Shaman
19.04.05,16:25
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU ;)

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 16:00
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p

Tak meníme začiatok na 16:00

Čo sa týka lokalizácie - CabaRed je na línii: športová hala - Dom techniky - plaváreň - Carrefour - internáty VŠ (hneď za internátmi ale na opačnej strane cesty je parkovisko a do podniku treba vybehnúť po schodoch)
ondrejvla
19.04.05,14:30
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU ;)

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 18:00, prípadne podľa potreby aj skôr
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p
Súhlasím, bude po DPH, ale prečo nie v strede mesta? Uvedomuješ si, že prídu aj z okolia, a nie všetci sa vyznajú v Žiline? Dajme si stretko trebárs v SLOVANE, je blízko stanice, pekné prostredie, príjemná obsluha. A nešlo by to trošku skôr? Prečo až tak večer? Veď existujú aj dovolenky!
Vlasta
Shaman
19.04.05,14:42
Neboj, každý to nájde. Však cudzinec vie skôr kde je Carrefour, Kaufland či Nay ako Masaryčka :p
A pri Slovane býva problém s parkovaním no pred CabaRedom je vlastné neplatené parkovisko.

Čo sa týka času, je to otvorené. Ja tam môžem byť aj o tretej :D
fasia
19.04.05,15:30
Ak sa bude dať, dofrčím.. ale nezáväzne zatiaľ... :)
Daska
19.04.05,17:37
Ja som z DK, rada by som sa pridala, ale mam hned 2 problemy:
1. miesto - vobec neviem kde to je
2. čas - neslo by to skor? tak o 15.00
ajacik
19.04.05,18:04
Super. Ja som za. Ale dnes som bola v novo otvorenom podniku na Marianskom námestí: Voqage Voqage. Fakt super podnik na bratislavský spôsob.
Ale proti tým Vlčincom nič nemám. Už sa teším, strašne moc. Konečne sa stretnem aj s Miškou :)
Evanka
19.04.05,20:12
Tiež som za a veľmi sa teším. Mne je jedno či v meste, alebo na Vlčincoch.
misurka
20.04.05,03:59
Prídem tiež a kdekoľvek, možno by bolo lepšie presunúť stretnutie na trošku skôr. Čo tak 16.00 hod? Ajacik, dúfam, že sa to konečne podari, pa
Super. Ja som za. Ale dnes som bola v novo otvorenom podniku na Marianskom námestí: Voqage Voqage. Fakt super podnik na bratislavský spôsob.
Ale proti tým Vlčincom nič nemám. Už sa teším, strašne moc. Konečne sa stretnem aj s Miškou :)
Janna
20.04.05,04:35
Ja by som tiež prišla.
Včera som bola takytak vo Vogage Vogage, len bolo celkom plno, ale ináč fajne.
A ten Cabared je tiež super, mne je jedno, ja bývam na Vlkoch tak to mám vpodstate za rohom, ale prišla by som aj do mesta.
j.
andreaS
20.04.05,05:05
Ja to mam cez kopec :) casovo sa prisposobim. A co je fajn, tak ak nebude volne miesto na parkovisku pred cabared, tak hned vedla je velke parkovisko pred Nay :)

A ake bude spoznavacie znamenie? (nieze si prisadnem k inej skupinke.. :D)
stanca
20.04.05,05:24
Ja sa taktiež pridávam a prispôsobím sa, čo sa týka miesta, len mne by to vyhovovalo až po 16.00.
ajacik
20.04.05,08:14
Práve som dostala nápad. Ak teda súhlasíme s tým Cabared, tak si to určite musíme zarezervovať. Ved sa tam navalíme a čo potom.
Takže treba nad tým vážne pouvažovať v priebehu dnešného a zajtrajšieho dna a dať to dohromady. Aby sme nemuseli sedieť niekomu na kolienkách :).
A poznávacie znamenie? každý si vytlačí logo Porady a príde s vlajočkou. ja viem, je to blbosť. Myslím, že najlepšie by bolo sa stretnúť pred vchodom.
Shaman
20.04.05,08:23
ajacik, nemyslím, že by to tam bolo treba rezervovať. Hlavne nie uprostred týždňa na 16. hodinu ;)

A ak nás aj bude viac, tak budeme sedieť jedine napravo alebo vzadu - tam je taká oddelená časť - možno ideálna pre nás :)

A pred vchodom netreba postávať, spoznáme sa i dnu - nie je tam až taká tma. :D
ajacik
20.04.05,08:30
Ako myslíš. LEbo ja som dnu po novom ešte nebola. ale už sa strašne teším :p.
ale ak nebudem mať kde sedieť, tak si ti sadnem na kolienka :)
Katarína STR
20.04.05,08:33
No ak mi to vyjde, rada vás všetkých spoznám. Ale pravdu povediac, ja som síce zo Žiliny, ale nechodím nikde, takže nepoznám ani CABA RED. Kto mi to vysvetlí, kde to je ?
ajacik
20.04.05,08:37
ja ti to rada vysvetlím. Na Vlčincoch je OD NAY. Oproti cez cestu je také staršie "nákupné centrum". Vlastne je tam aj novo postavený OPEL. No a na poschodí je ten podnik. Ked tam budeš, nedá sa to prehliadnuť, lebo to vidieť aj z cesty. Ked pojdeš od Kauflandu smerom na vlčince, tak po ľavej strane pred križovatkou.
ondrejvla
20.04.05,09:15
Dúfam, že to nájdem, lebo ja mám problém poznať krčmy! No a Vlčince, to je pre mňa labyrint! A keď nenájdem, tak si kávu urobím doma a budem smokliť!

Vlasta
Evanka
20.04.05,09:23
Ja som z DK, rada by som sa pridala, ale mam hned 2 problemy:
1. miesto - vobec neviem kde to je
2. čas - neslo by to skor? tak o 15.00Daska, ja to tiež nepoznám, aj keď bývam na Vlčincoch, ale nie je problém to nájsť. Ak by si mala ozaj chuť, môžeme sa dohovoriť a u nás môžeš aj kľudne prespať. (Myslím to vážne).
Katarína STR
20.04.05,09:29
ja ti to rada vysvetlím. Na Vlčincoch je OD NAY. Oproti cez cestu je také staršie "nákupné centrum". Vlastne je tam aj novo postavený OPEL. No a na poschodí je ten podnik. Ked tam budeš, nedá sa to prehliadnuť, lebo to vidieť aj z cesty. Ked pojdeš od Kauflandu smerom na vlčince, tak po ľavej strane pred križovatkou.

