila aj ona do diskusie, keď často pri mne robí. Verím, že z nej vychovám tú správnu účtovníčku.

Vlasta
emily
18.04.05,18:53
aj ja Ťa vítam a prajem len a len úspechy
lenkak
18.04.05,18:56
Vlasta: teraz ideš ty na striedačku?
emily
18.04.05,18:56
Som rada, že ste privítali na tejto stránke aj moju dcéru, chcem aby aspoň trošku pracovala s PC, pokiaľ sa jej bude dať, a nebude mať problémy. Prinútila som ju, aby sa zapojila aj ona do diskusie, keď často pri mne robí. Verím, že z nej vychovám tú správnu účtovníčku.

Vlasta
Vlasti , dobre si urobila
Manual
18.04.05,18:57
Ďakujem. Veď práve mamina ma prinútila, aby som občas sadla za PC a sama sa pokúšala niečo vytvoriť. Tak teda dnes začínam a skúšam. Len neviem, či bude mať so mnou aj trpezlivosť. DanaDanka vitaj medzi nami a uvidíš kto vie odpovie
Pekný večer...
lenkak
18.04.05,19:01
Dani určite bude z Teba vynikajúca účtovníčka, máš pri sebe experta. Takže teš sa. A ešte k tomu Porada, nebudeš stíhať všetko čítať, čo všetko sa tu nájde...
ondrejvla
18.04.05,19:18
Lenka, ďakujem za toho experta, ale to je ďaleko od toho! Ja mám proste len vek a skúsenosti, no a aj chuť robiť. Len sa modlím, aby mi to vydržalo, aby som vládala ešte nejaký čas.

Vlasta
ALDA
18.04.05,19:28
Aj ja Ťa vítam. Máš s u p e r maminu!!
Držím palce,aby Ti to zdravíčko slú........žilo!!!!
Janca1
18.04.05,20:13
Ani ja nie som dlho clenkou porady, ale uz teraz si bez nej neviem predstavit zivot. Najdem tu takmer vsetko co potrebujem, a ked nie tak sa opytam a div sa svete vzdy mi niekto poradi. Urcite aj Ty ocenis clenstvo. Prajem vela uspechov.
Armola
19.04.05,05:25
Velmi sa mi paci ako sa 3generacie zapajaju v jednej rodine do Porady. Len tak dalej!!!http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif