skonline
11.07.08,03:47
chcel by som poziadat o rada. Dva PC su zosietovanie cez router,na jednom je WINXP a tlaciaren, ktora sa zdiela. Na druhom je WIN98. Pravdepodobne "zmrznuta" tlac na pc s winXP sposobila nefukcnost sluzby print spooler, tak som podla navodu MS vycistil registre. Tlaciaren som znovu naistaloval je funkcna, ked ale chcem preinstalovat tlaciaren v PC s WIN98, siet.tlaciaren na tom PC z WINXP vidim,ale instalacia mi oznami ze je off-line, ani sa ten prepinac neda v nastaveniach tlaciarne vypnut. Co s tym? Vopred dakujem
foltin.martin
11.07.08,08:03
hm, taketo problemy sa velmi tazko riesia na dialku, hlavne ak si clovek ani nema moznost vytvorit podobne prostredie (kde zozeniem win98?)...

asi mojou radou nebudes nadseny, ale ak si neskusal googlit tak google, popr. ak existuje moznost zbavit sa win 98 a hodit tam nieco novsie (idealne XP), tak takto...
skonline
05.08.08,03:13
odpoved sam sebe, ale nech vam to pomoze ak sa s tym stretnete,vela som hladal na nete,ale odpoved prisla necakane pri skusani vsetkeho mozneho: chybu sposobovala "zmrznuta tlaciaren" v ramci sietovej skupiny, nedalo sa to vymazat, tak som zalozil novu sietovu skupinu, oba pocitace som priradil do nej a uz to ide , jupi !!!