Jasné, viem kde je obchodné centrum. Takže to asi ľahko nájdem. Ďakujem.
Rada prídem.
Ahojky.
andreaS
20.04.05,09:29
Tak pre tych neznalych .. Treba sa dostat ako uz niekto napisal k novopostavenej firme OPEL - to sa neda prehliadnut - maj nove parkovisko. Ked pojdete od carrefour-u, kaufland-u, baumax-u tak je to na lavej strane. A ten podnik je veliky a je tam aj veliky napis. Auta nechate pred oplom a treba vyjst do tej budovy na prve poschodie.. urcite setci trafite.

ja len dufam, ze mi do toho nic neskoci. rada by som vas vsetkych spoznala.
Evanka
20.04.05,09:57
A čo ostatní? Myslím, že zo Žiliny je aj tonkat, luba3, aspoň, čo si pamätám z nejakých príspevkov. Nie, že si nás prídete potajomky obzrieť, a keď sa vám nebudeme pozdávať - tak nás ani nebudete chcieť poznať.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif A ani Považská Bystrica nie je ďaleko!
Shaman
21.04.05,08:01
Tak zatiaľ to vyzerá s prihlásenými takto: Shaman, fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna

A čo ostatní? Snáď tam nebudem jediný chlap, pomoooc
andreaS
21.04.05,08:21
shaman: ja sa obycajne pohybujem v opacnej spolocnosti - vacsinou som sama baba medzi chalanmi :) kedze som autickar
luba3
21.04.05,15:40
Ja prídem.Je tu niekto zo Soliniek?
lubahor@pobox.sk
tonkat
21.04.05,17:30
A čo ostatní? Myslím, že zo Žiliny je aj tonkat, luba3, aspoň, čo si pamätám z nejakých príspevkov. Nie, že si nás prídete potajomky obzrieť, a keď sa vám nebudeme pozdávať - tak nás ani nebudete chcieť poznať.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif A ani Považská Bystrica nie je ďaleko!
Ja som na porade len krátko, ale mám pocit, že vy všetci ste ako jedna rodina, že mnohí sa dobre poznáte. A ja tu nepoznám nikoho (osobne). Veľmi rada by som sa zoznámila s vami, lebo ste super partia. Ak naberiem odvahu, tak prídem.
via
21.04.05,17:33
ahojte, termin je ok, tak dufam, ze sa mi podari prist. mohlo by to byt celkom zaujimave :)))
Helenah
21.04.05,17:42
Skoda,ze si to nezorganizoval skor.Prave v nedelu som odcestovala do Talianska a sledujem vas len tak z dialky.Urcite by som bola prisla.Prajem vsetkym,ktori pridu prijemnu zabavu a zabudnite na chvilu na dane,vykazy a uctovnictvo.Su aj krajsie veci na svete.Ospravedlnujem sa,ze pisem bez makcenov a dlznov ale tata talianska klavesnica ich nema a ja si pripadam pri pisani ako blbec.
Evanka
21.04.05,17:43
Ja som na porade len krátko, ale mám pocit, že vy všetci ste ako jedna rodina, že mnohí sa dobre poznáte. A ja tu nepoznám nikoho (osobne). Veľmi rada by som sa zoznámila s vami, lebo ste super partia. Ak naberiem odvahu, tak prídem. Odkiaľ berieš, že sa poznáme? Nepoznáme sa vôbec. Určite príď! Tešíme sa každej ďalšej dušičke. :) Bývaš priamo v Žiline?
tonkat
21.04.05,17:49
Bývam priamo v ZA na Vlčincoch, asi 300 m od danej lokality.
via
21.04.05,17:49
Odkiaľ berieš, že sa poznáme? Nepoznáme sa vôbec. Určite príď! Tešíme sa každej ďalšej dušičke. :) Bývaš priamo v Žiline?
toto je tiez pre mna novinka :)))) podobne ako tonkat som si myslela, ze uz sa poznate ....
Evanka
21.04.05,17:58
Ja nepoznám osobne nikoho, ale všetkých veľmi rada spoznám a teším sa:). Nepoznám ani Dasku, ktorej som ponúkala nocľah (žeby sa zľakla??? - neozvala sa).
Janna
22.04.05,04:38
Bývam priamo v ZA na Vlčincoch, asi 300 m od danej lokality.

Ja tiež nikoho nepoznám, ale však spoznám. Aj ja som z Vlkov, toho času z 3.
Nerozmýšlaj a príď.
andreaS
22.04.05,04:40
luba: ja som zo soliniek.. kde tam byvas? ja hned pri tom novom bufete "déčko" pri hlavnej ceste.
evelien
22.04.05,05:15
:( a ja nemôžem prísť :( a tak by som rada - ale v práci som dlho a na druhý deň cestujem skoro ráno do Poľska - takže musím vyprážať šnicľe. Tak vás aspoň takto pozdravujem. Snáď nabudúce. ;)
Danuska
22.04.05,05:45
Aj ja prídem, do krčmy vidím z okna, bývam na Fatranskej, je tu niekto, kto ma dennodenne obchádza?
Janna
22.04.05,06:12
Aj ja prídem, do krčmy vidím z okna, bývam na Fatranskej, je tu niekto, kto ma dennodenne obchádza?

Možno aj ja, lebo bývam na Kubínskej, hneď oproti Večierke.
Jozef Mihál
22.04.05,06:32
Želám všetkým žilincom príjemnú zábavu na stretku. Mimochodom, moja mama býva na Vlčincoch na B.S.Timravy...
Danuska
22.04.05,06:36
Možno aj ja, lebo bývam na Kubínskej, hneď oproti Večierke.
Tam býva oproti na Levočskej moja mamuša a segra
Evanka
22.04.05,06:51
Želám všetkým žilincom príjemnú zábavu na stretku. Mimochodom, moja mama býva na Vlčincoch na B.S.Timravy... Ďakujeme, tam som chodila na hojdačky http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif (jasné, že s vnučkou, lebo som určite najstarší člen Porady - vôbec si to však neuvedomujem). Mimochodom, nemáte chuť navštíviť v tom čase mamu? Potešilo by nás...
Danuska
22.04.05,06:53
Evanka, čo máš 95?
Evanka
22.04.05,07:21
Evanka, čo máš 95?V našom kolektíve tomu hovoríme 105. Ale je to v pohode :).
Danuska
22.04.05,07:47
Aj v našom, ale 10 rokov je 10 rokov. Ja by som už tiež mohla byť babkou, ale moja 25-ročná dcéra mi vždy odkáže keď sa dožadujem vnúčaťa: daj si urobiť. No prečo by som tie smiešne pohyby mala robiť ja, keď je na rade ona, no nie?
Evanka
22.04.05,09:14
Daska, nevyjadrila si sa či prídeš. Našla som ti aj spoje, ak chceš isť v ten istý deň nazad. Posledný o 20,00 zo Žiliny.
Shaman
22.04.05,09:28
Tak sa nám rozšíril počet prihlásených či ohlásených a to si zaslúži menný upgrade.

fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via a ja

Ak som na niekoho zabudol, nech sa dopíše, please.
A vyzerá to tak, že prvý ZA zraz bude možno početnejší ako prvé BA treffko :p
tonkat
22.04.05,09:36
A platí teda čas o 16.00, alebo iný????
Shaman
22.04.05,09:47
Áno tonkat, je to v prvom príspevku.
Kto môže, príde na 16:00, kto nie, príde neskôr..
Vladimír Ozimý
22.04.05,10:13
no ja by som rad zavital aj ked nie som ZA ale CABA RED poznam bol som tam :) ale neviem ci nebudem na hokeji.....

ale ak to pojde rad Vas spoznam vsetkych......

