mosat1
19.04.05,08:38
Môže sa na dohodu o brigádnickej práci študentov vykonávať účtovníctvo?
Jana Motyčková
19.04.05,07:19
Môže. Na dohodu o brig. práci študentov nie je žiadne obmedzenie pokiaľ ide o druh práce.
pyton
19.04.05,07:29
mosat1 asi narážal na to, že je to sústavne sa opakujúca tá istá činnosť mesiac čo mesiac, možno by z toho mohli byť problémy??
ale robí sa to takto, len či pri kontrolách s tým nie sú problémy, neviem
mosat1
19.04.05,07:36
chcel som iba vediet niekoho dalsieho nazor, pretoze v zakone nie je obmedzenie, ze sa nemoze na tuto dohodu vykonavat opakujuca sa cinnost. To je obmedzene oba na Dohodu o VP...
Jana Motyčková
19.04.05,07:53
mosat1 asi narážal na to, že je to sústavne sa opakujúca tá istá činnosť mesiac čo mesiac, možno by z toho mohli byť problémy??
ale robí sa to takto, len či pri kontrolách s tým nie sú problémy, neviemNa dohodu o brigádnickej práci študentov môže byť aj sústavne sa opakijúca činnosť, problém je iba s dohodou o vykonaní práve.
Naile
19.04.05,13:56
Na DOBPŠ platí obmedzenie najviac 100 hodín za kal. rok. O akú sústavnú prácu môže isť pri takomto limite?
Shaman
19.04.05,15:59
Na DOBPŠ platí obmedzenie najviac 100 hodín za kal. rok. O akú sústavnú prácu môže isť pri takomto limite?
Ziadne taketo obmedzenie NEEXISTUJE!
Ak ma z niecoho trafi slak, tak urcite z ludi, ktori stale bluznia o 100 hodinach ohladom DoBPŠ.
Uz ich mam aj zaradenych - jedni su typu - JPP (jedna pani povedala) a ja sa budem robit mudry /MUDRLANTI/
a druhi typu - vidim v zakone cislo 100 a ostatne si domyslim /LAJDACI/

Jedine obmedzenie je na polovicu casu ako normalny roboš.
Cize studak moze kludne odrobit vyse 1000 hodin rocne.
Muška
19.04.05,16:00
Súhlasím so Shamanom