Zoltán Kovács
04.07.08,14:11
Obraciam sa na Vás s prosbou: poznáte program RegCure? Je to bezpečný soft? Freeverzia preverí celý komp, ale nie je ochotný odstrániť všetky najdené vady. Chce registrovať inštalovanú verziu? Môžem bez pochybnosti registrovať? Nemusím sa báť, že po čase dostanem nejakú vízvu na úhradu licenčných práv?

Ďakujem za reakcie.
premiko
04.07.08,12:24
- jeden z mnohych programov co akoze robia poriadok v registroch, su aj lepsie, dostupnejsie a bez nutnosti registracie, mozes zaregistrovat, preco nie, zadarmo to ale asi nebude, staci si najst info v google, je to shareware a preto asi nebudes moct robit vsetko v dostupne volnej verzii ...
Zoltán Kovács
04.07.08,12:26
- jeden z mnohych programov co akoze robia poriadok v registroch, su aj lepsie, dostupnejsie a bez nutnosti registracie, mozes zaregistrovat, preco nie, zadarmo to ale asi nebude, staci si najst info v google, je to shareware a preto asi nebudes moct robit vsetko v dostupne volnej verzii ...

A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?
Zoltán Kovács
04.07.08,16:03
... posúvam ...
endrju
04.07.08,16:16
A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?
CCleaner bol v tejto rubrike "prevetraný" viac krát a to dosť podrobne. Ak si dobre pamätám, v jednej z tém bol aj nejaký odkaz na porovnanie s inými softvérmi podobného typu.
Osobne používam System Mechanic. Licencia vrátane ročného update pre tri PC v jednej domácnosti vyjde na 50 USD. Pri aktuálnom kurze SKK/USD nejde o závratnú sumu. Škody spôsobené prípadným výpadkom PC bývajú vyššie.
Používam už niekoľko mesiacov. Zatiaľ som nezaregistroval nejaký problém spôsobený týmto programom.
Zoltán Kovács
04.07.08,16:43
Ďakujem Andrej, pozrem si ten program.
Katabaticky
04.07.08,18:28
System mechanik 7 robil bordel :(
ale 8 uz vyzera lepsie (aspon zatial)
a suhlasim s tym ze je za unosnu cenu a okrem spravy registrov ponuka mnoho mnoho dalsich moznosti :)

pouzivam ho uz nejaky ten rok a zatial len spokojnost az na 7 ckovu (plne automatizovanu ) verziu :)
endrju
04.07.08,18:36
System mechanik 7 robil bordel :(
ale 8 uz vyzera lepsie (aspon zatial)
a suhlasim s tym ze je za unosnu cenu a okrem spravy registrov ponuka mnoho mnoho dalsich moznosti :)

pouzivam ho uz nejaky ten rok a zatial len spokojnost az na 7 ckovu (plne automatizovanu ) verziu :)
Asi mám šťastie, že som začal s "osmičkou" :)
premiko
05.07.08,12:45
A vieš odporúčiť niečo lepšie ako je RegCure, alebo CCleaner?

- ja som spokojny i z Wise Registry Cleaner 3 ... ale kazdemu podla chuti ... ;)
Katabaticky
05.07.08,13:31
Asi mám šťastie, že som začal s "osmičkou" :)

jj mas :)
ale 5 bola aj tak najlepsia ... ta len upozornila na problem a riesenie bolo cele na uzivatelovi cize sisi pekne spravil co potrebujes po svojom
(takze ked sa nieco dorvalo bol hned jasny povodca :D:D:D )