Dufam ze nie je problem ked nemam auto :)
Shaman
22.04.05,10:30
Máš recht Vlado. V stredu hráme s Rakúskom.
Preto by som rád aby ste sa vyjadrili k návrhu zmeny termínu na utorok. To by mohla dojsť aj evelien, dúfam.
Vyhovuje niekomu UTOROK 16:00 menej ako streda?
stanca
22.04.05,10:39
Mne je to úplne jedno, ja sa prispôsobím
andreaS
22.04.05,11:17
Mne je tiez jedno, ale asi bude aj ten utorok lepsi - lebo neviem ci tam maju obrazovku ale predtym tam mali a sledovali tam ci uz hokej alebo futbal a tam by sa potom nedalo rozpravat sa.
tonkat
22.04.05,11:25
Aj mne je to jedno. Iba vo štvrtok nemôžem.
Majus
22.04.05,11:26
Tak sa nám rozšíril počet prihlásených či ohlásených a to si zaslúži menný upgrade.

fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via a ja

Ak som na niekoho zabudol, nech sa dopíše, please.
A vyzerá to tak, že prvý ZA zraz bude možno početnejší ako prvé BA treffko :pTak sa pridávam aj ja :) prišla by som až okolo 17,00 hod. a ešte jedna kamoška-Lydia5 (teda myslím, už dávno nepísala). A je to teda v utorok či stredu?
Evanka
22.04.05,11:33
Máš recht Vlado. V stredu hráme s Rakúskom.
Preto by som rád aby ste sa vyjadrili k návrhu zmeny termínu na utorok. To by mohla dojsť aj evelien, dúfam.
Vyhovuje niekomu UTOROK 16:00 menej ako streda? Na utorok mám lístok do divadla, ale to by som oželela http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif - predám http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Takže súhlasím s utorkom, ak to väčšine vyhovuje. Vyjadrite sa ale čím skôr k termínu, lebo už som niečo prekladala, aby som mohla v stredu, ale to je všetko OK, iba potrebujem vedieť s istotou konečný dátum.
Danuska
22.04.05,11:46
Ja v utorky a štvrtky nemám čas do 21,00, takže nemôžem. Ale dobre sa bavte aj za mňa.
ajacik
22.04.05,12:16
Ja môžem aj v utorok. je ti do jedno.
A mimochodom. Danuška, koľkože máš rôčkov? Ja som bývala na Fatranskej 20 rokov, takže či ťa náhodou nepoznám. Prípadne mi napíš SS. :p
poruba
22.04.05,12:33
Ľudia, zisťujem, že v Žiline nás je fakt dosť a ešte k tomu zopár ľudí sa mi motá okolo môjho bydliska alá Trnavská... Asi sa stavím aj ja a vezmem aj kolegiňu (účtovníčku), nech sa zasmejeme viacerí. Takže ak sa do utorka nič nestane, hlááááásim sa aj ja.
Danuska
22.04.05,12:40
Ja môžem aj v utorok. je ti do jedno.
A mimochodom. Danuška, koľkože máš rôčkov? Ja som bývala na Fatranskej 20 rokov, takže či ťa náhodou nepoznám. Prípadne mi napíš SS. :p
posielam SS
Shaman
22.04.05,13:00
posielam SS
Hehe, ja som ta vystihol. Ja budem mat o den skor o tretinu menej ;-)
A o den neskor - to sa mi nejak nezda.. :D
Daska
22.04.05,14:11
Ahojte, prepacte ze som sa neozvala, ale vzdy som bola len letmo, neviem ci budem stihat v utrok, lebo mam stretnutie s klientmi a neviem ci budu ochotni to presunut, to sa dozviem v pondelok.
Zatial je mi luto, ale v utorok asi nepridem. Skoda.images/icons/icon8.gifimages/icons/icon8.gifimages/icons/icon8.gif
Shaman
23.04.05,16:41
Man porazí! Ten hokej je aj tak o týždeň neskôr.
A na tej stránke, kde som našiel rozpis zápasov to už opravili. Darebáci
ondrejvla
23.04.05,16:46
Ja som rátala tiež so stredou, mne utorok nevyhovuje. Ale ak inak nebude, veď hádam nežijeme posledný deň! Len najviac sa bojím, či to ja Žilinčanka nájdem! Ja poznám krčmy ledva v strede mesta, nie to ešte na sídlisku.

Vlasta
ALDA
23.04.05,16:59
Žilinčania,krajania moji a čo sa nedohodnete? Prepáčte,že som nakukla! To mám prísť z PK? Na takú akciu je mi to jedno kedy!!!!



Príjemne sa bavte:v útorok,stredu.........!
Oci
23.04.05,18:10
Tiež chcem priísť. Zatiaľ mi je jedno či utorok, alebo streda. Ale do pondelka by bolo potrebne určiť jeden termin. Aj sa teším, aj som zvedavý.
Shaman
23.04.05,21:28
Takže nakoniec sa ukázalo, že utorok nie je taký vhodný deň a preto sa zraz uskutoční v pôvodne stanovenom termíne.

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: streda 27. apríla
ČAS: od 16:00

KTO: fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via, Shaman, Majus, Lydia5, poruba+1 a Oci

neistí su zatiaľ - Vladimír Ozimný, Daska

PS: prepáčte, za tie časové presuny, chcel som vyjsť v ústrety viacerým. Ale streda jednoznačne vyhovuje viac ;)
slnko
24.04.05,07:13
možno príde medzi vás aj slniečkohttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
luba3
24.04.05,12:06
Ja bývam na Dubovej pri hl.ceste.V stredu pôjdem tak o 15.30 hod.
Daska
24.04.05,15:29
Budem sa snazit prist aj ja, len nakolko idem autom a trva to zhruba hodinu, neviem kedy dorazim, mohol by mi niekto z tych co tam budu a budu ma vediet navigovat poslat cez ss cislo na mobil?
Danuska
25.04.05,07:18
Ľudia, zisťujem, že v Žiline nás je fakt dosť a ešte k tomu zopár ľudí sa mi motá okolo môjho bydliska alá Trnavská... Asi sa stavím aj ja a vezmem aj kolegiňu (účtovníčku), nech sa zasmejeme viacerí. Takže ak sa do utorka nič nestane, hlááááásim sa aj ja.
Poruba, vidím ti do okien?
Janna
25.04.05,07:57
Tak v stredu platí okolo 16. Prídem, a vezmem so sebou asi ešte jeden kus.
Teším sa
andreaS
26.04.05,07:41
takze v stredu sa vidiiime :)
misurka
26.04.05,07:43
Uvidime, kolki sa zideme...
Janna
26.04.05,08:02
Uvidime, kolki sa zideme...

alebo uvidíme, kolkí sa uvidíme :)
Evanka
26.04.05,14:46
[QUOTE=Shaman]Takže nakoniec sa ukázalo, že utorok nie je taký vhodný deň a preto sa zraz uskutoční v pôvodne stanovenom termíne.

