manndy64
05.07.08,16:50
Prosim poradte mi ako mam vycistit nerezove umyvadlo,sporak.... Dakujem
Peterika
05.07.08,15:00
Ja som to čistila všetkým možným hubkou - ostávali šmuhy , teraz to konečne mám pekne čisté - čistím to PULIRAPIDOM stojí cca 85,- Sk / v kúpiš ho v drogérii/- bez poškriabania a je to celé lesklé, konečne bez šmúh..........
Naliala som si to do rozprašovača a pretrem nakoniec obyčajnom plienkou. Čistím s tým aj šporák, batérie,no proste všetko čo je nezezové/ antikorové/.
manndy64
05.07.08,17:41
dakujem ti za radu,urcite to vyskusam.na baterie mam z tesca BATHROOM CLEANER.stalo to okolo 40,-sk a je to v rozprasovaci zltej farby.baterie vyzeraju ako nove.vyskusaj.
Pru
05.07.08,18:12
na pulirapid nedám dopustiť, vyčistí všetko perfektne, používam ho už roky.
na antikorový šporák som začala používať cif nerez, je tiež dobrý.
pohodička
17.07.08,20:30
Ja používam na šporák, vodovodné batérie, nerezové hrnce a ost. výrobky z nerezu Cif nerez a som veľmi spokojná.
beruška2
18.07.08,04:16
Peterika, ja tiež používam pulirapid, som úplne spokojná až na to, že som s ním umyla digestor a už dva roky zápasím so šmuhami. Drez, batérie mám
lesklé, asi si myslím, že digestor nemám ako opláchnuť pod vodou, lebo tam sa píše, že všetko musíš opláchnuť čistou vodou. A keď to máš v rozprašovači
máš to neriedené a už potom neoplachuješ ? Dík
ludmilla
18.07.08,06:18
na pulirapid nedám dopustiť, vyčistí všetko perfektne, používam ho už roky.
na antikorový šporák som začala používať cif nerez, je tiež dobrý.
Taktiež do práčky na vodný kameň, používam raz za 3 mesiace.
Meggi 1
18.07.08,16:24
Taktiež do práčky na vodný kameň, používam raz za 3 mesiace.
Ludmilla, prosím Ťa, mohla by si napísať, ktorý to používaš do práčky: pulirapid alebo cif nerez?
linko1
21.07.08,13:00
ja používam fixinelu a je super, naozaj batérie stačí len pretrieť a sú krásne,
dlho som nevedela, čo mám robiť so sprchovým kútom - sklo, stále sme ho mali také fľakaté od vody - vodného kameňa ničím to nešho celkom dole a teraz používam fixinelu a je to super... odporúčam, stojí cca 30-40 korún
ludmilla
21.07.08,16:01
Ludmilla, prosím Ťa, mohla by si napísať, ktorý to používaš do práčky: pulirapid alebo cif nerez?

Pulirapid - asi 1/2 fľaše na najkratší program - 30 min. samozrejme bez prádla a robím to 1 x za 3 mesiace.
Meggi 1
21.07.08,22:12
Pulirapid - asi 1/2 fľaše na najkratší program - 30 min. samozrejme bez prádla a robím to 1 x za 3 mesiace.
Ďakujem - vyskúšam.
Už som zháňala pulirapid v drogériách, nezohnala som ho zatiaľ ani v jednej. Preto som sa pýtala, ktorý z tých dvoch do práčky, lebo cif som videla v drogériách, ale pulirapid nie.
No nevadí, ešte je zopár drogérií u nás, tak ich obehám.
klarissa
22.07.08,08:06
Pulirapid majú v 101-drogérii, aspoň ja som ho tam kúpila.
Meggi 1
22.07.08,21:18
Pulirapid majú v 101-drogérii, aspoň ja som ho tam kúpila.
Ďakujem za radu, hľadala som aj tam....u nás ho nemajú....
diabol4
23.07.08,04:44
Všetky spotrebiče doma mám z nerezu. Bol problém ich vyčistiť. Bála som sa hlavne pri šporáku, že ho doškriabem. Teraz som si kúpila CIF Nerez, ktorý všetko perfektne vyčistí a neostanú žiadne fľaky ani ryhy. V domácnosti používam všetky výrobky CIF a som s nimi spokojná. Treba vyskúšať.
kudzo
23.07.08,05:25
waw dik za rady..
manndy64
29.07.08,20:23
skus na cmuhy obycajnu okenu.to by si neverila.
Peterika
11.08.08,19:56
Peterika, ja tiež používam pulirapid, som úplne spokojná až na to, že som s ním umyla digestor a už dva roky zápasím so šmuhami. Drez, batérie mám
lesklé, asi si myslím, že digestor nemám ako opláchnuť pod vodou, lebo tam sa píše, že všetko musíš opláchnuť čistou vodou. A keď to máš v rozprašovači
máš to neriedené a už potom neoplachuješ ? Dík

No ja s ním očistím aj ten digestor, nastriekam pulirapid a potom sú tam samozrejme , keďzže to neopláchnem tie šmuhy po uschnutí , ale pretriem to len vlhkou obyčajnou plienkou a suchou - zase je ako nový a bez šmúh. Dúfam, že sa ti to podarí vyčistiť bez šmúh, ten nerez vyzerá tak dobre ale údržba je pracná aspoň u mňa kým som nenašla tento systém čistenia.;)