HUPKA64
16.07.08,07:03
Ahojte,

zdravím všetkých priaznivcov tejto stránky. Pracujem v ekonomike už 25 rokov. Niekedy v účtovníctve, niekedy sa venujem mzdám.

Nie som až taký nováčik, ale dlhý čas som tu nebola. Splnila som si totiž svoj sen a začala som sa venovať okrem účtovníctva - čo ma veľmi baví - aj písaniu a trošku aj prekladaniu z RJ. Preložila som niekoľko príbehov od amatérskych spisovateľov a okrem seba som urobila radosť aj malej hŕstke romantikov.

Vo voľnom čase sa venujem písaniu románov pre ženy a občas sa mi podarí zosmoliť aj nejaký veršík, alebo básničku. Viď "Balada o strome".

Presvedčila som vydavateľa a jeden môj román vyšiel knižne. Samozrejme, že je z "nášho" prostredia účtovníkov.

Inak som tomu človeku, ktorý vymyslel internet zaviazaná do smrti. Vďaka nemu som sa zoznámila s mnohými skvelými ľuďmi, medzi ktorých zaraďujem aj vás.

Ak by niekoho zaujímala moja tvorba, tak môžem zverejniť, ak admin súhlasí, adresu svojho webu. Mám tam svoju fotografiu,takže nie som tajomná neznáma.

Inak mi môžete písať na e-mail hupka@centrum.sk
michelle84
17.07.08,04:55
Ahojte,

zdravím všetkých priaznivcov tejto stránky. Pracujem v ekonomike už 25 rokov. Niekedy v účtovníctve, niekedy sa venujem mzdám.

Nie som až taký nováčik, ale dlhý čas som tu nebola. Splnila som si totiž svoj sen a začala som sa venovať okrem účtovníctva - čo ma veľmi baví - aj písaniu a trošku aj prekladaniu z RJ. Preložila som niekoľko príbehov od amatérskych spisovateľov a okrem seba som urobila radosť aj malej hŕstke romantikov.

Vo voľnom čase sa venujem písaniu románov pre ženy a občas sa mi podarí zosmoliť aj nejaký veršík, alebo básničku. Viď "Balada o strome".

Presvedčila som vydavateľa a jeden môj román vyšiel knižne. Samozrejme, že je z "nášho" prostredia účtovníkov.

Inak som tomu človeku, ktorý vymyslel internet zaviazaná do smrti. Vďaka nemu som sa zoznámila s mnohými skvelými ľuďmi, medzi ktorých zaraďujem aj vás.

Ak by niekoho zaujímala moja tvorba, tak môžem zverejniť, ak admin súhlasí, adresu svojho webu. Mám tam svoju fotografiu,takže nie som tajomná neznáma.

Inak mi môžete písať na e-mail hupka@centrum.sk

Pamätám si, čítala som niektorý z Tvojich príbehov na internete, ale už si nepamätám presne. Nick som si zapamatala. Je prekvapivé, že si účtovníčka :) Rada si prečítam Tvoje ďalšie diela ;)
HUPKA64
17.07.08,05:17
Ďakujem. Prečo prekvapivé? Účtovníčka som 25 rokov a spisovateľka len tri.
michelle84
17.07.08,05:21
Ďakujem. Prečo prekvapivé? Účtovníčka som 25 rokov a spisovateľka len tri.

Preto, lebo účtovníctvo dosť vyťažuje a že si si našla takúto peknú záľubu. Len to oceňujem, veľa inšpirácie na písanie prajem :)
HUPKA64
17.07.08,08:15
Je to pre mňa únik z reality. Ale ja som vždy chcela písať. A ešte zaujímavé je, že najviac sa mi darí písať, keď horia účtovné termíny, hlavne DP v marci.
michelle84
17.07.08,12:00
Je to pre mňa únik z reality. Ale ja som vždy chcela písať. A ešte zaujímavé je, že najviac sa mi darí písať, keď horia účtovné termíny, hlavne DP v marci.

Tak to je obdivuhodné, počas marca ešte písať knihy. Musím si nájsť čas a prečítať Tvoje výtvory na internete. Ešte máš tú stránku?
HUPKA64
18.07.08,05:20
Mám. Ak zadáš cez google "hupka", tak ju nájdeš.
HUPKA64
25.08.08,11:19
Dovoľte, aby som Vám predstavila knižnú novinku na trhu. Môj prvý román, ktorý vyšiel knižne nájdete na adrese:

http://www.librix.eu/sk/books/detail/roman-a-julia-326/


Informácia je určená všetkým priaznivcom čítania bez ohľadu na vek a pohlavie. :)
pepsikova
25.08.08,12:03
...vitaj späť, "hupka"...
HUPKA64
25.08.08,15:10
Ďakujem. :)
Fabiana
01.09.08,21:41
Ďakujem. :)

Som rada, že som Baladu o strome mohla čítať medzi prvými v Krásnych fotografiách. Dúfam, že sa mi podarí dostať sa k tvojej knihe a čoskoro si ju prečítať. Držím palčeky v tvojej ďalšej tvorbe...;)
HUPKA64
02.09.08,18:48
Dakujem, dúfam,že sa bude páčiť.