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: streda 27. apríla
ČAS: od 16:00

KTO: fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via, Shaman, Slnko, Majus, Lydia5, poruba+1 a Oci
Vladimír - neistý
Žilina, zatiaľ sa to zdá takto - potvrďte účasť, kto príde!!!
ondrejvla
26.04.05,14:56
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta
Evanka
26.04.05,14:59
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta Vlasti, už na tom pracujem.
Evanka
26.04.05,15:16
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta Tu je niekoľko autobusov od starého Tesca. Vystúpiť treba na Obchodnej - Vlčince.
ondrejvla
26.04.05,15:21
Evička ďakujem. Vlasta
sadžika
26.04.05,20:42
Asi prídem, nikoho z Vás nepoznám ale vyzerá to ako zaujímavý zraz.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
misurka
27.04.05,03:45
Potvrdzujem moju 100%-nú účasť
misurka
27.04.05,03:46
Ja takisto nepoznam nikoho osobne, len z porady. Neboj a pridaj sa!!!
Asi prídem, nikoho z Vás nepoznám ale vyzerá to ako zaujímavý zraz.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
Katarína STR
27.04.05,04:28
Ja prídem asi o 16.0 hod., tak ma prosím nenechajte stáť medzi dverami hľadajúc niekoho z porady. Mňa spoznáte hneď, lebo ja tam budem musieť prísť aj s malým
3 ročným synom. Lebo ho práve vyzdvihnem z jaslí.
Prosím..
Majus
27.04.05,05:14
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes to ruším!!! Príde mi nová spolubývajúca, takže upratujeme, sťahujeme...Ale bavte sa :)
Evanka
27.04.05,05:50
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes to ruším!!! Príde mi nová spolubývajúca, takže upratujeme, sťahujeme...Ale bavte sa :) Majus http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif (to upratovanie by ťa ale počkalo :D). Ja potvrdzujem účasť. A Shaman (čoby organizátor) sa neozýva?
blcha
27.04.05,07:28
Prečo ste to dali práve na moje narodeniny? Fakt nemôžem prísť! Ale podľa ksichtov by som určite niektorých spoznala, na školeniach vídavávam rovnaké veselé tváričky. Dúfam, že niekto z vás bude mať foťák a výsledky svojej práce hodí na Poradu, aby sme vedeli, komu závidíme. Dobre sa zabavte, nabudúce sa isto pridám (aj keď tá včasná hodina ma prekvapuje, to som ešte hlboko v práci. Som vari jediný blbec, čo nestíha v týždni hlavné správy v TV?)
ajacik
27.04.05,07:29
Potvrdzujem moju 100%-nú účasť
ja tiež a veľmi sa teším
misurka
27.04.05,07:41
Alenka, kedy prides? Nemozes aj trosku skor?
ja tiež a veľmi sa teším
Shaman
27.04.05,08:59
Zdravim.
No ja tiez pridem, i ked som nachcipany. Dnes mi je uz trochu lepsie, ale nechcem vas tam moc nakazit...
Vsak uvidim kolko vydrzim. Resp kolko vydrzite vy so mnou :-)
Katarína STR
27.04.05,09:35
Shaman, prídeš okolo 16.00 hod.? Lebo ja tam nechcem byť dlho, kôli tomu, že tam budem musieť prísť aj s malým a rada by som sa s tebou stretla, aby sme sa doholi na tej ceste - Krahule.
Shaman
27.04.05,09:45
Shaman, prídeš okolo 16.00 hod.? Lebo ja tam nechcem byť dlho, kôli tomu, že tam budem musieť prísť aj s malým a rada by som sa s tebou stretla, aby sme sa doholi na tej ceste - Krahule.
Jasne, dojdem na stvrtu
Katarína STR
27.04.05,09:59
Super, teším sa
stanca
27.04.05,11:24
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes mi do toho niečo prišlo, takže nemôžem prísť. Dúfam, že zajtra dáte vedieť, ako ste sa bavili a že onedlho bude ďalšia stretávka.
Evanka
27.04.05,11:45
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes mi do toho niečo prišlo, takže nemôžem prísť. Dúfam, že zajtra dáte vedieť, ako ste sa bavili a že onedlho bude ďalšia stretávka. Nuž, čo už. Nakoniec sa zídeme iba "spoľahliví". Dúfam, že sa to v poslednej chvíli už ďalším "nezvrtne".
Janna
27.04.05,12:25
Nuž, čo už. Nakoniec sa zídeme iba "spoľahliví". Dúfam, že sa to v poslednej chvíli už ďalším "nezvrtne".

Ja prídem určite, ale až po 16
ondrejvla
27.04.05,16:06
Ja už som zo stretka v Žiline doma. Som rada, že som SUPER Poraďákov videla na živo, sú zo všetko bezva ľudia už na prvý pohľad. Verím, že nabudúce, a to verím, že aj "bude nabudúce" si dáme stretko vo vhodnejší čas. Bol tam aj najmenší 3,5 ročný Poraďák, syn KatarínaStr, preskúmal každý kút. Je bezva vidieť ľudí, s ktorými si len píšete a doteraz boli anonymní, že sú to takí, akých ste si predstavovali. Zdravím vás všetkých veľmi ste sa mi páčili, teším sa na ďalšie pokecy.

Vlasta
Jozef Mihál
27.04.05,16:22
Vlasta, môžem potvrdiť, že je super poznať ľudí z Porady osobne. Teraz pomachrujem, že ja už osobne poznám asi 100 Poradcov, heč.
ondrejvla
27.04.05,16:48
Vlasta, môžem potvrdiť, že je super poznať ľudí z Porady osobne. Teraz pomachrujem, že ja už osobne poznám asi 100 Poradcov, heč.
p.Mihál, vy ste starší( ale iba Poraďák), takže máte prvenstvo. Dúfam, že ste aj v skutočnosti taký perfektný človek, ako na Porade. Ja verím, že raz sa stretneme viacerí, a možno, že vás aj predbehnem. Dnes som mala pocit, že som celkom mladá, ale keď som doma zbadala zrkadlo..., no stará baba, ale myslím, že to vôbec nevadí, pokiaľ nám hlava slúži k spokojnosti našej i okolia.
Prejem pekný večer.
Vlasta
luba3
27.04.05,18:05
Názov softwaru: RECOGNITA STANDARD.
Shaman
27.04.05,18:11
Tak uz prisiel zo zrazu i posledny mohykan.

Btw - Jozef - vraj si tiez ze Ziliny. Holky ta nabonzovali :-)

Musim suhlasit s Vlastou, ze to bolo velmi prijemne stretko. Niektori ludia boli sympatickí viac, niektori este viac.

