VERONIKA6
10.07.08,09:23
Už sa niekomu podarilo dostať na stránku www.trexima.sk (http://www.trexima.sk)? Už sa pokúšam
2. týždeň. Prvý oznam na tejto adrese bol, že stránka bude sprístupnená 1.7., od minulého týždňa /asi štvrtok/ bol oznam, že stránka bude sprístupnená od 7.7., potom bol dátum od 9.7. a dnes vidím nový termín od 10.7. A tak každý deň niekoľkokrát pozerám, či sa mi náhodou nepošťastí zaslať im elektronicky "Ročný výkaz o pracovných podmienkach anákladoch na podnikovú sociálnu politiku".
drobeceva
10.07.08,07:28
Ty si Veronika akási šikovná, keď už máš výkaz. Mne ešte stále stojí na stole, ani som do neho nepozrela. Najviac ma to štve, že mňa to oberá o čas a za to ma nikto neplatí.
VERONIKA6
10.07.08,07:32
Ty si Veronika akási šikovná, keď už máš výkaz. Mne ešte stále stojí na stole, ani som do neho nepozrela. Najviac ma to štve, že mňa to oberá o čas a za to ma nikto neplatí.
To máš pravdu, že len si každý niečo pošle a my to musíme vyplňovať. Patríme medzi tých šťastlivcov ktorých si aj TREXIMA vybrala. Bol koniec štvrťroka, musíme robiť kopec výkazov a tak sa chcem toho čo najrýchlejšie zbaviť a takto mi to tvrdne na stole a TREXIMA si z nás robí dobrý deň.