Eva333
16.07.08,12:06
Ahojte, mame malinku garsonku a rozmyslame ako ziskat priestor. Najviac ho zabera dvojita postel. Ale kedze mne sa vyvysena postel, pod ktorou by mohol byt gauc a stol, nepozdava, hladam ine moznosti. Snad tie vyklapacie postele. Mate niekto skusenosti? Podelite sa? Ci su vhodne na kazdodenne spanie, ci sa pouzivanim "nevykyvu" a v akych cenach su. Nasli sme na webe len nejake v Britanii, ktore treba doviest a za sialenu cenu. Ale mozno rovnake dokaze vycarovat sikovny stolar. Proste zaujimaju ma akekolvej vase skusenosti s nimi... Dakujem!
Kazu
16.07.08,10:50
Ahojte, mame malinku garsonku a rozmyslame ako ziskat priestor. Najviac ho zabera dvojita postel. Ale kedze mne sa vyvysena postel, pod ktorou by mohol byt gauc a stol, nepozdava, hladam ine moznosti. Snad tie vyklapacie postele. Mate niekto skusenosti? Podelite sa? Ci su vhodne na kazdodenne spanie, ci sa pouzivanim "nevykyvu" a v akych cenach su. Nasli sme na webe len nejake v Britanii, ktore treba doviest a za sialenu cenu. Ale mozno rovnake dokaze vycarovat sikovny stolar. Proste zaujimaju ma akekolvej vase skusenosti s nimi... Dakujem!

Viem, že na Slovensku sa dajú kúpiť sklápacie postele do skrine. Bývajú jedno alebo dvojposteľové. Neviem či si predstavuješ niečo také.
Marína
16.07.08,12:46
Eva, vitaj na porade. Mohla by si, prosím, uviesť link na tú ang. www stránku, kde sú tie postele?
AlaNR
17.07.08,05:20
Objavila som jednu firmu v Myjave.

http://www.hajana.sk/
doop
17.07.08,10:18
Prečo sa ti nepozdava vyvýšená posteľ? My sme takú tiež mali v 1-izbovom byte a nevedeli sme si to vynachváliť. Tú výklopnú predsa len musíš neustále vyklápať a sklápať, hore dolu..... Pod vyvýšenou posteľou sme mali pracovňu, nie gauč. A kvôli tomu, aby do priestoru miestnosti nevytŕčal roh tej postele so stĺpom, sme ju mali takého zvláštneho tvaru. Keď si predstavíš štvorec 2 x 2 m, tak jeden roh toho štvorca sme "skosili". Tým pádom to absolútne neprekážalo a bolo aj pohodlné.
Eva333
23.07.08,11:40
Zistim co najskor tu stranku a napisem:)
Eva333
23.07.08,11:43
Za tu Hajanu dakujem velmi. Vyzera to velmi dobre! Budeme uvazovat. Vyvysene postele sa mi nepacia, lebo sa obcas v noci rozospata prechadzam, ide na wc, vetram, idem sa napit, hocico co mi napadne. A ked si predstavim ze by som musela zliezat po rebriku taka rozospata, nechcem prist k urazu:)
feron
24.07.08,10:57
pozri si tému "spálňa v obývačke" vo fotointeriéroch
Rony77
29.07.08,12:08
Zdravim, sklapacia postel do skrine je fajn, hlavne v malom byte. Cez den mame obyvacku a vecer je to spalna. Postel mame zabudovanu do skrine, cast je rolldoor a cast je postel, vyzera to super a je to pohodlne. Len si treba vybrat dobry matrac, tiez sa da vybrat aj druh rostu. Nemam pri sebe kontakt na firmu, ktora nam postel robila ale pozriem doma a poslem :-)
Eva333
04.08.08,19:24
To by bolo super keby si mi ten kontakt poslal... :)
dadia1
11.08.08,09:32
môj brat má dvojpostel do skrine a moja mama ma jednopostel. matrace sú kvalitne a nevedia si vynachvalit. brat uz ju ma asi 10 rokov a je s nou maximalne spokojny.
obidve boli dodane z firmy Mella Senica.

skus : http://www.mella.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=135&Itemid=171
skino
28.08.08,20:43
Prečo sa ti nepozdava vyvýšená posteľ? My sme takú tiež mali v 1-izbovom byte a nevedeli sme si to vynachváliť. Tú výklopnú predsa len musíš neustále vyklápať a sklápať, hore dolu..... Pod vyvýšenou posteľou sme mali pracovňu, nie gauč. A kvôli tomu, aby do priestoru miestnosti nevytŕčal roh tej postele so stĺpom, sme ju mali takého zvláštneho tvaru. Keď si predstavíš štvorec 2 x 2 m, tak jeden roh toho štvorca sme "skosili". Tým pádom to absolútne neprekážalo a bolo aj pohodlné.

dobry den.
Ja by som sa chcel spitať či nemaš niekde nafotenu tu vyvišenu posteľ , lebo tiež nad takym niečim uvažujeme. alebo ako ste to mali montovane, mali ste aj stlp? dakujem za info
medvedik21
01.09.08,08:57
môj brat má dvojpostel do skrine a moja mama ma jednopostel. matrace sú kvalitne a nevedia si vynachvalit. brat uz ju ma asi 10 rokov a je s nou maximalne spokojny.
obidve boli dodane z firmy Mella Senica.

skus : http://www.mella.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=135&Itemid=171

Aj my máme postele od melly a sme maximálne spokojní, sú kovové a tým sa predlžuje aj ich trvanlivosť, nevykývu sa a manipulácia s nimi je úplne jednoduchá. Navyše je to aj praktické, keď chceš povysávať pod posteľou ;)
Zojo
30.10.09,00:38
Ja mám posteľ od firmy atypico s.r.o. z Bratislavy, hľadal som dlho a rozhodol som sa osloviť túto firmu lebo dizajnovo aj kvalitou sú najlepší čo som doteraz na Slovensku videl. Dal som si urobiť dvojlôžko a som spokojný je super.
avonka1
30.10.09,07:11
www.drevoart.sk
Eva333
24.01.13,14:39
Pekne!
willma
24.01.13,15:03
S takými posteľami mam skúsenosti, niektoré sú aj na každodenne spanie npr si pozrite stranku ********, tam sú všetky a desingovo sú úžasne..
na reklamu slúži platená inzerca to za prvé a za druhé si myslím , že zadávateľka témy posteľ už má, riešilo sa to 5 rokov dozadu