Fero11
10.07.08,13:43
vcera mi volal znamy, ze mu nejde net. Tak som sa mu siel na to pozriet, ma modem microcom AD 2706. Nemal od toho manual, tak som sa skusal pripojit na web interface nahodne a podarilo sa na prvi krat :) 192.168.1.1 ale bola to trochu ina administracia na moj vkus. Nastavil som mu v administracii meno, heslo, ale bohuzial nepripjilo sa to. Mal som tam aj moj stary modem na usb, tak som mu zatial nasadil ten, aby mal net (a ja som trocha zacal uz doma studovat ten jeho modem). Dal som reset, factory default a nastavil som u seba na svojej linke, moje meno a heslo a islo to. Ale ak som dal jeho meno a heslo, tak to neslo.
A teraz otazka: ako to ma spravene t-com, dava konkretne meno a heslo na konkretnu linku, alebo jedno meno a heslo pasuje na akejkolvek linke
robovi
10.07.08,12:30
Tak bratku, neviem sice, ako to je, ale zavolaj do tcomu na 0800123456 a poziadaj o to, aby tento ucet aktivovali. Najpravdepodobnejsie bude problem v tom. Totizto sem tam chodim priatelom riesit problem pripojenia na net cez t-com a v drvivej vacsine pripadov nie je aktivny ucet u t-comu. Stoji ich to par tukov do pc a teba vypnutie modemu na 15 minut a opatovne zapnutie. Po 10 minutach sa im tam v tych ich strojoch to pripojenie resetne a malo by to nabehnut.
Katabaticky
10.07.08,13:07
ano net je viazany na danu linku maju to nastavene na smerovacoch takze sa nepripojis od inakial treba poziadat o aktivaciu :)
ktora im niekedy trva 4 dni :mad:
Fero11
10.07.08,13:22
OK dik