rony
09.07.08,10:58
Asi sa mi budete čudovať a ja sama neviem, ako sa to mohlo stať, ale nezobrazuje mi otvorené aplikácie na spodnej lište(panel nástrojov).Ani na stránkach Porady som sa nestretla s týmto problémom.Skúsila som ...pravé tlačidlo, vlastnosti, všetko mám zadané správne. Pýtala som sa na to, či sa to už niekomu stalo, ale zatiaľ mi nikto nevedel poradiť, čo s tým. Vadí mi, keď pracujem vo viacerých dokumentoch a nevidím, ktoré mám otvorené. Potaďte, ako dostať na panel zobrazovanie otvorených aplikácií. Ďakujem za rady.
Fero11
09.07.08,09:20
vlastnosti panela uloh a start ......
Na tu poslednu otazku odpoviem, stlac lavy alt+tab a mozes prepinat medzi oknamy
stano07
09.07.08,13:57
Mal som ten problém, pomohli mi ho vyriešiť tu na porade. Pohľadám, pomôžem.
stano07
09.07.08,14:10
Napíš hore do vyhľadávania "Minimalizovanie otv.okien" nájde Ti môj príspevok resp.problém, ktorý mi chalani pomohli vyriešiť. Je tam priložený program, nižšie je aj odkaz na stránku, kde ten program nájdeš aj so stručným popisom. Daj potom vedieť či sa Ti to podarilo vyriešiť.

Ja som sa s tým trápil pár mesiacov, ten program mi pomohol vyriešiť problém za pár minút. 100% spokojnosť.
diry
09.07.08,15:25
Pravé tlačítko myši na panely nástrojov-panel nástrojov a zaškrtnúť políčko snadné spustenie!! Mala by si mať aj štart-ovládacie panely-hlavný panel a nabídka štart-zaškrtnúť zobraziť panel snadné spustenie.
rony
14.07.08,08:05
Stano07, veľmi pekne Ti ďakujem za pomoc. Ten program to vyriešil za pár sekúnd a to som volala aj opravára a nevedel mi pomôcť. Hneď mám tento deň krajší. Ešte raz veľmi pekne ďakujem. Prajem krásny celý týždeň, lebo mne si ho spravil, aj keď vonku leje.
stano07
14.07.08,18:00
"sami toho zvládneme tak málo, ale keď sa spojíme, zvládneme čokoľvek" ...tiež Ti prajem krásny týždeň.