megiTT
16.07.08,15:56
Potrebujem poradiť pri výbere šijacieho stroja do domácnosti....rozhodujem sa v rámci zn. Brother medzi elektronickým a manuálnym...máte niekto skúsenosť aký to má vplyv na životnosť šijacieho stroja, nakoľko sa mi zdá že elektronický je náchylnejší na poruchu? (komfort ovládania neriešim)Ďakujem
motylik7
18.07.08,05:59
O tých elektronických šijacích strojoch som tiež začula niečo také o vyššej kazivosti. To sa týka asi aj všetkých elektronických výrobkov, že sú haklivejšie. A potom aj pri oprave to bude možno o niečo zložitejšie. Treba sa ubezpečiť, že nebude veľký problém zohnať potom certifikovaného servisného pracovníka na opravy, ktorý nebude mať ani problém so súčiastkami (ako sa to u niektorých značiek občas stane-osobná skúsenosť).
Modroocko
18.07.08,06:14
A čo takto zájsť rovno do predajne, kde predávajú (prípadne aj opravujú) šijacie stroje a opýtať sa rovno tam?
megiTT
18.07.08,10:39
to práve autorizovaný predajca ma prehováral na elektroniku s tým že on yb si manuálny nekúpil :) že elektronika sa lepšie ovláda. To hej, len porovnatený elektronický stroj je o 2 litre drahší
megiTT
18.07.08,10:40
Dufam že Brother s tým mať problém nebude...:(
Modroocko
18.07.08,12:32
to práve autorizovaný predajca ma prehováral na elektroniku s tým že on yb si manuálny nekúpil :) že elektronika sa lepšie ovláda. To hej, len porovnatený elektronický stroj je o 2 litre drahší

Ja mám taký zvyk, že keď idem kupovať nejakú elektroniku, pýtam sa v servise na ich skúsenosti. Tak sa skús v predajni informovať, kto robí servis a opýtaj sa rovno tam. V KE poznám jednu spoľahlivú predajňu, kde robia aj servis šijacích strojov, ale neviem odkiaľ si ty, či by ti to pomohlo.