daniek
16.07.08,09:35
Chystáme sa na dovolenku do Nyíregyházy nemáte niekto skúsenosti s touto lokalitou čo zaujímavé sa tam dá vidieť a zažiť?
Zoltán Kovács
16.07.08,07:47
Chystáme sa na dovolenku do Nyíregyházy nemáte niekto skúsenosti s touto lokalitou čo zaujímavé sa tam dá vidieť a zažiť?

Je tam kúpalisko, myslím si, že aj s termálnym prameňom. V blízkosti máš hrad Sárospatak (starodávne sídlo Rákócziovcov). Potom Debrecín, Hortobágy.....

A konec koncov Tokaj centrum vinárskej oblasti. ;)
pivko
16.07.08,08:24
Chystáme sa na dovolenku do Nyíregyházy nemáte niekto skúsenosti s touto lokalitou čo zaujímavé sa tam dá vidieť a zažiť?
Kúpalisko Šošto furdó + ZOO + Tokaj súhlasím so Smithom
Šároš Patak je o ničom - neodporúčam
Šošto sa nedá porovnať.;)
niko.presov
16.07.08,12:16
Sarospatak je idealne kupalisko pre eridiny s detmi, nakolko je pstavene v lesoparku. Nie je tam vela ludi, bazenov je tplko, ze si kazdy vie vyrat. A je velky rpzdiel v cenach.
Nakolko sarospatak nie je este uznane za kupelne mesto, ma nizsie vstupne na kupko aj ceny sluzieb su nizsie.
Ja tam chodim 3O rokov, urobilo sa na tom kupku za ten cas vela, kazdy je spokojny s niecim inym.
pivko
16.07.08,12:57
Sarospatak je idealne kupalisko pre eridiny s detmi, nakolko je pstavene v lesoparku. Nie je tam vela ludi, bazenov je tplko, ze si kazdy vie vyrat. A je velky rpzdiel v cenach.
Nakolko sarospatak nie je este uznane za kupelne mesto, ma nizsie vstupne na kupko aj ceny sluzieb su nizsie.
Ja tam chodim 3O rokov, urobilo sa na tom kupku za ten cas vela, kazdy je spokojny s niecim inym.
V akom lesoparku???:mad: šak stromy su len pri bazénoch s tou horúcou vodou pri spodnom vchode a aj to riedko , oproti horúcej vode pri bazéne žiadny strom a tak isto aj pri ,, plaveckom ,, žiadny.A čo sa týka služieb tak sa nemáš ani kde poriadne najesť nakoľko v stánkoch majú len langoše a hamburgery a v tej drevenej reštaurácii je biedny výber.Sprchy a WC sú tiež v katasrofálnom stave :mad:.A ľudí je tam ako maku , celý Trebišov , Michalovce a okolité dediny.:D
Asi si ešte nebol v Šóšto tak neporovnávaj.A načo by sa trmácali do Šarošpataku keď budú na dovolenke v Nyiregyhazi.
http://termalkamera.eu/e107_plugins/coppermine_menu/thumbnails.php?album=8
http://www.termalkamera.eu/page.php?17#top
http://parkfurdo.sostort.hu/
niko.presov
16.07.08,13:09
Prepac PIVKO, ja som nieco porovnavala? Pisala som svoj nazor na kupalisko, ktore poznam a casto navstevujem.

Len pe tvoju info.
Nakolko si na tom kupku asi uz dlho nebol.
Stromy su vysadene a rastu aj pri toboganovom bazene, aj pri plaveckych bazenoch.
naozaj si tam musel byt davno, nakolko restavracia tam nefunguje, zhorela a nenachadza a uz tam.
Co sa tyka toaliet a sprch, su vybudovane nove, vlastne uz mozu mat cca 5 rokov.
Neviem, preco sa navazas do mna, ja som napisala svoj postreh, ty s tym nemusis suhlasit, ja to akceptujem,len sposob a stzl tvojho prispevku mne, sa mi zda nevhodny tychto stranok.
Kto chce, netovu stranku tohto kupaliska si moze najst.
pivko
16.07.08,13:15
Prepac PIVKO, ja som nieco porovnavala? Pisala som svoj nazor na kupalisko, ktore poznam a casto navstevujem.

