KIKA28
15.07.08,14:20
Ahojte poraďáci, dávno som tu nebola. Mám jednu otázočku, začínam podnikať a chcem vedieť všetko čo sa týka reklamy lebo bez nej sa nepohnem. Ak máte nejaké dobré skúsenosti,poraďte na koho sa obrátiť a kde všade sa natlačiť aby to malo úspech. o reklame na internete viem ale zaújmali by ma konkrétne linky a ludia na ktorých sa môžem obrátiť. Také všeobecné veci vie každý ale nemám zasa milióny a tak trošku lacnejšie formy prezentácie by ma zaújmali, ak môžte pomôžte. Každý musí nejak začať a viem že to nie je jenoduché. Ďakujem
rickman
15.07.08,12:45
Aky produkt/sluzbu ponukas? Kde je tvoja cielova skupina? Kto su to?

Takych otazok by sa dalo polozit este zopar a vedela by si kedy, kde a ako inzerovat..
arizona
15.07.08,12:50
Nepíšeš konkrétne o čo ide...takže asi dostaneš iba "všeobecné" informácie.

A čo tak nejaké miestne,či regionálne noviny, ktoré dostávajú všetci ľudia zdarma do schránok? Tam nie sú nijako horiabilné sumy za reklamy.:)
napadar
15.07.08,15:49
skús adwords.google.com ale ozaj by sme potrebovali od teba niečo konkrétnejšie v čom máš podnikanie.
KIKA28
15.07.08,18:44
Máte pravdu, ospravedlňujem sa. Zameranie je fotografovanie, už som to raz sem dávala ale nikto sa neozval lebo to nie je asi také populárne. Robím aj iné veci ako kreslenie portrétov a mám aj stránku ktorú si robím sama.Poznám reklamu cez výmenné bannery, aj noviny viem to určite urobím. Len som myslela nejaké konkrétne stránky alebo fóra.Kde je to aj niečo platné, lebo neviem či je niečo platné mať stránku v autosurfovaní,na stránkach kde sa dá zvýšiť návštevnosť svojich stránok. Nie každý číta stránku,ktorá mu vyskakuje pri autosurfovaní.
rickman
16.07.08,04:55
Tak skus pokracovat. Koho fotis? Svatby, skolakov na MS ZS SS, nejake eventy alebo si paparazzo? :) Chod po tom, na co sa specializujes. Ak fotografujes vseobecne, tak sa na nieco zameraj, kde si myslis, ze potrebuju fotografov a reklamu pusti tam + ukaz im referencie..
KIKA28
25.07.08,13:13
máte pravdu a všetkým dík,len ma skôr zaújmali nejaké zaručené spôsoby. Ako to robíte vy? Rozmýšlam aj hodiť si niečo na auto. Len aby to neznelo nejak blbo. Uvidím. vďaka ešte raz určite sa ozvem tým čo sa mi ozvali