Akurat chcem este povedat nieco k tykaniu ci vykaniu. Mne osobne sa páči tykanie hoci i starsim ludom, pretoze citim akoby bolo vtedy medzi ludmi nieco blizsie a mozu si byt viac otvoreni.
Nastastie uz nemam problem tykat i starsiemu cloveku (pokial uz ho poznam z internetu), nakolko to nevnimam ako znizenie jeho dostojnosti ci vazenosti.
Ak by sa vsak niekoho dotklo, dufam, ze to rychlo povie a nenecha to v sebe. Lebo nemusi byt kazdemu prijemne, ked mu na prvykrat tykaju ludia co by mohli byt ich detmi. Skor by som v tom chcel vytvorit nejaku osvetu, ze by ani starsi ludia ci sefovia zvyknuti na vykanie od podriadenych nebrali tykanie ako neuctu ale skor ako prejav otvorenosti a dovery.

A tesim sa na dalsie stretko. Aj preto, ze som nestihol so vsetkymi prehodit aspon par slov osobne.
luba3
27.04.05,18:11
Poslala som Ti fax.luba3
Shaman
27.04.05,18:20
Názov softwaru: RECOGNITA STANDARD.
Uz som to nasiel - posli mi mail luba3 a zajtra ti to poslem ;-)
ajacik
27.04.05,18:28
Bolo straaaaaašne super. Už teraz sa teším na dalšie stretnutie.
Dúfam, že Evanka nám zverejní aj fotky. A pochválime sa ostatným aj s darčekmi, ktoré sme dostali?? nech nám závidia i ostatní. čo vy na to?
ondrejvla
27.04.05,18:33
Bolo straaaaaašne super. Už teraz sa teším na dalšie stretnutie.
Dúfam, že Evanka nám zverejní aj fotky. A pochválime sa ostatným aj s darčekmi, ktoré sme dostali?? nech nám závidia i ostatní. čo vy na to?
Áno, ja sa chválim prvá, od Evičky sme dostali krásne prívesky- ručne vyrobené, vyzdobené, upečené perníčky-srdiečka s názvom PORADA na červenej mašličke. Bolo to veľmi milé, krásne a také Evička nehnevaj sa, ale ja to tak cítim - MAMIČKOVSKÉ ! Teším sa, že som spoznala SUPER PRIATEĽOV!
Vlasta
bepo
27.04.05,18:37
Už sa tu preberela téma vykanie vs.tykanie,treba pohľadať.Tak ma napadlo že tu sa už preberalo skoro všetko.A Jozef mal v Žiline školenie takže tam sa stretol so Žilinčanmi-poraďákmi
Oci
27.04.05,18:42
Ozaj bolo super, potešil prekvapivý darček, teraz si už môžem k nikom priradiť i obrazy, inač celkom milé.
Evanka
27.04.05,19:46
Tiež si pochvaľujem stretnutie. Bolo fajn. Teší ma, že sa pridalo aj okolie (Martin, Dolný Kubín, Beluša. Všetkých zdravím. Keď prepíšem poznámky, rozošlem mailom všetkým zúčastneným 1. stretka v Žiline, ako sme sa dohodli. Ale nemám zapísané údaje Poruby. Takže Poruba - ozvi sa mailom, alebo cez ss. Môžem tu pricapiť aj foto zo stretka? Musíte odsúhlasiť!
Daska
27.04.05,19:54
Bolo ozaj super, este rano som si nebola ista tym, ci vsetko stihnem, ale nakoniec som to zvladla. Len cesta do Ziliny mi trvala velmi dlho. Ale oplatilo sa. Dakujem Evanke za vyvedenie zo Ziliny a tie fotky kludne vycap, krajsi uz aj tak nebudeme. :D
andrej_rv
27.04.05,19:56
Ta čo, Žilina, rešerš preberaných tém a tlačové komuniké zo stretka nebude ?!:confused:
Evanka
27.04.05,22:06
Pamiatka na 27. apríla 2005 - Žilina CABA RED. Skúsila som povkladať fotky do jedného súboru - doc, ale asi bol priveľký, tak to bolo bezúspešné. Zozipovanie obrázkov veľmi nepomôže, lebo ho skomprimuje len minimálne. Skúsim to vložiť jednotlivo. Tak zatiaľ pokus prílohy jpg, uvidíme, čo to spraví.
bepo
27.04.05,22:42
Mohla by si ich najskôr nejako zmenšiť.
Muška
27.04.05,22:44
Evanka , aj popis hoď, nech vieme kto je kto. Srdiečka sú veľmi pekné
misurka
28.04.05,04:10
Boli ste naozaj všetci skvelí, akurát, že ja som musela odísť dosť skoro. Ale najlepšie na tom bolo to, že sa mi podarilo skoro odísť bez zaplatenia. To by som asi neprežila, keby to musel za mňa niekto zaplatiť. Bože, ale to som celá ja, pri odchode som telefonovala a zahrúžená do telefonátu som si pomaly odchádzala. Až po nejakých 100 metroch som si spomenula, že som nezaplatila. Tak poďme ho naspäť.

Dúfam, že takéto stretnutia budú pravidelnejšie...
Katarína STR
28.04.05,04:20
Ahojte všetci moji poraďáci.
Práve som prišla do práce /dnes sme zaspinkali/ a vidím, že debata sa tu už na tému stretnutie v Žiline pekne rozbehla a to ešte včera večer.

Priznám sa, že som sa cítila na tom stretnutí perfektne. Aj keď ten môj malý dosť pobehoval a robil nezbedu cítila som sa tam ako mezi svojimi. Fakt je dobrý pocit vidieť sa s ľuďmi, ktorí ti na porade dobre poradia a potom ich vidíš v skutočnosti.

Shaman má pravdu v tom, že tým, že si tykáme už tu na porade, mali by sme si automaticky aj v skutočnosti. Aj keď sa musím priznať, že sa mi trošku blbo tykalo napríklad tebe ONDREJVLA. Mala som z toto trošku nepríjemný pocit, ako keby sa to nehodilo.

Čo sa týka toho srdiečka, tak to nemalo chybu. Bolo to veľmi milé prekvapenie.
Aj keď sa musím priznať, že kým sme prišku po prvú zákrutu s malým cestou domov, to srdiečko mi zjedol. Povedal, len mňam mama ešte jedno.
Skoro ma vystrelo.
Mrzí ma to.
Čo už.

Už sa teším na ďalšie stretnutie.

Papa
Braňo
28.04.05,04:37
Aj ja na základe "uznesenia" prikladám sľúbený registratúrny plán a poriadok, tak ako sme ho predložili na Št. archíve.
P.S. : Dúfam, že si zmeníte aspoň názov firmy. :D
Braňo
28.04.05,04:40
Ten predchádzajúci nejde...
Daska
28.04.05,05:01
Brano mne sa podarili pekne otvorit obidva, velmi pekne dakujem.
Katarína STR
28.04.05,05:02
Aj mne sa podarili otvoriť obidva.
Dík
Janna
28.04.05,05:14
No už som tu aj ja.
Som rada, že som vás videla a počula na živo. Bolo to milé stretnutie, srdiečko mám už zavesené na stene v kancelárii, ak by však mal Katkin syn chut, môže ho prísť spapať:)

Ďakujem
Danuska
28.04.05,05:22
Čavte, aj ja som sa pripojila, to prúžkované so srdiečkom som ja. Nepamätáte si niekto,či som včera na stretku niečo jedla, dnes ráno som skoro umrela. Pozdravujem tyčinkového kamaráta. Ešte dnes ráno som našla jednu tyčinku v rukáve. Chutila.
Jozef Mihál
28.04.05,05:31
Žilinci a spol., ste skvelí.
Katarína STR
28.04.05,05:52
Čavte, aj ja som sa pripojila, to prúžkované so srdiečkom som ja. Nepamätáte si niekto,či som včera na stretku niečo jedla, dnes ráno som skoro umrela. Pozdravujem tyčinkového kamaráta. Ešte dnes ráno som našla jednu tyčinku v rukáve. Chutila.