Len pe tvoju info.
Nakolko si na tom kupku asi uz dlho nebol.
Stromy su vysadene a rastu aj pri toboganovom bazene, aj pri plaveckych bazenoch.
naozaj si tam musel byt davno, nakolko restavracia tam nefunguje, zhorela a nenachadza a uz tam.
Co sa tyka toaliet a sprch, su vybudovane nove, vlastne uz mozu mat cca 5 rokov.
Neviem, preco sa navazas do mna, ja som napisala svoj postreh, ty s tym nemusis suhlasit, ja to akceptujem,len sposob a stzl tvojho prispevku mne, sa mi zda nevhodny tychto stranok.
Kto chce, netovu stranku tohto kupaliska si moze najst.
Bol som tam minulý rok a tie stromy tam boli vysadene ale na tieň aby sa pod nich mohol človek aj skryť si bude treba ešte počkať.Sprchy a WC su ako tak pri plaveckom bazéne ,ale tie pri termálnom...???A Reštaurácia ešte stála keď som tam bol ak myslíme tú istú /síce šak je tam len jedna/alebo bola.Tak že teraz tam už nieje žiadna.
alaya1
07.06.09,06:49
Na ktorom kupalisku v Madarsku sa citite dobre? vybavenie kempu, stravovanie a pod,. My chodime do Sarospataku, je to pekne, ale v poslednom obdobi tam nie je poriadne stravovanie, chodia tam plne autobusy dedincanov zo SR, ktori sa nie vzdy spravaju, ako sa patri, potom na vsetkych tam domorodci zazeraju.:eek::eek:
Podelte sa so skusenostami.
Nokerla
09.06.09,09:47
Jednoznačne Hajdúszoboszló........codíme tam s partiou kazdy rok a je tam perfektne. Samozrejme s me v kempe na par dní. Kemp je velky a oddelený plotom.Vecer sa da ist do blizkeho centra na zabavu a vecer je v kempe klud a ticho. V noci tam chodia aj kontroly ci je vsetko v poriadku. V cene za kemp je uz aj vstupenka na kupko. Aj nudisti si tam pridu na svoje (akurat tam nie je bazen).Je tam mnozstvo bazenov a este viac bufetov a restauracii. Toalety a soc zariadenia su podla mna na dobrej urovni je ich tam dostatocne mnozstvo. Pri kazdej "bunke" v kempe je stojan s vodou a el. prúd 220V. Vsetko je zahrnute v pausali v cene vstupenky.

Bol som este aj v Bogácsi, ale tam to je mensie a kempuje sa priamo vedla kupaliska. Nie je tam zle ale uprednostnujem Hajdúszoboszló.
alaya1
01.07.10,07:13
Nebol niekto teraz v Sarospataku? Ako to tam vyzera po povodniach na termalnom kupalisku?
miroporada
03.07.10,21:09
Chystáme sa na dovolenku do Nyíregyházy nemáte niekto skúsenosti s touto lokalitou čo zaujímavé sa tam dá vidieť a zažiť?

Jednoznacne vinne pivnicky.. Tokaj je tam vsade ...
gabikaka
03.08.10,12:47
Nebol niekto teraz v Sarospataku? Ako to tam vyzera po povodniach na termalnom kupalisku?
Minuly tyždeň sme boli na kupku detom sa veľmi pačilo akurat starší 11 rokov chcel tobogany a tie tam chybali inak odporučam pekne prostredie ale veľa ľudí.
lenkamr
03.08.10,17:18
Neviete mi niekto poradit ubytovanie blizko saroszapataku?
editasara
04.08.10,06:34
Dobrý deň, prosím Vás, nebol niekto v Aquaworld Budapešť? Zaujímajú ma osobné skúsenosti.