Monica
19.04.05,17:46
Zadala som banku a pokladňu. Teraz chcem otvoriť Peňažný denník,ale nepustí ma,-že denník obsahuje nezaúčtované záznamy.Radí mi,aby som najprv v banke a v pokl. zaúčtovala "neviem"-ale ja som zaúčtovala všade predkontácie! Viete mi,prosím,poradiť,čo robím zle?
ondrejvla
19.04.05,16:41
Zadala som banku a pokladňu. Teraz chcem otvoriť Peňažný denník,ale nepustí ma,-že denník obsahuje nezaúčtované záznamy.Radí mi,aby som najprv v banke a v pokl. zaúčtovala "neviem"-ale ja som zaúčtovala všade predkontácie! Viete mi,prosím,poradiť,čo robím zle?
No to by sme najskôr museli vedieť, v akom SW účtuješ! Tie čo ja poznám, nič také nežiadajú, keď napíšeš čo treba, určite ti pomôže niekto z Porady.
evina
19.04.05,17:15
Zadala som banku a pokladňu. Teraz chcem otvoriť Peňažný denník,ale nepustí ma,-že denník obsahuje nezaúčtované záznamy.Radí mi,aby som najprv v banke a v pokl. zaúčtovala "neviem"-ale ja som zaúčtovala všade predkontácie! Viete mi,prosím,poradiť,čo robím zle?
Neviem v akom softe robíš, ale ja si na začiatku účtovania musím zaradiť a označiť pokladne a účet napr. POK a BAN, a keď to tam nedám ale zaúčtujem s takýmto označením POK a BAN neotvorí mi Peňažný denník a upozorní, že ich mám zaradiť.
Monica
19.04.05,18:18
Robím v Pohode
ondrejvla
19.04.05,18:48
Robím v PohodeTak to nepomôžem. POHODU ako SW nepoznám, (inak keby tu občas neboli provokatéri, tak by bola aj tu!)