pogy
04.07.08,14:10
Bol tam niekto a ubytko, že Detsky raj. Aká je tam voda, nie je špinavá, keď je to kúsok od Zadaru. Je tam piesok ? Aký je vstup do mora, je tam aj hlbšia voda na potápanie? Hneď oproti sú ostrovy, necítiš sa ako na jazere? Vďaka za info.:)
kajasla
13.07.08,09:12
Zo Sukosam sme sa vratili pred dvomi dnami. Boli sme tam aj minuli rok.
Idealne mmiesto pre rodiny s malimi detmi. Dno mora ma na hlavnej plazi pieskove dno, voda ma hlbku tak 1,2m asi 200metrov od brehu. Takze sa nemusite bat o deti. Voda v pohode , velky vyber restauracii a barov. Nam sa tam velmi paci. Mame tam exklisivne ubytovanie, mozem poslat kontakt, kusok od mora, uplne nove, nadstandartne zariadene. 60 eur apartman pre 4 osoby.
AnikoAd
14.07.08,20:08
mohla by si zverejnit kontakt?dakujem
kajasla
17.07.08,12:22
ahoj , no reagujem trochu neskorej. Zverejnim kontakt vecer. Manzel ma vizitku v penazenke.
AnikoAd
17.07.08,15:15
dakujem,ešte nieje neskoro, chceme ist až 09.08.2008
kajasla
17.07.08,17:42
kontakt poslem rano, nakolko muz nechal vuzitka v aute, len aby si vedela, ze som nezabudla.pa
AnikoAd
17.07.08,18:33
si zlata,dakujem,keby tam bola aj mail-ová adresa,bola by som rada. Dobru noc.
kajasla
18.07.08,08:43
Ahoj takze ten slubeny kontakt do sukosanu
mobil- 0915215858
Mailovku nemam mam vizitku od panovej firmy, treba hovorit pomali , aby ste si rozumeli. Pripadne nemecky. Ak sa rozhodnete ze by ste tam isli, tak sa odvolajte na nas , mozno vam da lepsiu cenu. My sme manzelia s malou 9 mes. dcerkou a znacky mame BA. Takze povedzte ,ze ste zo slovenka. Apartmany maju skoro v centre sukosanu, takze by ste to mohli aj lahko najst. Co sa tyka danej lokality asi 6km je Zadar, odporucam navstivit. Krasne starobile centrum a jedinecny vodny organ. Na druhu stranu asi 15km je mesto Biograd. Co sa tyka ludi, bolo ich tam ovela viacej ako minuli rok, ale to bude asi vsade. No a voda nebola taka cistucka ako minuli rok, ale kupali sme sa na niekolkych aj vzdialenejsich plazach a o nic lepsie. To sme boli pritom vtom termine ako minuli rok. Akoze nie je to nic strasne, ja to prirovnavam iba k minulemu roku. Ale ubytovanie super, maju to nove, prave dokoncene, krasne zariadene. Kazdy apartman je ladeni do inej farby. Ak budes mat nejake dotazi kludne napis. pa
AnikoAd
18.07.08,14:36
dakujem, budem im volat.my chceme isť až 6-ti,dufam, že budu mať volné. potom napíšem. ahojte
Dobroslava
18.08.08,20:12
Ahoj takze ten slubeny kontakt do sukosanu
mobil- 0915215858
Mailovku nemam mam vizitku od panovej firmy, treba hovorit pomali , aby ste si rozumeli. Pripadne nemecky. Ak sa rozhodnete ze by ste tam isli, tak sa odvolajte na nas , mozno vam da lepsiu cenu. My sme manzelia s malou 9 mes. dcerkou a znacky mame BA. Takze povedzte ,ze ste zo slovenka. Apartmany maju skoro v centre sukosanu, takze by ste to mohli aj lahko najst. Co sa tyka danej lokality asi 6km je Zadar, odporucam navstivit. Krasne starobile centrum a jedinecny vodny organ. Na druhu stranu asi 15km je mesto Biograd. Co sa tyka ludi, bolo ich tam ovela viacej ako minuli rok, ale to bude asi vsade. No a voda nebola taka cistucka ako minuli rok, ale kupali sme sa na niekolkych aj vzdialenejsich plazach a o nic lepsie. To sme boli pritom vtom termine ako minuli rok. Akoze nie je to nic strasne, ja to prirovnavam iba k minulemu roku. Ale ubytovanie super, maju to nove, prave dokoncene, krasne zariadene. Kazdy apartman je ladeni do inej farby. Ak budes mat nejake dotazi kludne napis. pa
Pekný večer, nenašla by sa nejaká e-mailová adresa? Máme dve deti, a táto ponuka ma celkom zaujala, chceli by sme ísť koncom augusta, môžeš napísať ešte niečo bližšie?
masina1
22.04.09,14:01
Ahojte ako bolo vlani v tom Sukošane, chceli by sme tam ísť tento rok 6 koncom júna, poradí niekto link ?
kajasla
23.04.09,11:56
Pekný večer, nenašla by sa nejaká e-mailová adresa? Máme dve deti, a táto ponuka ma celkom zaujala, chceli by sme ísť koncom augusta, môžeš napísať ešte niečo bližšie?

e-mail: ivan.cosi@zd.t_com.hr (za tym t ,to je akoze pomlcka)
My ideme koncom juna, tak sa uz tesim.
masina1
23.04.09,16:44
ďakujemm pekne, nejaká web stránka by nebola ?
Pekný večer