Danulka40
04.07.08,10:26
Zdravim, prosim napiste, ktora stavkova kancelaria je dobra. Mam na mysli Nike, Fortuna., Tipsport. Victory tip a victoria- tip., do ktorej najviac chodite a preco ., ju mate najradsej alebo preco ju nemate rad
Braňo
04.07.08,10:21
Ja odporúčam tipovanie cez internet, nakoľko je bez poplatku a v prípade výhry Ti nabehnú peniaze hneď po ukončení stretnutia.
Bastian
04.07.08,10:24
Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
Martin Mocko
04.07.08,10:28
Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.

Jo..presne. Radsej posli pekne kazdy tyzden na moj ucet 500 SKK...a ja ti kazdy mesiac 2-3 stovky vratim spat. A budes na tom presne tak isto :D
Braňo
04.07.08,10:32
Samozrejme, to musí človek mať pod kontrolou.
Bastian
04.07.08,10:33
Jo..presne. Radsej posli pekne kazdy tyzden na moj ucet 500 SKK...a ja ti kazdy mesiac 2-3 stovky vratim spat. A budes na tom presne tak isto :D
Keď mu vrátiš 2-3 stovky, tak bude na tom oveľa lepšie ako väčšina. K tipovaniu a hazardu mám neg. postoj... ale bohužiaľ prekvitá na Slovensku.
Bastian
04.07.08,10:43
Samozrejme, to musí človek mať pod kontrolou.
Lenže je to tak ako to povedal Nohavica vo svojej teórii alkoholického kopca - platí to aj na hazard:
Nohavicova teória alkoholického kopca - eTREND (http://blogy.etrend.sk/robert-mistrik/nohavicova-teoria-alkoholickeho-kopca/131979.html)
Olice
04.07.08,10:58
Samozrejme, to musí človek mať pod kontrolou.
Len vo veľa prípadoch sa to spod tej kontroly vymkne a je problém :cool:.
Martin Mocko
04.07.08,11:30
Keď mu vrátiš 2-3 stovky, tak bude na tom oveľa lepšie ako väčšina. K tipovaniu a hazardu mám neg. postoj... ale bohužiaľ prekvitá na Slovensku.

No ved..ponukol som vyhodny bussines :D:D:D
Monika V.
04.07.08,11:56
Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
Presne každý sa radšej tomu vyhnite. Mám brata,s ktorým máme už dlhšie problémy a nemôže sa z toho dostať. Nešťastná je celá rodina, neviem ako na tomto môžu tie stávkové zarábať, že vôbec majú čisté svedomie - je to to isté ako keď niekto niekoho dostane k drogám.:mad:
nika.sum
18.10.08,08:12
Ahoj, my prevadzkujeme par mesiacov Fortunu a jeden nas zakaznik tipuje - niekedy fajcil a to co daval za cigarety dava do tipovania, a dost casto sa mu zadari. Hovori, ze je to urcite lepsia investicia ako to fajcenie. Len samozrejme musi kazdy vediet kedy dost, kedy to je len zabavka za par drobnych a kedy je to zavislost. Ja osobne tiez netipujem, sem tam ma zlaka LOTO:)
jaros5
19.10.08,08:02
Ja neodporúčam tipovanie... lebo je to drahá a hlúpa zábava.
Nehovoriac o hazarde ako sú hracie automaty, kasína.
tulox
03.11.08,16:30
Neodporúčam tipovanie. Môjmu známemu sa takmer rozpadla rodina, keď z nevinného typovania v Nike za 20sk prišli o rodinné úspory za takmer 100tis.sk. Málokto sa vie kontrolovať.
tulox
03.11.08,16:39
Neodporúčam tipovanie. Môjmu známemu sa takmer rozpadla rodina, keď z nevinného tipovania v Nike za 20sk prišli o rodinné úspory za takmer 100tis.sk. Málokto sa vie kontrolovať.
petrus19711
01.03.11,12:44
to ste pisali tak o stavkovani ako o najhorsom co existuje ale kym clovek sem tam rozumom tipuje to je hra a da sa aj pekne zarobit len treba vediet nato ked to berete tak ze treba kazdeho odhovorit tak aj od alkoholu od drog a od cigaret to su stopercentne horsie veci ked chcete vyhrat piste mi