gabriela2L
08.07.08,21:37
Hladam vhodnu dovolenku s detmi (2 a 3 roky) v Grecku alebo Turecku. Chceli by sme hotel priamo pri plazi, AI, atrakcie pre deti, vhodne prostredie pre deti ...
Prosim poradte
DanielaSL
08.07.08,20:09
Asi budem mimo témy mimotemy a určite tu veľa ľudí nebude so mnou súhlasiť, ale po mojich skúsenostiach si myslím, že takto malým deťom je najlepšie v domácom prostredí. Tú dovolenku si pamätať nebudú a rodič má na takejto dovolenke akurát skôr zničené nervy ako nejaký oddych.

Len k tomu uvediem, vlani som bola na Kréte, bolo tam strašne veľa takých malých detičiek, bolo mi ich ľúto, keď ich rodičia už spiace vláčili po rukách alebo v kočíku po zafajčenom hlučnom hotelovom bare. Neviem si predstaviť, žeby takúto spiacu terigal niekto mňa. :rolleyes: Navyše lietadlo meškalo takmer 12 hodín , mamičky boli zúfalé, lebo batožinu sme už nemali, plienky mali v kufroch, jedna mala presne vypočítané dávky nejakého špeciálneho mlieka pre dieťa, a toto sa už jej medzitým minulo...tak som si vtedy povedala, že o čom takáto dovolenka s takýmito prckami je?
elaurie
10.07.08,19:45
Podľa mňa Turecko pre tak malé deti nie je vôbec vhodné - riziko hnačiek a priveľmi horúce počasie...
chlap
10.07.08,20:24
Hladam vhodnu dovolenku s detmi (2 a 3 roky) v Grecku alebo Turecku. Chceli by sme hotel priamo pri plazi, AI, atrakcie pre deti, vhodne prostredie pre deti ...
Prosim poradte

Z tohtoročnej skúsenosti odporúčam Ibizu a hotel Insotel Tarida Beach - lepší hotel pre rodičov s deťmi som ešte nezažil !
alaya1
11.07.08,06:18
Ja by som urcite nehladala lokalitu velmi daleko od Slovenska, snazila by som sa vybrat destinaciu najviac pripominajucu Slovensko, pocasim, stravovanim, kde mam zabezpecene zakladne hygienicke predpisy. To Turecko urcite nie je. Grecko je take, no podla lokality. Ale tam je uz cez leto velmi horuco. Z toho mi vychadza Chorvatsko a Taliansko. Ale to je cestovanie autom...tak neviem...
liba2
11.07.08,06:23
paťuška
11.07.08,06:49
Ja len musím súhlasiť s Danielou, malým deťom je naozaj najlepšie v domácom prostredí. Keď mal syn 3 roky, boli sme na dovolenke v Chorvátsku na hoteli. Odvtedy sme s malými deťmi do hotela nešli
1. totiž deti nikdy nie sú hladné, keď sa jedlo podáva a ani nie sú vtedy smädné, avšak len čo vytiahneš päty z hotela, príde na nich smäd a hlad a vláčiť so sebou všetko, čo je treba na pláž - no ďakujem pekne.
2. Poobede potrebujú spánok a kľud - to zabezpečíš ťažko
3. Turecko a Grécko - veľké horúčavy vadia deťom aj dospelým
4. Večer, keď rodičia by radi posedeli prípadne sa zabavili, deťom treba spať, sú mrzuté atď........
.... dalo by sa tu vymenovať najmenej 100 dôvodov prečo odložiť dovolenku s malými deťmi na neskôr, keď budú staršie. Ale ak vás to neodrádza, nech sa páči.
satet
08.08.08,16:39
MInulu sezonu sme boli v Turecku s 2.5 r vnuckou bolo nadherne a bez problemov Boli sme Hotel SIRMA mali sme apartman s polpenziou strava vynikajuca a bohata. Prekrasna zahrada tiche prostredie, vstup do mora pozvolny piescita plaz, nepreludnena klientela sami nemci boli sme jedini slovaci a jeden par z ciech. 30.08.08 ideme tiez, vnucka sa nevie dockat kedy odletime.Toptrend :o
vikmar 04
11.08.08,17:48
Skús vyskúšať hotel Petra Mare na Kréte . Je tam všetko , čo píšeš . Pozri pod názvom tohto hotela na webe.
Lucia Luknárová
12.08.08,09:04
odporúčam podobné klimatické podmienky ako má slovensko, podľa mňa je dobré Chorvátsko tak že pôjdete autom na noc a za osem hodín ste na mieste. Najlepšie v takom veku je mať apartmán lebo pridávam sa k názoru Daniely, v tomto veku z tzv. dobrej dovolenky v dobrom hoteli nebudeš mať nič. Deti potrebuju ešte svoj režim a viac priestoru. Nejaké atrakcie vodné či akékoľvek vôbec ešte neocenia a na väčšinu z nich ani nemôžu ísť akurát budeš neurotická ked budú deti chcieť poobede spať a tebe budú hulákať animátori do amplionu pod balkonom.apartman v chorvátsku a aspon dva týždne aby to malo zdravotný efekt. Predpokladám že Ti ide o zvyšovanie imunity detí lebo im je naozaj teraz jedno či sú pri mori alebo pri Liptovskej Mare. Prajem peknú dovolenku.
misolga
10.03.09,20:30
Vedeli by ste mi poradiť kam na dovolenku na Slovensku - totiž pricestovala na návštevu sesternica s manželom, s 3 - mesačným dieťatkom a psom a chceli by sa aj pomotať po Slovensku a chcú navštíviť také miesta kde je to možné s takým malým bábom a psom.Priznám sa že na tip kam ísť v takomto ročnom období a v takejto zostave ma nič nenapadá .. ( v krajnom prípade by to šlo na dva-tri dni aj bez psa)
Dharma717
25.03.09,14:08
tip na leto 2009 chata s terasou pri jadranskom mori, cca 100m, max. 6dospelch a 2deti. Rodinna cena. kontakt priamo na majitela - slovaka. 10dni - 550Eur. kto ma zaujem, kontakt posuniem.
budinec
16.04.09,21:23
tip na leto 2009 chata s terasou pri jadranskom mori, cca 100m, max. 6dospelch a 2deti. Rodinna cena. kontakt priamo na majitela - slovaka. 10dni - 550Eur. kto ma zaujem, kontakt posuniem.

Viete mi poslat kontakt ? Ak je možné aj bližšie info , kde to je ...
email :jgafrik@azet.sk
eluša
07.05.09,05:03
pozri webstránku liorbus.eu, majú tam chorvátsko, Trpanj-parádne miesto, dobrá cena