medvedik21
08.07.08,18:32
Videli ste už tento veľmi zaujímavý dokument? Čo si o tom myslíte? Chcela by som od Vás vedieť Vaše názory, lebo neviem, čo si o tom mám myslieť. Ďakujem.

PS: Treba vidieť až potom sa dá táto téma pochopiť. (Dá sa vyhľadať na nete)
kubodinho
15.07.08,18:12
videl som to a poviem ti takto , s cirkvou to je myslim ze dost realne vykreslene , takze s tym suhlasim , pad WTC mi prisiel zaujimavy , ale nikdy sa nedozvieme podla mna uplnu pravdu , ale myslim si ze tak ako to bolo vykreslovane po tom pade to nebolo.
premiko
15.07.08,18:40
- Stačí letmý pohľad na zdroje, z ktorých čerpali autori, a je jasné, že je to absolútne neobjektívny kvázidokument, plný poloprávd, ktoré sú omnoho horšie ako celá lož......

- tie cca 2 hod považujem za zabitý čas
madein1974
10.05.09,18:28
Videl som , a aj pokracovanie Addendum. Velmi velmi zaujimave, kazdy by si to mal pozret aby ludia trochu otvorili oci !!!
patrixo
10.05.09,18:38
Nie som kresťan, ale ani neodmietam tú možnosť, že by Boh mohol existovať... skrátka, myslím, že som v tomto nezaujatý (aspoň čo sa týka tej časti o cirkvi atď). ale prikláňam sa k názoru užívateľa premiko, pretože som si overoval (nie slepo veril) niektoré histrické údaje, ktoré oni tvrdili a zistil som, že tam uverejnili veľa neprávd, a ak sa v histórii niečo podobné stalo, tak oni tomu úplne zmenili scénar....