BBxl
03.07.08,20:29
Dobry den,
moj otec po tazkej cukrovke a amputacii jednej konacitiny takto pred rokom, mal pred mesiacom infarkt (operovany davnejsie -3-jity by-pass), po ktorom zacal brat orfarin a nejake antibiotika (mal otravu krvi). Na tuto kombinaciui liekov dostal alergiu (flaky na nohe) a tak mu lieky vysadili.Do 24hod jeho noha napuchla na clenku, zapalila sa a nemoze sa na nu postavit. Po tyzndni v nemocnici, ho dnes prepustili bez vyditel.zmien.(zapal a obrovska bolest- aj ked zmiernena). K tomu pripisali diagnozu- "zlaty stafilokok". Mozete mi, prosim poradit ako znizit ten zapal, bolest- stafilokok, existuje nejake byliniky-homeopatika..). Dakujem za kazdu radu!
BXLmiami
04.07.08,10:06
Okrem zlatý stafylokok tam určite napísali aj nejakú liečbu.Homeopatiká v tomto prípade určite nie,pretože tie sú založené na vystimulovaní vlastnej obranyschopnosti a otázka je,akú má ešte obranyschopnosť Tvoj otec.Okrem toho homeo sú na cukrovom základe.Bylinky-no neviem,tam sa dajú dať nejaké čajíky a zmesi,ale základom pri takto ťažkom stave bude liečba.Nechcem byť zlý prorok,ale s tou druhou nohou to zrejme nevyzerá dobre.Je otázka,nakoľko sú tam ešte priechodné cievy.Tu sa dá na diaľku ťažko kvalifikovane poradiť.
BBxl
07.07.08,06:44
dakujem za odpoved!
satet
05.08.08,17:32
Mozem poradit, ale nesplnam podmienku na SS. Ako sa ma otecko, kolko rokov ma. Prajem vela sil a trpezlivosti pri liecbe.