orsino
04.07.08,22:29
prosim vas potrebujem pomoc,

na aute Octavia II mi konci teraz zaruka, kedze mi trhal motor pri rozbiehani rozhodol som sa odniest auto do servisu, nech sa nato pozru ked je este v zaruke.
Po konzultaciach s vyrobnym zavodom a oblastnym technikom mi uviedli, ze neuznavaju reklamaciu.
Dostal som iba reklamacny protokol, kde nieje uvedene nic, len ze sa neuznava reklamacia a ze technik nasiel problem aj s radenin prevodovych stupnov a tiez ze aj preklzavala spojka, co som ja nikdy nepostrehol. Auto ma 37 000 km!!!
Moje otazky:

Mam pravo na bezplatne poskladanie auta, ktore museli rozobrat aby overili co je problem ak ho nechcem dat opravit?
Ako dlho moze byt otvoreny reklamacny pripad pripadne samozem voci tomu odvolat, vyjadrit nespokojnost?
Totiz.....oni nasli ze je spojkova lamela nadmerne sfarbena do fialova takze prehriatie nastalo....chlapec ktory to rozoberal v znackovom servise zacal hovorit pricinu, ze bola radialna a axialna vola nasledkom uvolneneho nejakeho taniera a preto nastalo neumerne opotrebenie spojky, no ani to nedopovedal a veduci dielne ho upozornil ze ma byt ticho, nerozumel som postoj veduceho......Ale ked spojak bola uvolnene,tak ja som ju nepovolil....
Po neuznani reklamacie som kontaktoval oblastneho technika a ten mi povedal ze rozhodol negativne lebo mu opisali zavadu takto. Ja ako uzivatel auta som znicil spojku a tym sa to prenieslo na ulozenie pritlacneho taniera a loziska....takze MOJA VINA!!!

Este obraznost...oprava moze stat az 45 OOO,- korun

Takze mam pocit ze informacie podane zo servisu do Mladej Bol. a oblastnemu technikovi boli skreslene v moj neprospech....co mam robit?
A mam prvo vidiet presnu korespondenciu ktorou komunikovali s kompetentnymi, lebo nebolo mi umoznene to vidiet z dovodu ze je to ich interna zalezitost...

Vopred dakuejm z radu