Ahojky Danuška, neboj ja mám zase plnú kabelku vysypaných tyčiniek.
A doma sa ho pýtali, keď sme prišli : a ty papáš tyčinky ? a on na to : nóó aj taká teta papala tyčinky.

Ak sa najbližšie stretneme, tak na teba si určite spomenie. :)

Ahojky
andreaS
28.04.05,06:42
Ahojte,

ja som dorazila az teraz do kancla... som sa horko tazko vypratala z postele, konecne vliezla do auta a pridem sem a nebolo nist volne, tak mam auto az kdesi o tri ulice dalej (ako isto zilincania viete plati sa vselikde tak som hladala cosi zadarmo :) ) a ked som dofrcala do kancla, tak ani jeden zo sefov tu neni a nemohla sa dostat dovnutra.. tak som navstivila ONDREJVLA ktora sedi na tej istej chodbe :)

ale ku vcerajsku mozem povedat len jedno: k maximalnej spokojnosti mi chybalo len to, aby som mohla ostat dlhsie :) nabuduce si to tak urcite zariadim. Som velmi rada, ze vas poznam "live" a tiez musim suhlasit so Shamanom s tym tykanim/vykanim. Tiez mam problem vykat starsim rocnikom prave z toho isteho dôvodu - proste ked vykam niekomu tak s uctou. A tazko sa mi zvyka na tykanie, ale tentokrat to bolo akesi lahsie. Fakt mam z toho pocit takeho blizsieho, uprimnejsieho vztahu s tym clovekom. A vsetci ste boli zlatiii.

Tesim sa na buduce stretko. A srdiecko mam zavesene pri mojich ostatnych vzacnych suveniroch.
Zuzka
28.04.05,07:00
Ste super :). Ešte keby ste sa nám trošku identifikovali, tak šups do toho. :)
Danuska
28.04.05,07:16
pokus číslo 1 o priloženie zrušenia prihlásenia zamestnanca od sociálnej poisťovne v Žiline: pripraviť sa, pozor, teraz!!!!!!!!!
Danuska
28.04.05,07:17
HURáááááááááááááááááááááá :p :D :)
Daska
28.04.05,07:43
Este nam ktosi slubil RL pre DoVP? :D images/icons/icon10.gif
stanca
28.04.05,08:02
Ja Vám teraz všetkých závidím, že ste tam boli a ja som nemohla prísť, ale dúfam, že ďalšie stretnutie bude čo najskôr a už sa mi nič nepripletie.
Richard
28.04.05,08:12
Gratulujem k dobrej zábave :-))))
Richard
28.04.05,08:14
pokus číslo 1 o priloženie zrušenia prihlásenia zamestnanca od sociálnej poisťovne v Žiline: pripraviť sa, pozor, teraz!!!!!!!!!
SUPER, pokus číslo jedna vyšiel :-)

Navrhujem pokus číslo dva a dať tlačivo aj medzi talčivá.... .-)
Shaman
28.04.05,08:53
Použil som SW, o ktorom sme sa včera bavili a kus som ešte poupravoval a je na svete dokument čo sa dá vyplniť.
Katarína STR
28.04.05,09:08
Dík Shaman, zíde sa aj mne
jess
28.04.05,09:43
tento dokument sa použije v prípade, že pracovníka som prihlásila a on do práce nenastúpi ?
Danuska
28.04.05,10:02
Shaman, daj to medzi tlačivá, lebo to od Ľubky je krivo odfaxované.
Evanka
28.04.05,11:23
Este nam ktosi slubil RL pre DoVP? :D images/icons/icon10.gif Áno, bola to Luba3, ale myslím, že spomínala problém s naskenovaním. Prosím účastníkov stretka - ešte je zopár fotografií. Kto si nepraje, aby sa "vyskytoval" na nejakej fotke, ktorú tu pricapím, nech sa vyjadrí. Už som sa to síce pýtala, ale nie každý na to reagoval. Ja som ich do hlbokej noci zmenšovala a to máme poobede návštevu, ale teším sa na nich http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Veď ja sa preberiem http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. A aby som nezabudla - vďaka všetkým za pekné posedenie.
Daska
28.04.05,11:35
Mozes mi ic poslat aj mailom? ekonz@atlas.sk? Diky moc
ondrejvla
28.04.05,14:42
Ahojte všetci moji poraďáci.
Práve som prišla do práce /dnes sme zaspinkali/ a vidím, že debata sa tu už na tému stretnutie v Žiline pekne rozbehla a to ešte včera večer.

Priznám sa, že som sa cítila na tom stretnutí perfektne. Aj keď ten môj malý dosť pobehoval a robil nezbedu cítila som sa tam ako mezi svojimi. Fakt je dobrý pocit vidieť sa s ľuďmi, ktorí ti na porade dobre poradia a potom ich vidíš v skutočnosti.

Shaman má pravdu v tom, že tým, že si tykáme už tu na porade, mali by sme si automaticky aj v skutočnosti. Aj keď sa musím priznať, že sa mi trošku blbo tykalo napríklad tebe ONDREJVLA. Mala som z toto trošku nepríjemný pocit, ako keby sa to nehodilo.

Čo sa týka toho srdiečka, tak to nemalo chybu. Bolo to veľmi milé prekvapenie.
Aj keď sa musím priznať, že kým sme prišku po prvú zákrutu s malým cestou domov, to srdiečko mi zjedol. Povedal, len mňam mama ešte jedno.
Skoro ma vystrelo.
Mrzí ma to.
Čo už.

Už sa teším na ďalšie stretnutie.

