lenkka81
06.07.08,21:18
ahojte chcela by som sa dozvediet nieco viac o dovolenkena ELBE nejaké zaujmavosti, mám 5roč. dcerku, chcela by som vybrat ozaj nejaké vhodné miesto, kukala som cez google earth, celkom dobré to vypadá ak tam niekto bol potesím sa hocijakej informacii...dakujem
pazll
07.07.08,04:21
Elba je skutočne krásna, len je potrebné starostlivo vybrať letovisko, predsa je to len Taliansko /taliani majú podľa mňa inú predstavu o tom CO je čisté/ ale more krásne, pláže sú skôr menšie, sú aj kamienkové aj pieskové.
Skvelý zážitok je aj cesta lanovkou na najvyšší vrch Elby.
lenkka81
07.07.08,13:22
ahoj pazll, dakujem za info, inak pozerala som nejaké tvoje príspevky a objavila som, ze si cestoval cez ck tiptour, konkretne tato ck má stale nejaké last minute na elbu. Naozaj smiesna cena/3.900/+poisenie. je to do stanu, v tom by nebol absolutne problem, bola som tak 2x/baska voda a orebic/ a bolo super, len som pocula ze na pláz je dost daleko, co je s 5.roc dietatom dost nanic...a co teraz?????
pazll
08.07.08,04:01
lenkka81 ta plaz je skutocne daleko a nie len pre 5 rocne dieta, bola aj pre nas dospelych... skus pozriet aj ponuku CK FIFO ich kemp je priamo nad plazou

stan nebol problem, kemp je fakt cisty, ale to more je daleko...
lenkka81
08.07.08,20:24
Pazll, dakujem moc za info, takze asi som sa rozhodla, je super ked ti môze takto niekto poradit, predsa je len lepsie, ked ma niekto osobné skusenosti, ako tie typu: "pocula som ". Ked budem moct napísem ti sukromnú správu, este som kratko registrovaná...ahoj
daniek
16.07.08,07:28
my sme boli cez CK FIFO a pláž bola asi 5 min. cesty od kempu z nohy na nohu a bolo super je to kľudné miesto ako stvorené na dovolenku s deťmi s množstvom programov proste paráda, more čistučké.
pazll
16.07.08,10:22
my sme boli cez CK FIFO a pláž bola asi 5 min. cesty od kempu z nohy na nohu a bolo super je to kľudné miesto ako stvorené na dovolenku s deťmi s množstvom programov proste paráda, more čistučké.

s CK FIFO mam absolvovanu inu destinaciu a bolo uzasne, ked sme planovali Elbu FIFO uz malo plno, tak sme skusili TIPTOUR... a ten titpturacky kepm je sialene daleko :mad:

musim suhlasit more cistucke ale co mi vadilo bola plaz plna spakov
Lucia Luknárová
18.07.08,07:05
ahoj Lenka

a nechceš ísť radšej s CK Tiptour na Siciliu? Je to tiež kemp, ja som tam bola dva roky po sebe a o týždeň idem znovu. more je 15metrov od stanu,čisté teplé a pokojné, 3x denne strava no veľká pohoda.bazen s morskou vodou večer aj diskotéky,možnosť výletov, tiež za pár korun a ak zvládaš cestu autobusom, tak to je podľa mňa jeden najlepší kemp ktorý CK Tiptour ponúka-to som počula od ľudí čo s nimi navštivili už viac destinácii.pá
lenkka81
18.07.08,18:15
Ahoj Lucy, no už sme objednali daco iné,ideme do Čiernej hory...neviem ci sme dobre vybrali, vyskušameuvidíme...inak sicilia je asi fakt super, od viacerých známich som pocula, že to tam je dobréé, mozno na rok vyskušame...dakujem
Orim
20.07.08,00:19
Písal som o tom do blogu ale zatial je tam len polovina cesty. Ak budeš mať záujem tak si o Elbe môžeš prečítať :)
Sharon
21.07.08,07:18
Boli sme na Elbe už trochu dávnejšie, je to viac ako 10 rokov dozadu, ale doteraz na to spomínam ako na jednu z tých lepších dovoleniek. Boli sme s FIFO-m pod stanmi.