Jeden
04.07.08,13:35
Chcela by som sa spýtať, ako mám dať fotky z mobilu do počítača. Mám k mobilu aj káblik, ale keď to napojíme, nič sa nedeje.
Dana K.
04.07.08,12:00
Káblik máš a softvér nie?
premiko
04.07.08,12:09
- skus napisat aspon o aky mobil ide, tan kablik si uz mala? a daky softik k tomu ne ? ...;)
wagner
04.07.08,14:33
Ten káblik si dostala s mobilom? Ak áno, tak to nie je asi káblik na sťahovanie fotiek zmobilu do počítača. Ak máš originál káblik, tak sa dá na nete stiahnuť k nemu softwér. Ja mám aj kábel - bol k nemu aj softwér, aj bluetooh a tiež bol k nemu aj softwér. Skús si podľa typu mobilu pozrieť na nete softwér ku kábliku.
Dav
04.07.08,15:31
Softférové CD som našla úplne na dne krabice k mobilu. Najprv som si myslela, že ho vôbec nemám, ale bolo tam.
Počítač by mal napísať, že sa zistil nový hardwér, alebo skús cez ikonku Tento počítač pozrieť, či počítač našiel mobil.
Ak nie, tak sa spýtaj sa u predajcu, alebo pohľadaj na nete .
Olice
04.07.08,15:44
Ja mám zase CD so SW, ale za svet neviem nájsť ten prepojovací káblik, aj keď viem, že som ho spolu s telefónom dostala. Myslíte si, že sa dá kúpiť aj zvlášť?
Dav
04.07.08,15:53
Ja mám zase CD so SW, ale za svet neviem nájsť ten prepojovací káblik, aj keď viem, že som ho spolu s telefónom dostala. Myslíte si, že sa dá kúpiť aj zvlášť?
Agentúra JPP:D mi povedala, že dá, a volá sa to USB káblik k telefónu. V mobilshope, u predajcov telefónov, alebo u predajcov PC. ( Hovorcovia agentúry - moje deti)
Olice
04.07.08,15:58
Agentúra JPP:D mi povedala, že dá, a volá sa to USB káblik k telefónu. V mobilshope, u predajcov telefónov, alebo u predajcov PC. ( Hovorcovia agentúry - moje deti)
Ďakujem agentúre JPP ;), ale aj tebe za sprostredkovanie informácie :).
Stevo5
04.07.08,16:37
Káblik na prenos dát medzi PC a mobilom sa určite dá zakúpiť aj zvlášť pre každý novší telefón. Súčastou býva aj príslušný soft. Bližšie info napr na mobilmania...
Jeden
04.07.08,16:39
Telefón je značka Samsung SGH-Z240E ale program tam neni. Nevie mi niekto povedať ako ho stiahnuť?
bobino38
07.07.08,04:35
Skús hladať na stránkach Samsungu, a ak sa ti nepodarí tak potom len vygoogliť:-)
premiko
08.07.08,07:48
- tento typ telefonu myslim podporuje pamätovu kartu, mozno by si to mala jednoduchsie, ovsem ak mas citacku kariet, stahovat z tejto karty priamo do PC