Papa
No Katka, nemala si si tak veľmi obzerať moje vrásky, potom by si nemala problém! Druhý krát ti vezmeme okuliare, aby si ich nevidela.
Vlasta
ondrejvla
28.04.05,14:44
Áno, bola to Luba3, ale myslím, že spomínala problém s naskenovaním. Prosím účastníkov stretka - ešte je zopár fotografií. Kto si nepraje, aby sa "vyskytoval" na nejakej fotke, ktorú tu pricapím, nech sa vyjadrí. Už som sa to síce pýtala, ale nie každý na to reagoval. Ja som ich do hlbokej noci zmenšovala a to máme poobede návštevu, ale teším sa na nich http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif. Veď ja sa preberiem http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. A aby som nezabudla - vďaka všetkým za pekné posedenie.
Evička, keď ma urobíš mladšou a štíhlejšou, kľudne to tam vycap!
lenkak
28.04.05,15:34
Ale Ondrejvla, ja už tak očakávam fotky, že uvidím aspoň na jednej fotky Vlastičku a ty takto? Pre mňa je Žilina ďaleko, ale teraz mám možnosť vidieť aspoň foto, nech si viem troška priblížiť, kto sedí pri PC v Žiline a ťuká samé dobré rady. To nám chceš urobiť????
Braňo
28.04.05,16:20
Ja poprosím vymeniť tvár za Brada Pitta a trošku zúžiť telo :D .
ondrejvla
28.04.05,16:29
To som rada, že dobrá je moja rada, a že je tu PORADA! Jéééj, mne sa to rýmuje!
Ale štíhlejšou by ma mohla Evička urobiť, keď už nie mladšou! Odporúčam vám všetkým stretnutie ľudí, ktorí si rozumejú i v problémoch, len škoda, že nebolo viac času. Ja som ešte pol hodiny pred odchodom nevedela, či sa mi podarí prísť, ale som rada, že to vyšlo. Zišli sme sa ľudia rovnakej krvnej skupiny, presne takí, ako sa zväčša stretávame tu na Porade.
Vlasta
ajacik
28.04.05,16:38
ja by som sa tiež chcela vidieť :D
Muška
28.04.05,18:19
Braňo si feši ;) nič nemeň.
Vlastička, kde si?????:confused: A kde sú ostatní???:D No, žiadne srandičky a šup šup s tými fotečkami.
Tešíme sa s Vami, že ste sa spoznali a aj my vás chceme spoznať :)
ondrejvla
28.04.05,18:24
Fotečky má Evanka a ja už tŕpnem, čo tam vylepí!! Evička, ak nie som pekučká, zákaz prilepiť! Čakám, čo sa tu objaví! Potom aby som sa bála pozrieť do tejto témy, ak ma neprefiltruješ!
sadžika
28.04.05,20:24
Čaute, som rada že som vás včera spoznala !!!
Idem sa pokúsiť priložiť registratúrny poriadok čo som sľúbila Evanke. Držte mi palce.
sadžika
28.04.05,20:36
Takže dúfam, že sa mi to podarí.

V jednom nemenovanom archíve mi povedali, že stačí ak si ten reg_por a reg_plán skopírujem, upravím podľa fungovania mojej firmy, odvolávky na paragrafy môžem vymazať a musíme mať červené razítko (to tak v skratke) ...
Katarína STR
29.04.05,04:14
No Katka, nemala si si tak veľmi obzerať moje vrásky, potom by si nemala problém! Druhý krát ti vezmeme okuliare, aby si ich nevidela.
Vlasta

Áááále, máš ty vôbec nejaké vrásky?? Určite nie.
Ale neboj, druhýkrát sa už nebudem cítiť blbo, keď ti budem tykať.
Aspoň sa pokusim. :)
Inak vcera mi jeden pan povedal, že on si vyžaduje, aby mu ľudia, ktorých má rád a jeho kamaráti tykali, lebo sa cíti s nimi mladý a vtedy patrí medzi nich. Keď mu vykajú má pocit, že ju je vhodný len do starého železa.

Takže si myslím, že aj ty patríš medzi nás, teda medzi mladšie ročníky a máme ťa rovnako radi a preto ti budem teda tykať. AJ keď si myslím, že ty aj bez tykania patríš ešte medzi tých mladších.

Ahojky
ondrejvla
29.04.05,14:31
Áááále, máš ty vôbec nejaké vrásky?? Určite nie.
Ale neboj, druhýkrát sa už nebudem cítiť blbo, keď ti budem tykať.
Aspoň sa pokusim. :)
Inak vcera mi jeden pan povedal, že on si vyžaduje, aby mu ľudia, ktorých má rád a jeho kamaráti tykali, lebo sa cíti s nimi mladý a vtedy patrí medzi nich. Keď mu vykajú má pocit, že ju je vhodný len do starého železa.

Takže si myslím, že aj ty patríš medzi nás, teda medzi mladšie ročníky a máme ťa rovnako radi a preto ti budem teda tykať. AJ keď si myslím, že ty aj bez tykania patríš ešte medzi tých mladších.

Ahojky
Katka ďakujem! Takže ešte som stále mladá, alebo lepšie povedané môžem sa tak cítiť!
luba3
30.04.05,04:23
RL pre prihlásenie a odhlásenie DoVP som poslala faxom hneď večer v stredu DANUSKE.A ona to zoskenovala a prilepila ako SP-prihlásenie zamestnanca.Tak si to stiahnite.Shaman našiel software,o ktorom sme sa spolu bavili,a vytvoril tlačivo pre prihlásenie a odhlásenie DoVP/keď nenastúpi v dohodnutý deň do práce/.Skener budem mať až o pár dní.
Pretože som sa dostala na dlhšiu dobu k internetu až dnes,v sobotu,môžem sa poďakovať až teraz Evke za prekrásne srdiečko,ktoré som si zavesila na poličku do kuchyne.Bolo to veľmi,veľmi príjemné stretnutie.
Shaman,si "šikulka",ako si ten software našiel?Poprosím ťa mi ho poslať na moju adresu:
lubahor@pobox.sk

Ďakujem.
Daska
30.04.05,07:46
....Shaman našiel software,o ktorom sme sa spolu bavili,...
Ďakujem.
Moze napisat link kde to nasiel? Ja som to sice nasla, ale chcu za to nehorazne peniaze. Diky :D
Muška
30.04.05,08:06
Počúvajte Žilinčania, čo to Vy máte za tajnosti? Aký software? Aj my chceme vedieť.
Manual
30.04.05,08:49
Čo ten SW robí ??? Prosím objasnite.
Ďakujem
ondrejvla
30.04.05,10:09
Shaman našiel software,o ktorom sme sa spolu bavili,a vytvoril tlačivo pre prihlásenie a odhlásenie DoVP/keď nenastúpi v dohodnutý deň do práce/.Skener budem mať až o pár dní.

Ja som, tam tiež už nebola, keď sa o tom bavili, tak sama čakám, čo z toho vykvitne?! Shaman, veď sa ozvi, prosím!!!!!
Zuzka
30.04.05,10:17
Shaman tak už nečaruj, a hybaj na Poradu, nech vieme čo si vyčaril :p
Shaman
02.05.05,13:18
Sorry všetci. Nebol som tu, bo som oslavoval narodky.
Čo soft? Aký soft?

Je to maďarský soft, stojí okolo 20000 Sk.

