wong marina
15.07.08,01:33
V poslednej dobe mám veľký problém s praskajúcimi cievkami, najma na nohach a tvari.Daju sa sice odstranit laserom, avsak ja sa obavam ci niesu predzvestou nejakej vaznejsej choroby.Rozsiruju a praskaju sa mi totiz strasne rychlo,uz ich mam takmer na celych nohach. Mam iba 22 rokov. Nepozna niekto nejaky vitamin alebo nieco co by to zastavilo??? Alebo nevie niekto kde moze byt problem?Dakujem
Andulenka
15.07.08,05:13
Ahoj, fakt si na to velmi mladá.Ale ja proti tomu bojujem pohánkou-obsahuje rutín-sú aj lieky Ascorutin-aj ty si kúp-je pohánka na kašu, pohánkové vločky si dávam do jogurtu a v lekárni si kupujem pohánkový čaj-j takmer bez chuti.A vyhýbaj sa teplotným rozdielom-sauna, silné slnko.Ale lekárovi by so mala zájsť-v Tvojom veku je to podozrivé.Držím palce.
A.
BXLmiami
15.07.08,09:51
Ascorutin 3x2 a všetky rady od prispievateľky nado mnou ako vyhýbať sa slnku,teplu,solárku a saune su namieste.Býva to genetika,ale treba vyšetriť krvný obraz a zrážanlivosť krvi,prípadne krvný tlak.Riešenie je v oblasti estetickej dermatologie-sklerotizácia,elektrokoagulácia,laser...Z homeopatickej medicíny Arnica 9 CH 3 granule denne dlhodobe.