vpf
11.07.08,22:12
Obraciam sa na Vás s prosbou o radu.

Jedná sa o SZČO - hlavná činnosť: nákup a predaj stavebninového materiálu. Momentálne sa "pozeráme" po novom účtovnom SW - Alfa sa nám najviac pozdáva, preto otázku pridávam k týmto témam.

Neviete mi poradiť, či je možné importovať do Alfy (konkrétne skladovej evidencie) jednotlivé položky materiálu, ktoré boli doteraz zaznamenávané priamo v ERP? Alebo je potrebné každú položku nahadzovať do systému, kartu po karte? Položiek je momentálne vyše 1600, preto by sme sa chceli "vyhnúť" pracnému nahadzovaniu. :(

Vopred ďakujem.
sway
11.07.08,20:20
Obraciam sa na Vás s prosbou o radu.

Jedná sa o SZČO - hlavná činnosť: nákup a predaj stavebninového materiálu. Momentálne sa "pozeráme" po novom účtovnom SW - Alfa sa nám najviac pozdáva, preto otázku pridávam k týmto témam.

Neviete mi poradiť, či je možné importovať do Alfy (konkrétne skladovej evidencie) jednotlivé položky materiálu, ktoré boli doteraz zaznamenávané priamo v ERP? Alebo je potrebné každú položku nahadzovať do systému, kartu po karte? Položiek je momentálne vyše 1600, preto by sme sa chceli "vyhnúť" pracnému nahadzovaniu. :(

Vopred ďakujem.

z viacerých SW Alfa dokáže importovať dáta, ale či z ERP to ľahko zistíš 1 telefonátom, alebo mailom do Krosu.;)
LubenaK
16.07.08,18:05
Do Alfy sa nedajú "naimportovať" zatiaľ žiadnym spôsobom údaje z iných softvérov. Skladové karty treba nahodiť ručne. Prepojenie skladu a registračnej pokladne funguje pre všetky reg. pokladne od firmy ELCOM. Prepojenie je on-line i off-line. Lepšie je kontaktovať priamo Kros alebo pobočky.
vpf
18.07.08,19:52
Ďakujem za Vaše odpovede. Potvrdila som si to aj u firmy Kros.