Trial verzia je na 15 použití a má to okolo 80 mega.

http://nlp.fi.muni.cz/nlp/aisa/NlpCz/Recognita_Plus_5.0.html
ondrejvla
02.05.05,13:23
Shaman, ty v ňom robíš? Prezraď na čo sa dá použiť?
ondrejvla
02.05.05,13:24
A ty máš dnes narodky?!
ondrejvla
02.05.05,13:47
Ty si zmizol veľmi rýchlo! Ty asi fakt máš dnes narodeniny!
Takže, v tom prípade, ak áno, želám ti za všetkých veľa,veľa...veľa zdravia, taký istý batoh šťastia, a takú veľkú, ako predošlé fúru úspechov.
Vlasta
Daska
02.05.05,17:20
Pripajam sa k blahozelaniu...

Ak som v ZA dobre pochopila, tento program by mal previest text, ktory zoscanujete, do Wordu, aby sa dal dalej upravit.
Shaman
02.05.05,17:49
Dakujem pekne za blaholezania.
Narodky som mal v piatok, dnes som palil na hokej.

Ale od zajtra som tu zas a o5 ;-)
ajacik
04.05.05,20:16
Neviem, či som niečo neprehliadla, ale tie fotky tú stále nie sú?
Daska
06.05.05,19:27
Evanka, chybaju nam tvoje fotecky, pls.
Daska
15.05.05,18:41
Evanka, zabudla si na nas s tymi foteckami? Prave dnes som priliepala fotky od bab z Blavy a nase su kde?
Daska
21.05.05,19:09
Ludia, Blavaci sa stale stretavaju, a my co???? Kedy bude dalsie stretko???images/icons/icon11.gif
Janna
23.05.05,04:28
Môžme dať stretko. Ale ja môžem až po máji.
ondrejvla
23.05.05,04:37
Aj ja by som súhlasila so stretkom, len pravdepodobne budeme musieť zadať novú tému s novým dátumom, aby si to Žilina a okolie všimlo! Ste za? V júni?
Katarína STR
23.05.05,04:49
Jasne Vlasti, ja osobne som za. V júni to bude super. Už sa teším a nechám si okuliare doma.
Janna
23.05.05,04:58
Áno v júni je to super (len nie v piatok 3.6., lebo to frčín na chatu do Hohe Tatry).
Katka, som nepochopila tie okuliare?
Katarína STR
23.05.05,05:10
To pochopila len Vlasti, že ?

Ale nie, keď sme mali naposledy stretnutie, tak som mala problém Vlaste tykať.
No a ona mi sem napísala, že mi nabudúce zobere okuliare, aby som nevidela jej vrásky a teda jej mohla je kľudne tykať, Vieš ?
ajacik
23.05.05,05:27
aj ja som za, ale prosím až po 6. júni :)
Janna
23.05.05,05:43
To pochopila len Vlasti, že ?

Ale nie, keď sme mali naposledy stretnutie, tak som mala problém Vlaste tykať.
No a ona mi sem napísala, že mi nabudúce zobere okuliare, aby som nevidela jej vrásky a teda jej mohla je kľudne tykať, Vieš ?

Tak a už teraz viem:)
ondrejvla
23.05.05,17:01
No, takže, či už s okuliarmi, alebo bez nich, kedy bude opäť Žilina...?! Nik sa nepridá a nechá túto tému spať?!
Shaman
23.05.05,18:19
Ja by som to nechal až po Krahuliach.
Niekedy začiatkom júna...
Braňo
23.05.05,18:30
Súhlas so Šamanon, podrobnosti dohodneme na Krahuliach. :D
ondrejvla
23.05.05,19:37
No dobre, dobre! Tak po Krahuliach!
Evanka
26.05.05,07:48
Evanka, zabudla si na nas s tymi foteckami? Prave dnes som priliepala fotky od bab z Blavy a nase su kde?Nezabudla som s fotečkami, ale bola som dlhšie mimo Žiliny. Dnes som tu tiež iba na skok, ale skúsim tu niečo prilepiť. Ale už dnes sa teším na ďalšie stretko. Dúfam, že mi vyjde čas - poslednú dobu akosi nestíham. Že by to bolo už vekom? To dúfam, že nie!!!!
ALDA
26.05.05,09:48
A kde je zasadací poriadok:D
Daska
26.05.05,12:27
Neviem ci som ten najpovolanejsi clovek na zasadaci poriadok, ale aspon to co si pamatam:


Na druhej fotke zhora je Ocino, Ondrevla a prepac, tretie meno si nepamatam, tusim ajacik

Na tretej je Ondrejvla s neterou(?)tusim AndreaS, Vlasticka vlastne zistila, ze ma na Porade neter len na stretku

Na stvrtej, zlava, Evanka, ja a tretia kocka, ked ma zabijete neviem ako sa vola aj ked som ju viezla do Martina, prepacte... :o:o:o

teraz som to nasla na tej stvrtej fotke je s nami sadžika, vedela som, ze ma zaujimave meno, ale hlava mapa,

Na prvej fotocke je tiez Sadžika s Katarinou STR, Katarinka mala so sebou aj pekneho maleho klucinu...
ajacik
26.05.05,19:07
Neviem ci som ten najpovolanejsi clovek na zasadaci poriadok, ale aspon to co si pamatam:


Na druhej fotke zhora je Ocino, Ondrevla a prepac, tretie meno si nepamatam, tusim ajacik


dobre si si zapamätala :)
Daska
26.05.05,19:10
Alenka diky, nevies kto je ta pani na tretej fotke s Vlastickou a Andrejkou, tu som vtedy vobec nezaregistrovala
ondrejvla
26.05.05,19:49
No a sme jasné! Tak teraz nás môžu poznať aj iní Poraďáci! Evanka, keď už nemáš na nás čas, tak ťa aspoň zdravím! Pá!
ajacik
27.05.05,07:13
Alenka diky, nevies kto je ta pani na tretej fotke s Vlastickou a Andrejkou, tu som vtedy vobec nezaregistrovala
asi by som sa mala hanbiť, ale nemám ani tušenia, kto to je. Vôbec som si ju nevšimla :(
Janna
27.05.05,08:12
asi by som sa mala hanbiť, ale nemám ani tušenia, kto to je. Vôbec som si ju nevšimla :(

mám pocit, že je to Tonka, ale pod akým menom vstupuje neviem presne, myslím že TONKAT?
pamätám si ju, lebo býva v čínskom múre. Pre upresnenie nie v Číne, ale na Slovensku a konkrétne v Žiline:)
Evanka
06.06.05,07:05
mám pocit, že je to Tonka, ale pod akým menom vstupuje neviem presne, myslím že TONKAT?
pamätám si ju, lebo býva v čínskom múre. Pre upresnenie nie v Číne, ale na Slovensku a konkrétne v Žiline:)Jasné, že je to TONKAT. Pamätám si ju veľmi dobre, napriek tomu, že je to veľmi tichučké a skromné stvorenie. Týmto ju srdečne pozdravujem. Samozrejme aj všetkých ostatných PORAĎÁKOV. Ešte dve fotečky. 1.: Vlastička, ajacik, misurka a luba3.
2.: Shaman a Andreas.
A to sú všetci z 1. žilinského stretnutia, ktorí nemali nič proti ich vycapeniu na PORADU. Už tu chýbyjú iba tí, ktorí s tým nesúhlasili a tak som to rešpektovala.