Mila23
16.07.08,13:57
Ahojte, vedeli by ste mi odporucit nejake dobre a nie drahe ubytovanie v centre Barcelony?
(Linky kde sa najst ubytovanie neposielajte prosim Vas, rada by som konkretne odporucania)
dakujem
Mila23
17.07.08,07:29
To naozaj nikto nevie odporucit ubytovanie v Barcelone????? :mee: :mee: :mee:
anka1212
12.08.08,21:13
Ahoj my sme boli s priatelom ubytovany v hoteli Fira palace, nadherny hotel. My sme si velmi uzili autobus s ktorym si pozriete pamiatky. Hlavna ulica sa vola La Lambra ak si dobre spominam. Barcelona je nadherna. Doporucujem
anka1212
13.08.08,11:51
este par fotiek z Barcelony.....
Bastian
13.08.08,17:22
My sme boli tu:
http://maps.google.com/maps?ie=UTF-8&q=barcelona+apartment+ample&fb=1&view=text&latlng=13011824964449973471&dtab=5&oi=md_photos&sa=X&ct=ov_photo&cd=1&cad=&ei=7RyjSO-9EIeU2wKR1NDSDA
ale neodporúčam. Síce je to na dobrom mieste - pri Ramble a ani to nie je drahé, ale predstavovali som si to trocha lepšie. Hlavne tie fotky vytvoria v človeku pocit, že je to super. Dohovoríte sa tam iba po anglicky alebo po japonsky...
Barcelona je určite pekné mesto... má tam kde ísť aj človek čo má rád kultúru aj ten čo má rád zábavu. Mne sa páčilo najviac na trhu, v parku San Guel a na Ramble. Pre syna bol najväčší zážitok pokukať všetky motorky, ktorých tam je viac než dosť... Bol som mierne sklamaný z toho, že ani v obchodoch, reštauráciach či baroch neobsluhujú Španieli...
Prikladám pár fotiek:
Orim
13.08.08,20:26
Ano Barcelona je pekná. Hlavné atrakcie La Rambla (a jej okolie), Sagrada família, Colón, prístavná pevnosť na kopci, Monjuic, fotbalový štadion, olympijský štadion, spievajúce fontány atď. Ale o ubytovaní neviem. Ja by som si to najskôr cez internet pozisťoval, alebo sa ubytoval niekde v okolí, v pohode sa do Barcelony dostanete vlakom, ktorý premáva po pobreží. Pekný je aj výlet na Monserat.

Je tam veľa možností je len na vás pre čo sa rozhodnete. Bol som tam síce len 2x ale spal som inde. Niekde na nete je aj nejaké forum Slovákov žijúcich v Španielsku sú z okolia Barcelony ale teraz neviem link, až ho najdem hodím ho sem, ale dlho som tam nebol. Tam ti najskôr poradia.

je tu:
http://www.spanielsko.exil.sk/
Mariana42
14.08.08,08:57
Minule som objavila toto:
https://www.ckm.sk/sk/cobrand/hostels/index.php

Nemám s nimi skúsenosti, ale sú tam celkom dobré ceny - možno raz cez nich niečo objednám.....

M.
loozik
18.03.09,13:00
Ak sa chystáte do Barcelony a hľadáte lacné a pekné ubytovanie, pošlite mi správu a rada Vám pomôžem.
Poznám niekoľko súkromných apartmánov a ľudí čo ich prenajímajú za veľmi dobré ceny v rámci Barcelony. Apartmány sú vačšinou v dobrej lokalite a máte zároveň možnosť spoznať príjemných ľudí a používať kuchyňu a ostatné zariadenie ako doma.
Ubytovanie v súkromných apartmánoch je zároveň najlepší spôsob ubytovania v tomto meste. Hotely sú drahé a hostely väčšinou nevyhovujú svojou kvalitou. Môžte si to vyskúšať :)

Pre bližšie informácie mi pošlite email /in english!!!
stanikrichard
21.04.09,11:32
ahoj. tiez hladam nejake rozumne a cenovo dostupne ubytovanie v Barcelone [4.-11.7.] a preto ma zaujala dolu uvedena sprava. na aky e-mail by som teda mohol napisat s prosbou o pomoc? :-) dakujem.


Ak sa chystáte do Barcelony a hľadáte lacné a pekné ubytovanie, pošlite mi správu a rada Vám pomôžem.
Poznám niekoľko súkromných apartmánov a ľudí čo ich prenajímajú za veľmi dobré ceny v rámci Barcelony. Apartmány sú vačšinou v dobrej lokalite a máte zároveň možnosť spoznať príjemných ľudí a používať kuchyňu a ostatné zariadenie ako doma.
Ubytovanie v súkromných apartmánoch je zároveň najlepší spôsob ubytovania v tomto meste. Hotely sú drahé a hostely väčšinou nevyhovujú svojou kvalitou. Môžte si to vyskúšať :)

Pre bližšie informácie mi pošlite email /in english!!!
RMichaela
07.10.10,19:50
Tu sú konkrétne tipy na ubytovanie v Barcelone za prijateľnú cenu:
hotzebra.sk/hotel.php?id=248359
booking.com/hotel/es/barcelona/hotelsenatorbarcelonabarcelona.html?aid=333367;lab el=barcelona-Ut4VYkVVQGmW7qgcmsNbrAS5034564342;sid=854ec67e8a51 c667
bf33968ea2943ec3
hotzebra.sk/hotel.php?id=97542
AveMaria3232
15.06.12,17:58
Dobrý večer, chcel by som sa informovať ohladom ubytovania v Barcelone na súkromí. Diky. Marián.