spacer
19.04.05,21:29
Ahojte,

chcem sa pustit do vyvoja reklamneho systemu, ktory by vyuzival 2 najpouzivanejsie media. Internet a mobilny telefon.
Mal by to ale byt projekt velky a preto zhanam vsetkych, ktori by vedeli k dielu nejakym sposobom prispiet.

Ak sa uz nejaky cas tiez zaoberate podobnou myslienkou, ale ste na to sam, tak nevahajte a ozvite sa. Ak budete pisat, skuste sa trochu opisat (kde pracujete, cim sa v praci zaoberate, povahove vlastnosti....).

Spolupraca by mala byt zalozena na vzajomnej dovere, stanoveni si presnych pravidiel a spolocnom hladani optimalnych rieseni pre zakaznikov.

spacer
priatel
29.04.05,21:41
Ahoj, mohol by si poslat blizssie info? To co si napisal je prilis vseobecne...
alf
04.06.05,08:22
S jednou firmou, ktora cosi take vyvija (kombinaciu reklamy cez interent a mobil), spolupracujem. Su uz poriadne nastartovani a posobia uz takmer v celej Europe. Dalo by sa od nich mnohe odkukat. Zdrziavam sa v Ziline, ak mas zaujem o dalsie informacie o ich fungovani, ozvi sa.
nepto
08.12.05,16:06
Ako sa vyvija tento "projekt"?
evnka
04.01.06,20:00
velm zaujimave...este je to aktualne??
BlackFox
25.08.11,06:45
Zdar takže ku tomu odkukaniu tej firmy je to komplikované pretože by sa mohol vyskytnúť konflikt záujmov a mohli by vás žalovať za ušlé info a podobné veci a keď sa niečo odkuká už to nieje nič nové a stým sa ťažko na trhu prebíja treba vymyslieť niečo čo klienti ešte nepoznajú a dá im to vedšie možnosti takže pokiaľ ponuka ešte platí ozvy sa ja už dlhšiu dobu hladám niečo podobné ale viac nápadov viac možností pokial bude záujem napíš mi budem čakať na odpoveď
pepa78
25.08.11,22:28
Zdar takže ku tomu odkukaniu tej firmy je to komplikované pretože by sa mohol vyskytnúť konflikt záujmov a mohli by vás žalovať za ušlé info a podobné veci a keď sa niečo odkuká už to nieje nič nové a stým sa ťažko na trhu prebíja treba vymyslieť niečo čo klienti ešte nepoznajú a dá im to vedšie možnosti takže pokiaľ ponuka ešte platí ozvy sa ja už dlhšiu dobu hladám niečo podobné ale viac nápadov viac možností pokial bude záujem napíš mi budem čakať na odpoveď

No ako tak pozerám na dátum pridanie príspevku č.3 tak si myslím, že keď sa tí dvaja dali dokopy, niečo okoppírovali a niekto ich udal...tak by to už mohli mať aj odsedené v chládku : nič v zlom teda :)
BlackFox
26.08.11,15:10
Nič v zlom som nepoňal máš pravdu nevšimol som si ten dátum :-)