inngrid
14.07.08,12:12
Axojte,
boli ste niekto v poslednej dobe ubytovaní v prahe?
Ak ano dajte link na hotel - penzion nieco ako ste boli spokojný ako sa vam pacilo ako to bolo daleko od centra nejake info


vdaka chcem referencie - chcem to darovat ako vylet takze to musi byt super vylet za super cenu:)))


vdaka precitam si kazde info
SAIVI
14.07.08,10:35
...aj mňa by to zaujímalo. Chcela by som isť so synom vlakom na víkend na jednu noc.
inngrid
14.07.08,10:45
Axoj Saivi - ja som pozerala nejake privaty ale vacsinou iba na vikend sa da a ked na jednu noc tak take palky ze 3000 czk na noc za osobu este za dve ale za jednu je to vela hehe

tak cakam ze pridu nejake linky a pozriem hlavne potrebujem doporucenie dobre hehe
Nika
14.07.08,10:51
Skúste koleje, v lete sa využívajú ako hostely.
napr. www.suz.cvut.cz
SAIVI
14.07.08,10:51
aj ja som sa za tým už pozerala, našla som aj lacnejšie, ale boli to len ubytovne so spoločným soc. zar. na chodbe a s obmedzenou prevádzkou recepcie, niektoré nemali ani recepciu, klucik si treba vyzdvihnúť niekde inde... alebo pojdeme autom a prespíme v ňom : ) ...len srandujem, chcela by som mu pekný prazdninový zážitok, cez noc si oddýchnuť na čistom mieste, v nedelu ešte trocha pobrázdiť mesto a večer naspäť..
inngrid
14.07.08,12:07
Saivi,
a ja to chcem zase sebe a mojmu priatelovi darovat ako vylet v septembri ako darcek k vyrociu hehe:)
Chobot
14.07.08,12:28
...aj mňa by to zaujímalo. Chcela by som isť so synom vlakom na víkend na jednu noc.


Saivi,
a ja to chcem zase sebe a mojmu priatelovi darovat ako vylet v septembri ako darcek k vyrociu hehe:)

Celkom obstojný (aj cenovo) je hotel Ibis (http://karlin.hotelibis.cz/)v Karlíne. Cena za dvojposteľ je 85 EUR, teraz v lete dokonca je akciová len za 69 EUR. Raňajky sú za 10EUR/osoba, ale nie sú povinné. Je to kúsok (2 zastávky metrom) od Prahy Holešovice, kam prichádzajú vlaky z BA. Do centra je to tiež len kúsok, buď pešo cca. 20 min. alebo metrom 5 min.
bea
14.07.08,12:34
Dcéra bola viackrát v Hosteli U Melounu a bola spokojná. Pozrite sa na ich stránku:
http://www.hostelumelounu.cz/cz/?menu=ceny

a pozerám aj tie ostatné dva na ich stránke a tiež vyzerajú dobre a nie sú drahé.
tuta
14.07.08,13:02
Skús popozerať na www.ubytovani.cz
inngrid
14.07.08,13:32
ste zlaty vdaka za vsetky rady
inkamia
16.07.08,12:39
skus sa pozriet na http://www.kotlarka.cz/cz/ubytovani , mne sa tam páčilo, hneď dole reštaurácia, blizko autobusova zastavka, okolie, sukromie, parkovisko v areali a do centra sa da dostat velmi rychlo mestskou dopravou.
Reprografia
17.07.08,05:10
Aj ja pridám jeden link www.kdm.cz . Mám osobnú skúsenosť. Je to na Vinohradoch. Hneď pri vchode do internátu je metro a je to 10 min pešo od Václavského námestia. Je pravda, že sociálne zariadenia sú spoločné na chodbe, ale tým, že je to kresťanský dom, sú na veľmi slušnej úrovni. A tie internáty nie sú cez leto tak preplnené, takže dá sa. Je tam na poschodí aj kuchynka k dispozícii. My sme boli veľmi spokojní a boli sme tam už dvakrát
Pezinčan
17.07.08,08:08
Inak co sa tyka tych koleji este na prvej strane, ak niekto hlada lacne ubytovanie tak ja som byval napriklad na Strahove. Nie je to nic extra, ale pre skromneho cloveka to v pohode staci. Treba si o tom len viac precitat. Moj kamarat je student a byva tam a plati 2000 Kc na mesiac, takze drahe to nebude. Su tam izby, vacsinou pre dvoch, na kazdom poschodi spolocna sprcha, wc, kuchynka, aj pripojenie na internet. Pre tych co nechcu zbytocne utracat na ubytovani, odporucam.
Modroocko
17.07.08,08:16
Axojte,
boli ste niekto v poslednej dobe ubytovaní v prahe?
Ak ano dajte link na hotel - penzion nieco ako ste boli spokojný ako sa vam pacilo ako to bolo daleko od centra nejake info


vdaka chcem referencie - chcem to darovat ako vylet takze to musi byt super vylet za super cenu:)))


vdaka precitam si kazde info

Nejako som z tvojho príspevku dosť dobre nevyrozumela, či chceš niečo lacnejšie, alebo niečo na super úrovni.

Ja som bola v poslednej dobe ubytovaná v jednom **** hoteli v centre Prahy, raňajky sú v cene ubytovania, ale poviem ti, lacné to teda nebolo. Zato v tej izbe (a vlastne aj v kúpelni) by sa dalo cvičiť prostné.
dara
03.08.09,12:11
skús pozrieť stránku www.prague.st
Excise Duty
03.08.09,15:38
inkamia
07.08.09,10:49
ahoj, skus pozriet toto : www.kotlarka.cz , ja som bola spokojná ;)
Beella
07.08.09,11:32
Aj ked sa niekto pytal minuly rok, ale snad niekomu pomoze ... :)

My v Prahe vzdy spime v hoteli Pohadka. Maju vlastne parkovanie, je to asi 5 minut peso od zastavky metra B Rajska zahrada a v centre sme metrom do 15 minut. Ubytko je velmi fajn, tiez majitel. Boli sme tam uz viackrat.
Traja - dvaja dospeli a dieta - sme platili za izbu 2100 CZK s ranajkami.

www.hotel-pohadka.cz
astra
13.08.09,18:45
my (dvaja dospelí a dve deti - 7, 15 ročné) sme boli v Prahe počas veľkej noci. Pozri http://www.pensionveronika.unas.cz/ skvelé ubytko, platili sme 1600 českých korún za 4-posteľovú izbu a noc. Na autobus asi 2 min. a hneď pri autob. zastávke metro.
usko 1
14.08.09,18:18
http://www.acomandel.cz/index2cz_info_obecne.htm, vrele odporúčam, velmi slušné bývanie, fantastická poloha, Chodievame každý rok.