dsvet
07.07.08,12:55
Ako zaúčtujem poplatok za povolenie obce k predaju na jarmoku (v náväznosti na § 3 ods. 1 zákona č. 178/1998).
zlatica76
09.07.08,05:59
žeby 538 - Ostatné dane a poplatky? ÁNO! lebo v Cenigovej na str. 270 a píše: "Okrem daní sa tu účtujú poplatky platené orgánom štátnej správy, územnej samsprávy, súdom a iným subjektom verejnej správy podľa zákonných predpisov...."

Preboha, kúpiť Cenigovú nie je až taký problém a na väčšinu problémov sa tam dá nájsť odpoveď. Investujte do svojho svojho vzdelania cca 500 Sk.
Gabi03
09.07.08,06:35
Preboha, kúpiť Cenigovú nie je až taký problém a na väčšinu problémov sa tam dá nájsť odpoveď. Investujte do svojho svojho vzdelania cca 500 Sk.

mimotemy Zlatica, nemusíš odpovedať, ak nechceš. ;)
dsvet
17.07.08,10:21
žeby 538 - Ostatné dane a poplatky? ÁNO! lebo v Cenigovej na str. 270 a píše: "Okrem daní sa tu účtujú poplatky platené orgánom štátnej správy, územnej samsprávy, súdom a iným subjektom verejnej správy podľa zákonných predpisov...."

Preboha, kúpiť Cenigovú nie je až taký problém a na väčšinu problémov sa tam dá nájsť odpoveď. Investujte do svojho svojho vzdelania cca 500 Sk.


Ďakujem, Cenigovú mám a aj som to tam našla hneď na to ako som položila otázku. Takú "milú" odpoveď som naozaj nečakala. Ak Vás obťažuje poradiť mi, tak to prosím nerobte.