kaola
14.07.08,21:47
Ahojte,
potrebujem poradiť pri výbere vonkajšej omietky. Steny sú vymurované z porobetónu a zateplené polystyrénom. Mala by to byť silikátová tenkovrstvá omietka? Akého výrobcu odporúčate? Ďakujem.
AndrejG
14.07.08,23:33
Ked je tam polystyren, moze byt kludne aj akrylat. Vyrobcu mozno bude treba vybrat aj podla zvolenej farby, co som pozeral baumit, terranova a dalsi, kazdy ma dost rozdielu farebnu skalu.
Dela
15.07.08,11:15
Najkvalitnejšia je určite silikónová. Je samočistiaca /za dažďa/, dá sa raz za čas umyť tlakovou myčkou /nenasáva vlhkosť z exteriéru/. Oveľa pomalšie vybledá ako akrylátová.
AndrejG
15.07.08,12:49
Aj akrylatova sa da cistit hadicou a to ze niektora je samocistiaca je skor marketing.
220870
15.07.08,17:50
Najkvalitnejšia je určite silikónová. Je samočistiaca /za dažďa/, dá sa raz za čas umyť tlakovou myčkou /nenasáva vlhkosť z exteriéru/. Oveľa pomalšie vybledá ako akrylátová.
ona nevybledá pretože ja akrylátová, silikátová, alebo silikónová, ale preto že :(predajca :(omietky použil lacnú náhradu kvalitného farbiva.
Ak Vám niekto niečo takéto povedal tak Vás sprosto oklamal,či už vedome alebo nie.